iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi

700.00

iPhone 7 ses entegresi değişimi fiyatı ve anakart üzerinde arızalanan veri yollarının onarım ücreti 700 TL ‘dir.

 • Servisimizde yapılan iphone anakart tamirleri firmamız tarafından 6 ay garanti kapsamındadır.
 • Ortalama işlem süresi 3-4 saattir.
 • İşlem sırasında bilgileriniz silinmez.
 • İstanbul dışında yaşayan müşterilerimiz ücretsiz kargo ile telefonları gönderebilirler.
 • iPhone ses entegresi tamiri yapılırken ihtiyaç duyulması halinde, müşterimize kullanması için yedek telefon temin edilir.

iPhone 7 ses sorunu anakart üzerinde bulunan entegreden kaynaklı ise bu işlem telefon tamiri hizmetlerinde en zor olanıdır. Herhangi bir yanlış işlemde telefonunuz kullanılamaz hale gelebilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamız için servisimizde yapılan işlemlerde %100 garanti verilir.

Detaylar

iPhone 7 ses entegresi değişimi fiyatı ve anakart üzerinde arızalanan veri yollarının onarım ücreti 700 TL ‘dir.

 • Servisimizde yapılan iphone anakart tamirleri firmamız tarafından 6 ay garanti kapsamındadır.
 • Ortalama işlem süresi 3-4 saattir.
 • İşlem sırasında bilgileriniz silinmez.
 • İstanbul dışında yaşayan müşterilerimiz ücretsiz kargo ile telefonları gönderebilirler.
 • iPhone ses entegresi tamiri yapılırken ihtiyaç duyulması halinde, müşterimize kullanması için yedek telefon temin edilir.

iPhone 7 ses sorunu anakart üzerinde bulunan entegreden kaynaklı ise bu işlem telefon tamiri hizmetlerinde en zor olanıdır. Herhangi bir yanlış işlemde telefonunuz kullanılamaz hale gelebilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamız için servisimizde yapılan işlemlerde %100 garanti verilir.

iPhone 7 kronik ses gelip gitmemesi sorunu, servisimizde uzman teknikerler tarafından yapılmaktadır. Ses entegresi sorunu, iPhone 7 ses gelip gitmeme arızası, genelde anakart üzerindeki ses entegresinden meydana gelmektedir. Bu arızada en çok görülen belirti, telefon görüşmesi esnasında hoparlör menüsü pasif durumda kalmaksıdır. Ayrıca video ve sesli not işleminde ses kaydı yapmamaktadır.

iPhone 7 ses entegresi sorunu kulanıcılarına büyük bir mağduriyet yaşatmaktadır. iPhone 7 ses sorunu ile karşılaşan kullancıların bir çoğunda, arama esnasında ekrandaki hoparlör bölümün pasif durumunda olduğunu görülmektedir. iPhone 7 güncelleme sonrası ses sorunu, telefon güncelleme esnasında ısı değeri yükseldiğinden veri yollarına veya ses entegresine zarar vermiştir.

iPhone 7 Ses Entegresi Değişim Fiyatı Kaç Lira
iPhone 7 ses entegresi değişimi

iPhone 7 Ses Entegresi Arıza Belirtileri

iPhone 7 ses entegresi arızalandığı zaman telefon bir çok farklı belirti verebilmektedir. Bunun sebebi ise ses entegresine bağlı bir çok veri yolları varıdır. bu veri yollarının hepsini ayrı bir görevi vardır. Ses entegresi arızalandığı zaman hangi veri yollarına zarar verdi ise ona göre telefonda farklı arıza belirtileri görülür.

 • iPhone 7 telefonunuzda ses gelmiyor ve gitmiyor ise ses entegresi arızalanmış olma ihtimali çok yüksektür.
 • Arama esnasında ekrana baktığınız zaman hoparlör menüsü pasif durumda kalıyor ise,
 • Sesli notlar ugylamasına girdiğiniz zaman ses kaydı yapılamıyor ise,
 • Video çekerken ses kaydı yapmıyor ise,
 • iPhone 7 açılırken çok geç açılıyor gibi sorunlar ses entegresinin arızalı olduğunun belirtileridir.

iPhone 7 kronik ses gelip gitmemesi sorunu, servisimizde uzman teknikerler tarafından yapılmaktadır. Ses entegresi sorunu iPhone 7 ses gelip gitmeme arızası, genelde anakart kaynaklı ses entegresinden meydana gelmektedir. Bu arızada en çok görülen belirti, telefon görüşmesi esnasında hoparlör menüsü pasif durumda kalmaktadır. Ayrıca video ve sesli not işleminde ses kaydı yapmamaktadır. Farklı yerlerde ve tecrübesiz firmalarda iphone 7 ses entegresi yaptırmak için destek alan kullanıcıların en sık ve en çok yaşadığı şikayet telefonun hiç açılmamaı ve şebeke gitme sorunudur.

iPhone 7 ses entegresi neden bozulur?

iPhone 7 ses entegresi parçasının bozulmasının en büyük sebebi telefonun zamanla aldığı darbelerdir. iPhone 7 ses entegresi anakart üzerinde bulunan çok küçük bir parçadır. Bu entegrenin altında bulunan veri yolları, zamanla koparak görevini yapamaz hale gelir. Telefonun zamanla aldığı darbeler ile fonksiyonunu yitirmesi ile başlayan sorun, arızalı parçanın onarımı veya değişimi ile düzelir.

Telefondaki sıvı teması, düşmeve darbe kaynaklı sorunlar,kullanılan şarj aleti, yazılım güncellemesinde bozuk dosya yüklenmesi gibi durumlar ses entegresinin bozulmasına kapı açar.

iPhone 7 Ses Entegresi Tamiri

iPhone 7 ses entegresi tamiri sadece konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kesinlikle videolar uğraşarak yapmaya çalışmayınız. Aksi takdirde telefona geri dönüşü olmayan zararlar verebilirsiniz.

 • iPhone 7 ses entegresi telefonun darbe, düşme ve çok ısıma gibi durumlarda zarar görmüştür.
 • iPhone 7 ses sorunu yaşayan kullanıcılar yüksek bir ücret ödeyip telefon değiştirmesi yerine arızayı düzeltilmesini sağlayabilir.
 • iPhone 7 ses entegresi değişimi Citrus Mobil anakart konusunda uzman teknik servis ustalarımız tarafında 2-3 saat içerisinde tamir ve değişimi yapılır.
 • Ses sorunu anakart kaynaklı olan kullanıcıların , tamir işlemi sırasında hiç bir bilgisi silinmez.
 • Telefonda ahizeden ses gelmiyor ve sesiniz telefon görüşmesinde karşı tarafa gitmiyor ise bu sorun çözümü için önce telefonun temizliğini yapın. Ahize temizliği nasıl yapılır konusunda hazırlamış olduğumuz sayfamıza bakabilirsiniz . Bu şekilde başarı göremezseniz , ses entegresi tamiri için servisimiz ile görüşebilirsiniz.

iPhone 7 ses entegresi ve iphone 7 ses sorunu için gsm sektöründe yaşayabileceğiniz iletişim sorunlarından sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. iPhone 7 ses entegresi tamiri yetkili servislerde yapılmamaktadır. Bu tamir için güvenilir iphone teknik servis hizmeti veren firmalardan destek almalısınız

iPhone 7 ses entegresi tamiri, iphone anakart tamiri konusunda uzman firmalarda yaptırması tavsiye edilir.

Kronik iPhone 7 Ses Sorunu

iPhone 7 ses sorunu yaşadığınız telefonda, telefon görüşmesi yaparken ses hiç gelmiyor ve gitmiyor ise bu anakart üzerinde bulunan ses entegresi adındaki parçanın arızalanmasından kaynaklanmaktadır.

iPhone 7 telefonda ses ile ilgili bir problem yaşıyorsanız, bu sorunu iyi analiz etmeniz gerekmektedir.

Eğer iphone 7 telefonda ses sorunu var ise, telefon görüşmesi esnasında hoparlör simgesi gri ve dokunulamaz şekilde pasif gözükmektedir. Kamera ile video çekerken ve kulaklık ile kullanmak isteseniz bile ses gelmez ve gitmez. Müzik ve video seyrederken de hoparlörden ve kulaklıktan ses gelmez. Yaşadığınız bu arıza iphone cep telefonlarında kronik bir sorundur.

Gsm firmalarında iphone 7 ses entegresi değişimi işlemi sırasında, telefona zarar gelir şebekesi bozulabilir veya başka bir sorun çıkabilir gibi iletişim kuran kişiler ve firmalara ile kesinlikle telefonu teslim etmeyiniz.

iPhone 7 telefonda yaşadığınız ses sorunu, sesin az gelmesinden kaynaklı ise bu farklı bir arızadır. Telefon görüşmesi sırasında kulağınıza gelen ses az ise ahize filtresi – ahize değişimi veya müzik ve video dinlerken hoparlörden az ses geliyorsa ahize hoparlör filtresi veya hoparlör değişmesi gerekmektedir. Apple Türkiye sitesinde ilgili sayfaya ve anlatılan adımlara bakmakta fayda vardır.

iPhone 7 Ses Entegresi Çözümü

iPhone 7 ses entegresi çözümü için sadece ses entegresi değişimi yapılarak sorun çözülmez. Ses entegresi arızalandığı zaman, entegrenin altındaki bord üzerinde veri yollarına zarar vermektedir. iPhone 7 ses entegresi sorunu için arızalanan ses entegresi ve zarar gören veri yollarının onarılması telefonu uzun süre sorunsuz kullanmanızı sağlar.

Ses entegresi değiştirilmeden tamir edilmeye çalışılan iphone 7 telefon kısa bir süre sonra tekrardan aynı arızayı verecektir. iPhone 7 ses problemi sorunu anakart arızalı ise bu tamir işlemini kesinlikle uzman kişilere yaptırmanız tavsiye edilir, aksi takdirde telefonunuzda bir çok sorun ile karşılaşabilirsiniz.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir