Oppo A12 Ekran Değişimi Fiyatı 890 TL

 890,00

  • Oppo A12 Ekran Değişimi (dokunmatik ön cam + iç lcd ekran) teknik servisimize gelen müşterilerimiz içi ortalama 2 saat , kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 2-4 iş gününde yapılmaktadır.
  • Oppo A12 ekran değişimi sonrası kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 180 günlük Citrus Mobil garantisi altındadır.
  • Ekran değişimini yapılan Oppo A12 telefonda, tamir işleminden sonra bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  • Oppo ekran değişimi servis işlemlerini işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır
Kategoriler:

Açıklama

Oppo A12 ekran değişimi fiyatı 890 TL’dir.  Oppo A12 Ekran değişimi teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Yapılan teknik servis işlemi sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Oppo A12 ekran değişim işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Telefonun  genel teknik özelliklerine bakmak İçin EPEY sitesine bakabilirsiniz. Bu site telefon özellikleri konusunda gerçekten detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve bizim çok hoşumuza gidiyor.

Ekran değişimi fiyatlarında ek indirim ve diğer kampanyalarımız için Oppo ekran değişimi sayfamıza bakabilir, sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

oppo a12 ekran değişimi

Oppo A12 Ekran Değişimi Süresi

Oppo A12 ekran değişimi süresi ortalama 2 saattir. Ekran değişimi için servisimize gelen Oppo A12 telefona test amaçlı ekran takılarak farklı bir sorunu varmı diye kontrol edilmektedir. Eğer telefondaki görüntü sorunu ekran ile alakalı ise ekran değişimi işlemine başlanarak tamamlanmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra Oppo A12 telefonun genel testleri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilerek teslim edilir.

Oppo A12 Ekran Değişimi İçin Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Oppo A12 ekran değişimi için Türkiye’nin en güvenilir telefon tamircisine telefonunuz ulaştırmanız için birden fazla seçeneğiniz ve imkanız vardır.

Yurtiçi Kargo firması ile telefonu bize ücretsiz kargo gönderimi yaparak Oppo A12 ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Moto Kurye ile telefonunuzu bize ulaştırarak Oppo A12 ekran değişimi yaptırabilirsiniz + 70 TL ücreti olmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy de bulunan servislerimize Oppo A12 telefonunuzu getirerek hızlıca ekran değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Oppo A12 Ekran Değişimi Garantisi Var Mı ?

Oppo A12 ekran değişimi garanti süresi telefonun tamirinden sonra müşterimize teslim edildikten sonra başlayarak 180 gün boyunca devam eder. Oppo A12 ekran değişimi sonrası garanti kapsamı boyunca ( telefonda oluşabilecek kullanıcı hataları harici durumlarda ) ücretsiz teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Oppo A12 Ekran Değişimi Yapınca Dokunmatik Sorunu Gider mi ?

Oppo A12 telefonda dokunmatik sorunu yaşayan kullanıcıların ekranında lekelenmeler oluşmakta ve bu lekelenmeleri en çok beyaz ekranda görebilmektedir. Bir diğer sebep ise Oppo A12 telefonun ekranında oluşan çatlaklar ve sıvı teması sebebi ile dokunmatik sorunu yaşanmaktadır.

Oppo A12 telefonun ekranında belirttiğimiz sebeplerden herhangi bir tanesi var ise dokunmatik sorunun kaynağı %90 ihtimalle ekrandan kaynaklanmaktadır. Ekran değişimi yaptıktan sonra Oppo A12 telefonu sorunsuzca kullanabilirsiniz

Servise Gönderdiğim Telefonumun Durumunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Servimize gönderdiğiniz Oppo A12 telefonun durumunu öğrenmek için whatsapp destekten, 0553 911 84 53 ve 0212 924 54 55 nolu telefondan hızlıca öğrenebilirsiniz. Telefonunuzu servisimize gelerek bıraktıysanız veya moto kurye – kargo ile gönderimlerde bizimle iletişime geçerek telefonun servisteki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oppo A12 Ekran Değişimi Fiyatı 890 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir