Apple iPhone 8 Ekran Değişim Fiyatı 499 TL

 499,00

 • iPhone 8 ekran değişimi (iç ekran + dokunmatik panel), teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
 • Ekran değişim yapılan telefondaki bilgiler cihazınızdan kesinlikle silinmez.
 • Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri işinde profesyonel teknisyenler tarafından yapılmaktadır.
 • iphone 8 Ekran tamiri hizmeti alan müşterilerimize batarya değişim

Açıklama

iPhone 8 ekran değişimi için aldığınız hizmetten ve kullanılan yedek parçalardan memnun kalmazsanız, hiç bir gerekçe göstermeden ödediğiniz ücretin tamamının geri iadesi yapılmaktadır.
citrusmobil subelerine ulasin
CitrusMobil
Telefon Tamir Uzmanı

iPhone 8 ekran değişimi fiyatı olarak kullanıcılara alternatif ekran seçenekleri sunmaktayız. Seçilen ekranları denemelerini sağlayan Türkiye’ deki tek firmayız.

Ekran değişimi iphone 8 telefonlarda servis süresi ortalama 30 dakikadır. Gelişmiş ve son teknoloji teknik malzemeler ile alanında uzman apple teknisyenleri tarafından yapılan işlem tamamladıktan sonra, genel testleri yapılarak müşterimize teslim edilmektedir. Kullandığımız ekran Türkiye’deki en iyi kalitedeki ( Görüntü ve kalite olarak orjinal ekrandan sonra ) iç Lcd ekran ve dokunmatiğe sahip ekranlardır.

iPhone 8 Ekran Sorunları İçin Bize Ulaşın

iPhone 8 ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması ile telefonlarını bize ücretsiz kargo ile ulaştırabilirler.

İstanbul içinde yaşan müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmet ise, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme hizmetini moto kurye ve gezici servis ile yapmaktayız.

Servisimize iphone 8 telefonunu getirerek ve 20-30 dakika bekleyerek telefonu tamir ettirerek hemen teslim almak isteyen müşterilerimiz de olabilir. İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’ deki şubelerimizden bu konuda hızlı ve güvenilir bir şekilde destek alabilirler.

Kargo ile telefon gönderildiği zaman, telefon tamiri aynı gün yapılır ve  testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır.

İstanbul iPhone 8 ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

iPhone 8 ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için İstanbul içi yerinde servis hizmetimiz ile, telefonun tamiri için yanınıza geliyor ve ekran değişimi yanınızda yaparak teslim ediyoruz.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Kontrol Edilmesi Gerekenler

iPhone 8 ekran değişimi sonrası sorunlar yaşayabilme ihtimaliniz, işlemi yapan teknik servis görevlisiniz bilgi ve tecrübesi ile alakalıdır. iPhone 8 ekran değişimi sonrası yaşayabileceğiniz sorunlar aşağıda madde madde anlatıyoruz.

 • iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Parmak İzi Kontrolü

iPhone 8 ekran değişimi sonrası parmak izi özelliğinin bozulmasına sebep verebilmektedir. Bunun en büyük sebebi merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerlerde yapılan tamir işlemleridir. Ayrıca bu işe özen göstermeden yapılacak işlemlerde parmak izi bozulma olasılığı vardır. Şunu unutmayalım. Ekran değişimi parmak izi bozulmasına neden değildir. Ekran değişimi sırasında Parmak izinin bozulmasının tek nedeni işlemi yapan teknik servis elemanının dikkatsizliğidir.

 • İphone 8 Ekran Değişimi Sonrası Sensör Kontrolü

iPhone 8 Sensör sorunu olup olmadığını anlamanız için ufak bir test yapmanız yeterlidir. Telefon ile arama yaparken, elinizi ekranın üst tarafına doğru yakınlaştırın ve tekrar elinizi çekin. Bu işlemi yaparken elinizi ekrana yaklaştırdığınızda, ekranın tamamen siyah olması gerekmektedir. Elinizi çektiğiniz zaman ekranın normale döndüğünü göreceksiniz. Bunun sebebi, telefonu kulağınıza getirdiğinizde, yanağınız ekrana değerek farklı tuşlara basmamasınız sağlamaktadır.

 • iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Ekran ve Dokunmatik Kontrolü

iPhone 8 telefonun ekranında bir uygulamaya üzerinde çarpı işareti çıkarana kadar parmağınızla basılı tutun. Çarpı işareti çıktıktan sonra ekrandan parmağınızı çekin. Tekrar uygulamanın bir tanesine parmağınız ile basılı tutarak ekranın her bir tarafına sürükleyin. Eğer uygulamayı sürüklerken farklı bir hareket etmiyorsa bu testimiz başarılı geçmiştir. Bir şey yazmak için klavyeyi açın. Harflerin hepsini tek tek kontrol edin. Üst ve alt köşelerdeki ileri geri gibi tuşlara dokunun. Bunları yaptıktan sonra bir sorun göremiyorsak, ekran dokunmatiğimizde bir sorun yok demektedir.

 • İphone 8 Ekranda Ölü Piksel ve Leke Kontrolü

İphone 8 ekran değişiminde ölü piksel ve leke kontrolü yapmak için önce beyaz bir ekran açıyoruz ( chrome, safari, ayarlar, mesaj, telefon uygulaması gibi ). Burada beyaz ekranda küçük veya büyük lekeler var mı diye dikkatlice bakıyoruz. Bu aşamada bir sorun görmediysek ikince aşamaya geçiyoruz. Bir başka yol ekrandaki hatayı görebilmeniz için telefonun açılış ekranındaki renk bozukluğu olmaması gerekiyor. Siyah ekranda veya video seyrederken ekranda kırmızılık var mı diye bakın Eğer böyle bir görüntü bozukluğu yok ise telefonunuz testlerden başarı ile geçmiş demektir.

 • iPhone 8 Ön Kamera ve Ahize Kontrolü

iPhone 8 telefonun ön kamerasında bulanıklık veya lekelenme var mı diye bakmamız gerekli. Çünkü ön kamera iphone 8 telefonlarda ekrana bağlı bir parçadır. Ön kamera filmine bağlı olan ahize ve ön kameranın yanındaki mikrofonunu da test etmek gereklidir. Bunun için ön kamera ile sesli bir video çekerek kontrol edebiliriz. Son olarak telefon görüşmesi yaparak karşı tarafın ses bize geliyor mu, geliyorsa ses kalitesi nasıl diye baktıktan sonra her şeyi kontrol etmiş oluyoruz.

Ön Ekran Camı Kırılan iPhone 8 Onarımı

Ön camı kırık olan iphone 8 telefonlarda, ekran değişimi yerine ön cam değişimi yaptırmanız fiyat ve performans olarak çok daha avantajlıdır. iPhone 8 ön cam değişim işlemi yapılabilmesi için Telefonun ekranının orjinal olması gerekmektedir. Ayrıca görüntüyü aldığınız iç ekranda ve dokunmatikte sorun olmaması gerekmektedir.

iPhone 8 kırık ekran değişimi ve ön camı kırık ekran değişimi birbirinden farklıdır.

iPhone 8 kırık ekran değişimi işleminde telefonun iç ekranında görüntü gelmiyor ise veya ekranda görüntü artık rahatsız edici seviyeye geldiği zaman ekranın tamamen değiştirilmesi ile onarımı ve tamiri yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

iPhone 8 İç Ekran Değişimi Nedir ?

iPhone 8 iç ekran değişimi, telefonda size görüntüyü vermesini sağlayan ekrandaki ana parça olan iç ekranın değişmesidir. İç ekranı kırılan iphone 8 telefonda yapılacak işlem set halinde ön cam dokunmatik ve iç ekranın komple değişmesi ile olur. iPhone 8 iç ekran değişimi işleminde maliyet veya diğer sebeplerde ön cam dursun iç ekranı değiştirelim gibi bir seçenek yada işlem yoktur.

iPhone 8 Ekran Değişiminde Neden Biz?

iPhone 8 ekran değişimi için bizi tercih eden müşterilerimize fiyat ve performans olarak önerimiz LW marka ekranı ve orjinal ekranı görerek test ederek seçmelerine fırsat veren Türkiye’deki tek firmayız. Kullandığımız parçaların tamamına 6 ay ( 180 gün ) garanti veriyoruz. Ayrıca Ekran değişimi yapan müşterilerimizin tamamına ahize temizlemi işlemini ücretsiz yapıyoruz.

Bu sayede telefon görüşmesinde kulağınıza gelen seste azalma yaşıyorsanız bu sorunda ücretsiz olarak ortadan kalmış oluyor. Apple iphone 8 ön cam ekran değişimi fiyat konusunda ve hizmet konusunda en iyisini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Apple iPhone ekran onarımları hızlı ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

 

iphone 8 ekran değişimi nasıl yapılır

iPhone 8 Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası İçindeki Bilgiler Silinir mi?

  Apple iphone 8 ön cam veya parça değişimi sonrası kullanıcının bilgilerine hiç bir zarar gelmez ve kaldığı yerden devam eder.

  Çok nadir durumlarda mesela telefon ekranı ve dokunmatik özelliği bozulduğunda, dokunmatik kendi kendine hareket ettiği için ve şifre ekranında yanlış tuşlamaya sebep olduğu için sürekli ekran şifresi deneyerek yanlış girilmesi sebep olarak telefonu tamamen kilitlemiş ise telefon sıfırlamadan açılamaz.

 • iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Parmak Okuyucu Çalışır mı?

  Apple iphone 8 ekran değişimi işlemine başlamadan önce telefonun parmak okucu özelliği çalışıyor ise, ekran değişimi işlemi sonrası parmak okuyucu özelliği aktif olarak sorunsuz çalışır. Tıklama hassasiyetinde de hiçbir değişiklik olmadan eskisi gibi kullanmaya devam edersiniz.

  iPhone 8 ekran tamiri işlemi sırasında telefonunuzda ekrana bağlı olarak çalışan ön kamera ahize sensör ve home tuşu ( parmak okuyucu ) dikkatlice sökülerek yeni ekrana aktarılır. Bu sayede telefonda kullandığınız ön kamera home tuşu ve ahize orijinalliği bozulmadan kalır.

  Sadece ön ekran değişimi işlemi sırasında telefonda kullandığınız fonksiyonlardan sadece görüntüyü aldığınız iç ekran, dokunduğunuzu algılayan ekrandaki dokunmatik filmi ve parmağınızla dokunduğunuz dış cam değiştirilir. Ekrana bağlı diğer parçalar tamamen aktarılır.

  Buna komple iphone ekran değişimi diyoruz. Parmak okuyucu her telefon için sadece bir tane üretilmiştir. Apple bu sayede arıza yapan parmak okuyucunun tamiri imkansız hale getirmiştir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 8 Ekran Değişim Fiyatı 499 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir