Oppo A16 Ekran Değişimi ve Fiyatı

 850,00

Oppo A16 Ekran Değişimi’nda kullandığımız A kalite ekranlar Citrusmobil garantisindedir. Oppo A16 A Kalite ekran değişim fiyatı 850 TL’dir.

Kategoriler:

Açıklama

Oppo A16 ekran değişimi fiyatı Orjinal Ekran ve A Kalite Yan Sanayi Ekran olarak değişmektedir. A16 ekran değişimi teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Yapılan teknik servis işlemi sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Oppo A16 ekran değişim işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Telefonun  genel teknik özelliklerine nakmak İçin EPEY sitesine bakabilirsiniz. Bu site telefon özellikleri konusunda gerçekten detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve bizim çok hoşumuza gidiyor.

oppo a16 ekran degisimi

Oppo a16 ekran değişimi için stok ve fiyat bilgisi hakkında detaylara servisimizden ulaşabilirsiniz. Ekran değişimi hakkında merak ettikleriniz için daha detalı bilgiye Oppo ekran değişimi sayfamızdan ulaşbilirsiniz.

Oppo A16 Ekran Değişimi Süresi

Oppo A16 ekran değişimi süresi ortalama 2 saattir. Ekran değişimi için servisimize gelen Oppo A16 telefona test amaçlı ekran takılarak farklı bir sorunu varmı diye kontrol edilmektedir. Eğer telefondaki görüntü sorunu ekran ile alakalı ise ekran değişimi işlemine başlanarak tamamlanmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra Oppoe A16  telefonun genel testleri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilerek teslim edilir.

Oppo A16 Ekran Değişimi İçin Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Oppo A16 ekran değişimi için Türkiye’nin en güvenilir telefon tamircisine telefonunuz ulaştırmanız için birden fazla seçeneğiniz ve imkanız vardır.

Yurtiçi Kargo firması ile telefonu bize ücretsiz kargo gönderimi yaparak Oppo A16 ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Moto Kurye ile telefonunuzu bize ulaştırarak Reno A16 ekran değişimi yaptırabilirsiniz + 70 TL ücreti olmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy de bulunan servislerimize Oppo A16 telefonunuzu getirerek hızlıca ekran değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Oppo A16 Ekran Değişimi Garantisi Var mı ?

Oppo A16 ekran değişimi garanti süresi telefonun tamirinden sonra müşterimize teslim edildikten sonra başlayarak 180 gün boyunca devam eder. Oppo A16 ekran değişimi sonrası garanti kapsamı boyunca ( telefonda oluşabilecek kullanıcı hataları harici durumlarda ) ücretsiz teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Oppo A16 Ekran Değişimi Yapınca Dokunmatik Sorunu Gider Mi ?

Oppo A16 telefonda dokunmatik sorunu yaşayan kullanıcıların ekranında lekelenmeler oluşmakta ve bu lekelenmeleri en çok beyaz ekranda görebilmektedir. Bir diğer sebep ise A16 telefonun ekranında oluşan çatlaklar ve sıvı teması sebebi ile dokunmatik sorunu yaşanmaktadır. 

Oppo A16 telefonun ekranında belirttiğimiz sebeplerden herhangi bir tanesi var ise dokunmatik sorunun kaynağı %90 ihtimalle ekrandan kaynaklanmaktadır. Ekran değişimi yaptıktan sonra Oppo A16 telefonu sorunsuzca kullanabilirsiniz

Servise Gönderdiğim Telefonumun Durumunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Servimize gönderdiğiniz Oppo A16 telefonun durumunu öğrenmek için whatsapp destekten, 0553 911 84 53 ve 0212 924 54 55 nolu telefondan hızlıca öğrenebilirsiniz. Telefonunuzu servisimize gelerek bıraktıysanız veya moto kurye – kargo ile gönderimlerde bizimle iletişime geçerek telefonun servisteki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oppo A16 Ekran Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir