Genel

Bağcılar Cep Telefonu Tamircisi ve Teknik Servis

bagcilar cep telefonu tamircisi ve teknik servis

Bağcılar cep telefonu tamiri ve teknik servisi

Ekran Değişimi

Batarya Değişimi

Şarj Soketi Değişimi

Anakart Tamiri

Telefon Tamirinde Uzman Kadro

Bağcılar’da garantili telefon tamiri hizmeti veren en geniş kapsamlı teknik servisimizde parça değişimi ve anakart onarımlarında 180 gün garanti verilmektedir. 

Bize ulaşmak için Sağmalcılar metro durağına çok yakın ola şubemize gelebilir veya telefonunuzu bize ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz.

Gün içerisinde telefonu tamir ettirip almak isteyen müşterilerimiz için moto kurye hizmetimiz +100 TL olarak uygulanmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz

Telefon tamir süresi nedir ?

Servisimizde telefon tamir süresi ortalama 3-4 saat süremektedir. Bu süre telefonda yapılacak işleme göre 30 dakika ila 24 saat arasında değişmektedir.

Kargo gönderimi öğleden önce bize ulaştıralan telefonlar aynı gün tamiri yaplarak kargoya verilmektedir.

Öğleden sonra ulaşan telefonlar, tamiri yapıldıktan sonra ertesi gün kargo ile geri gönderilmektedir.

Motokurye hizmeti ile telefon tamir işlemleri Bağcılar bölgesine gün içerisinde teslim edilmekte, geç saatte servise ulaşan cihazlar yoğunluğa göre ertesi güne kalabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye geneli cep telefonu tamir himzeti veren firmamız tamamen müşteri memnnieti odaklı çalışmakta ve yapılan işlemlerin tamamına garanti vermekteyiz.

Servisimiz Orjinal ve A kalite parçalar kullanılmaktadır. Telefon tamiri için kullanılacak parçaları müşterilerimiz belirlemektedir.

Sağmalcılar metro durağına sadece 100 metre mesafedki servisimize tolu taşıma araçları ile veya kendi aracınız ile gelebilir, Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

Cep telefonu ekran, batarya değişimi gibi işlemlerde ortalama 30 dakika sürmektedir. Diğer Tamir işlemlerinde ortalama işlem süresi 3-4 saattir.

Cep telefonu tamir servis ücreti Nakit, Kredi Kartı, Havale-Eft olarak yapabilirsiniz.

Bağcılar'ın En iyi Telefon Tamircisi CitrusMobil

Bağcılar Telefon Tamircisi Her ceb'e uygun

Bağcılar bölgesinde ikamet eden, çalışan ve özel bir durum sebebi ile Bağcılar’da iken telefonunuz bozulursa, size bir telefon kadar yakınız. Telefonun tamir fiyatı hakkında bilgi almak için bize whatsapp üzerinden sorununuzu belirtmeniz yeterlidir. Açılmayan telefonlarda servisimizde yapıalcak kontrollerden sonra ücret bilgisi verilmektedir.

Bağcılar bölgesinde kurumsal cep telefonu tamir hizmeti vererek firmaların yıllık telefo tamir masraflarını yarıya indiriyoruz.