iPhone 13 Pro Face İD Tamiri

2,900.00

iPhone 13 pro face id tamiri fiyatı 2.900 TL’den başlamaktadır. iPhone 13 pro face id çalışmıyor ise arıza olan parça yada parçaların değişimi yapılarak sorunu çözmekteyiz.

  • iPhone 13 pro face id kullanılamıyor hatası tamir fiyatı : 2.900 TL
  • iPhone 13 pro truedepth kamera hatası tamir fiyatı : 3.700 TL

iPhone face id çalışmıyor sorunun nedenlerini öğrenin.

Detaylar

iPhone 13 pro face id arızası, bir darbe veya sıvı teması sonrası ortaya çıkarak yüz tanıma özelliğinin bozulmasına sebeb olmaktadır. iPhone 13 pro face id çalışmıyor ise bu sorunun tamiri yapılabilmektedir.

iPhone 13 pro face id tamir fiyatı, telefonun verdiği hataya göre değişmektedir. Truedepth kamera hatası ve Face id kullanılamıyor hatası telefonun farklı parçalarının arızalanmasından kaynaklı ortaya çıkmaktadır.

  • iPhone 13 pro face id kullanılamıyor hatası tamir fiyatı : 2.900 TL
  • iPhone 13 pro truedepth kamera hatası tamir fiyatı : 3.700 TL

iPhone 13 pro face id tamiri yapılabilmesi için, ahize filmi ve ön kamera setinin orjinal olması gerekmektedir. Çok nadir olarak iphone 13 pro model telefonlarda face id arızası anakart sorunlarından kaynaklı olduğu gözlemlenmektedir.

Face id tamiri öncesi ücretsiz arıza tespiti yapıldıktan sonra müşterimize telefonun arızası hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterinin onayı doğrultusunda tamir işlemine başlanmaktadır.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone 13 Pro Face İD Tamiri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir