FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Konya Telefon Tamiri

Konya telefon tamiri alanında hizmet verdiğimiz servisimizde, telefonlarınızın her türlü sorununa çözüm bularak sizlere teslim ediyoruz. Akıllı telefon teknik servisi, profesyonel ellerde ve kaliteli şekilde yapılması gereken işlemlerdir. Uzmanlar tarafından düzeltilen ve onarılan akıllı telefonlar çok uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Uzun yıllar kullandığınız, eskisi kadar iyi çalışmayan cihazlarınızda ki sorunları kısa sürede belirleyerek düzeltiyoruz. Uzman teknikerlerimiz sayesinde, telefonlarınız kısa sürede eskisi gibi çalışmaya başlayacak ve uzun bir süre kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır.

Konya Telefon Ekran Değişimi

Telefonlarınızın ekranları sert zeminlere düştüğünde kırılmaktadır. İç ekran ve ön cam olarak kırılabilen telefon ekranlarının değişim fiyatları, hem markanın ekranının bulunabilirliğine hem de hangi bölümün kırıldığına göre değişmektedir. Kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunduğumuz teknik servisimizde, telefonlarınızın kırılan camları için akılı çözüm önerilerinde bulunarak sizlere uygun fiyatlarda hizmet sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için, sizlerle ortak görüş birliğinde telefonlarınızın parçalarını değiştiriyor ve onararak teslim ediyoruz. Ekranlarınıza ekstra kırılmaz cam takımı da yaparak ilerleyen zamanlarda kırılmasını ve darbe anında parçalanmasını engelleyerek, kaliteli kullanım sürenizi uzatıyoruz.

Cep Telefonu Şarj Soketi Değişimi Konya

Şarj soketlerinin bozulması günümüzün sorunu haline gelmiştir. Müşterilerimizin sürekli sorun yaşadığı soket girişlerinin bozulma sebepleri birden çoktur. Sürekli şarj girişinde şarj aleti tutulması, şarj aletinin ters takılması gibi durumlarda, telefonun şarj almamasına neden olan soket girişlerinin bozulması yaşanmaktadır.

Şarj girişi değişimi sağladığımız servisimizde, kaliteli hizmet alacaksınız. Hızlı ve kısa sürede değiştirdiğimiz soket yuvalarınız, artık telefonlarınızın şarj almasını ve eskisi gibi çalışmasını sağlayacaktır. Şarj soketlerinizdeki bozuklukların giderilmesinde alanında uzman çalışanlarımız sağlamaktadır.

Akıllı Telefon Yazılım Atma İşlemi

Telefonların donanımsal değil yazılımsal sorunları arasında bulunan yavaşlama ve kasma gibi durumları kısa sürede hallediyoruz. Telefonunuza bulaşan virüsleri temizliyoruz. Uzun süreli kullandığınız telefonunuzun eskisi gibi hızlı çalışmasını ve tıkladıktan hemen sonra cevap vermesini istiyorsanız, bizlerle iletişime geçerek telefon tamirinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun yıllardır çalıştığımız sektörümüzde, yazılım üzerinde uzmanlaşmış personellerimiz, sorunun nedenini kısa sürede çözerek sizlere eskisi gibi çalışan telefonlarınızı teslim edecektir. Telefonlarınızın bir anda kapanıp açılmaması, açıldığında hata vermesi ve uygulamalardan sürekli atması, yazılım sorunu olduğunu göstermektedir.

Konya Akıllı Telefon Batarya Değişimi

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte, telefonların bataryaları da kasalarının içine gömülü hale gelmiştir. Telefon yedek parçası satan işletmelerden gidip, yedek batarya alarak çözemediğiniz sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Uzun süreli aynı bataryanın kullanılması, telefonlarda yavaşlama ve şarjın az gitmesine neden olmaktadır.

Bizler pil değişimi sağlayarak, telefonlarınızın ilk günkü gibi uzun süre şarjını sürdürmesine yardımcı oluyoruz. Pil değişim fiyatlarımız, telefonunuzun modeline ve yedek parçalarının kolay bulunup bulunmamasına göre değişmektedir. Üzerine işçiliği ekleyerek sizlere fiyatları bildiriyoruz.

Kulaklık Yuvası Tamiri Konya

Kulaklık girişleri diye adlandırılan jack girişleri, her telefonda bozulmaya müsait alanlar arasındadır. İçinde tozun birikmesi ya da kulaklık girişinin aşındırması sonucunda eskisi gibi iyi ses vermemeye başlayan telefonunuzun tamirini güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bakım ve onarımını yaptığımız telefonlarınızı güvenli şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle yaşadığınız sorunları işletmemizdeki personelimize anlatmanız sonucunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Cep Telefon Tamiri Müşteri Memnuniyeti

Kargo gönderimi ile Konya şehrimizde verdiğimiz telefon tamir hizmetimizden faydalanmak ve cihazınızın bakım, onarım işlemlerini yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bozulan telefonunuzun sorunu aslında çok kısa sürede çözülebilecekken uzun süreler bozuk halde kullanmanız hem telefonunuza hem kendinize zarardır.

Kısa sürede yaptığımız tamir ve onarım işlerimiz sayesinde, uzun süreler boyunca telefonunuzda sıkıntı yaşamadan kullanmaya devam edebileceksiniz. Yedek parça hizmetimizin yanında ürünlerinize ekstra koruma önerileri de bulunarak telefonlarınızın çok daha sağlıklı çalışmasında yardımcı oluyoruz.

Konya Cep Telefonu Teknik Servisi Nerede?

Konya ili için kargo ile telefon tamir hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibidir;

Ahırlı Akören Akşehir Altınekin Beyşehir Bozkır Cihanbeyli Çeltik Çumra Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar Hüyük Ilgın Kadınhanı Karapınar Karatay Kulu Meram Sarayönü Selçuklu Seydişehir Taşkent Tuzlukçu Yalıküyük Yunak

 

Arızalı Telefonu Kargo ile Göndermek (Konya)

Sadece İstanbul’a hizmet ile kalmayıp Konya ilimizden gönderilen telefonların tamirlerini de yapıyoruz. Bunun için telefonunda sorun olan müşterilerimizin ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak telefonlarını teknik servisimize göndermeleri yeterlidir. Kargodan cihazınızı teslim aldıktan sonra telefonun arızası üzerine çalışmalara başlıyoruz. En kısa sürede arızayı tespit ediyor ve en uygun çözümleri üretiyoruz. Detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servis işlemi sonrası ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonları sahiplerine ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz tamir ücretlerini Havale/EFT şeklinde yapabiliyorlar.