iPhone 8 Ekran Değişim Fiyatı

 480,00

  • iPhone 8 Ekran Değişimi A Kalite : 480 TL
  • iPhone 8 Ekran Değişimi Orjinal Revize : 1190 TLBu sayfadaki fiyatlarımız “01.09.2022” tarihinde güncellenmiştir. iPhone ekran ile alakalı merak ettiklerinize iphone ekran değişimi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Açıklama

iPhone 8 ekran değişimi fiyatı olarak kullanıcılara alternatif ekran seçenekleri sunmaktayız. Seçilen ekranları denemelerini sağlayan Türkiye’ deki tek firmayız.

Ekran değişimi iphone 8 telefonlarda servis süresi ortalama 30 dakikadır. Gelişmiş ve son teknoloji teknik malzemeler ile alanında uzman apple teknisyenleri tarafından yapılan işlem tamamladıktan sonra, genel testleri yapılarak müşterimize teslim edilmektedir. Kullandığımız ekran Türkiye’deki en iyi kalitedeki ( Görüntü ve kalite olarak orjinal ekrandan sonra ) iç Lcd ekran ve dokunmatiğe sahip ekranlardır.

iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Kontrol Edilmesi Gerekenler

iPhone 8 ekran değişimi sonrası sorunlar yaşayabilme ihtimaliniz, işlemi yapan teknik servis görevlisiniz bilgi ve tecrübesi ile alakalıdır. iPhone 8 ekran değişimi sonrası yaşayabileceğiniz sorunlar aşağıda madde madde anlatıyoruz.

  • iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Parmak İzi Kontrolü

iPhone 8 ekran değişimi sonrası parmak izi özelliğinin bozulmasına sebep verebilmektedir. Bunun en büyük sebebi merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerlerde yapılan tamir işlemleridir. Ayrıca bu işe özen göstermeden yapılacak işlemlerde parmak izi bozulma olasılığı vardır. Şunu unutmayalım. Ekran değişimi parmak izi bozulmasına neden değildir. Ekran değişimi sırasında Parmak izinin bozulmasının tek nedeni işlemi yapan teknik servis elemanının dikkatsizliğidir.

  • İphone 8 Ekran Değişimi Sonrası Sensör Kontrolü

iPhone 8 Sensör sorunu olup olmadığını anlamanız için ufak bir test yapmanız yeterlidir. Telefon ile arama yaparken, elinizi ekranın üst tarafına doğru yakınlaştırın ve tekrar elinizi çekin. Bu işlemi yaparken elinizi ekrana yaklaştırdığınızda, ekranın tamamen siyah olması gerekmektedir. Elinizi çektiğiniz zaman ekranın normale döndüğünü göreceksiniz. Bunun sebebi, telefonu kulağınıza getirdiğinizde, yanağınız ekrana değerek farklı tuşlara basmamasınız sağlamaktadır.

  • iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Ekran ve Dokunmatik Kontrolü

iPhone 8 telefonun ekranında bir uygulamaya üzerinde çarpı işareti çıkarana kadar parmağınızla basılı tutun. Çarpı işareti çıktıktan sonra ekrandan parmağınızı çekin. Tekrar uygulamanın bir tanesine parmağınız ile basılı tutarak ekranın her bir tarafına sürükleyin. Eğer uygulamayı sürüklerken farklı bir hareket etmiyorsa bu testimiz başarılı geçmiştir. Bir şey yazmak için klavyeyi açın. Harflerin hepsini tek tek kontrol edin. Üst ve alt köşelerdeki ileri geri gibi tuşlara dokunun. Bunları yaptıktan sonra bir sorun göremiyorsak, ekran dokunmatiğimizde bir sorun yok demektedir.

  • İphone 8 Ekranda Ölü Piksel ve Leke Kontrolü

İphone 8 ekran değişiminde ölü piksel ve leke kontrolü yapmak için önce beyaz bir ekran açıyoruz ( chrome, safari, ayarlar, mesaj, telefon uygulaması gibi ). Burada beyaz ekranda küçük veya büyük lekeler var mı diye dikkatlice bakıyoruz. Bu aşamada bir sorun görmediysek ikince aşamaya geçiyoruz. Bir başka yol ekrandaki hatayı görebilmeniz için telefonun açılış ekranındaki renk bozukluğu olmaması gerekiyor. Siyah ekranda veya video seyrederken ekranda kırmızılık var mı diye bakın Eğer böyle bir görüntü bozukluğu yok ise telefonunuz testlerden başarı ile geçmiş demektir.

  • iPhone 8 Ön Kamera ve Ahize Kontrolü

iPhone 8 telefonun ön kamerasında bulanıklık veya lekelenme var mı diye bakmamız gerekli. Çünkü ön kamera iphone 8 telefonlarda ekrana bağlı bir parçadır. Ön kamera filmine bağlı olan ahize ve ön kameranın yanındaki mikrofonunu da test etmek gereklidir. Bunun için ön kamera ile sesli bir video çekerek kontrol edebiliriz. Son olarak telefon görüşmesi yaparak karşı tarafın ses bize geliyor mu, geliyorsa ses kalitesi nasıl diye baktıktan sonra her şeyi kontrol etmiş oluyoruz.

Ekran Camı Kırılan iPhone 8 Tamiri

Ön camı kırık olan iphone 8 telefonlarda, ekran değişimi yerine ön cam değişimi yaptırmanız fiyat ve performans olarak çok daha avantajlıdır. iPhone 8 ön cam değişim işlemi yapılabilmesi için Telefonun ekranının orjinal olması gerekmektedir. Ayrıca görüntüyü aldığınız iç ekranda ve dokunmatikte sorun olmaması gerekmektedir.

iPhone 8 kırık ekran değişimi ve ön camı kırık ekran değişimi birbirinden farklıdır.

iPhone 8 kırık ekran değişimi işleminde telefonun iç ekranında görüntü gelmiyor ise veya ekranda görüntü artık rahatsız edici seviyeye geldiği zaman ekranın tamamen değiştirilmesi ile onarımı ve tamiri yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Daha detaylı bilgi önce ön cam mı kırık ekran mı kırık sayfamıza bakabilirsiniz.

iPhone 8 İç Ekran Değişimi Nedir ?

iPhone 8 iç ekran değişimi, telefonda size görüntüyü vermesini sağlayan ekrandaki ana parça olan iç ekranın değişmesidir. İç ekranı kırılan iphone 8 telefonda yapılacak işlem set halinde ön cam dokunmatik ve iç ekranın komple değişmesi ile olur. iPhone 8 iç ekran değişimi işleminde maliyet veya diğer sebeplerde ön cam dursun iç ekranı değiştirelim gibi bir seçenek yada işlem yoktur.

iphone 8 ekran değişimi nasıl yapılır
iphone 8 ekran değişimi

iPhone 8 Orjinal ve Yan Sanayi Ekran Farkı

iPhone 8 orjinal ve yan sanayi ekran değişimi sonrası telefonun parmak okuyucu gibi bütün özellikleri sorunsuz çalışmaktadır. Servisimizde kullandığımız ve deneyimlediğimiz sonuçlara göre orjinal ekranın yan sanayi ekran ile kıasladığımızda görüntü kalitesi ve ıslak el ile kullanıldığında daha iyi görüntü ve dokunmatik hassasiyeti verdiği gözükmektedir.

Farklı firmalarda kullanıla yedek parçalar ile servisimizde kullanıla parçalar alakasızdır. Bu sebep ile yaptığımız işlemlerde kullandığımız parçaların kalitesine olan güvenimiz ile 6 ay garantili hizmet vermekteyiz.

iPhone 8 Tamir Fiyatları

iPhone 8 ekran tamiri haricinde telefonda farklı sorunlar varsa aşağıdaki iphone 8 tamir fiyat listesine bakarak tamir fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefon Modeli ve Yapılacak İşlemÜcret
iPhone 8 A Kalite Kasa Değişimi Fiyat800 TL
iPhone 8 Orjinal Kasa Değişimi Fiyat1700 TL
iPhone 8 A Kalite Ekran Değişimi Fiyat490 TL
iPhone 8 Revize Orjinal Ekran Değişimi Fiyat850 TL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi Fiyat380 TL
iPhone 8 Arka Cam Değişimi Fiyat500 TL
iPhone 8 Arka Kamera Değişimi950 TL
iPhone 8 Ön Kamera Değişimi400 TL
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi450 TL
Türkiye Geneli Kargo GönderimiÜcretsiz

iPhone 8 Ekran Değişiminde Neden Biz?

iPhone 8 ekran değişimi için bizi tercih eden müşterilerimize fiyat ve performans olarak önerimiz LW marka ekranı ve orjinal ekranı görerek test ederek seçmelerine fırsat veren Türkiye’deki tek firmayız. Kullandığımız parçaların tamamına 6 ay ( 180 gün ) garanti veriyoruz. Ayrıca Ekran değişimi yapan müşterilerimizin tamamına ahize temizlemi işlemini ücretsiz yapıyoruz.

Bu sayede telefon görüşmesinde kulağınıza gelen seste azalma yaşıyorsanız bu sorunda ücretsiz olarak ortadan kalmış oluyor. Apple iphone 8 ön cam ekran değişimi fiyat konusunda ve hizmet konusunda en iyisini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Apple iPhone ekran tamiri hızlı ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 8 Ekran Değişim Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir