FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Adalar Cep Telefonu Tamiri

İstanbul’un en güzide bölgelerinden olan ve ADALAR olarak adlandırılan Büyükada, Heybeliada, Burgazadası, Kınalıada bölgelerinde özel cep telefonu tamir hizmeti vermekteyiz. Adalar cep telefonu tamiri hizmeti olarak verdiğimiz hizmetler bir çok insanı kapı kapı güvenilir cep telefonu teknik servisi aramaktan kurtarmaktadır.
Adalar bölgesi olarak adlandırdığımız Büyükada, Heybeliada, Burgazadası, Kınalıada sakinlerinde ve esnaflara özel olarak verdiğimiz hizmetlerin başında yerinde servis hizmeti ve ücretsiz kargo gönderimi hizmeti gelmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Nasıl çalıştığımız ve telefonlarınızı tamir ettirmek için neler yapmanız gerekenleri sırası ile detaylıca anlatalım. Aklınıza takılan herhangi bir soru işareti var ise çekinmeden bize sorabilirsiniz.

Adalar Cep Telefonu Tamiri

Adalar bölgesine sunduğumuz en güzel hizmetlerinde başında yerinde cep telefonu tamir hizmeti gelmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için whatsapp numaramızdan bize yazarak ve telefon ile arayarak, telefonun marka ve modelini ayrıca yaşadığınız sorunu anlatarak destek alabilirsiniz. Mesela iphone cep telefonu kullanıyorsunuz. Kullandığınız telefonun şarjı çok az gitmeye başladı ve gün içerisinde sürekli şarjınız bitiyor. Size telefonda gerekli kontrolleri yaptırdıktan sonra, değişmesi gereken parçalar ile birlikte teknik servis görevli arkadaşımız sizin telefonunuz için değiştirilecek yedek parçayı alıyor. Telefonu tamir etmek için gerekli teknik malzemelerini alarak belirlediğiniz gün ve saatte yanınıza gelerek telefon tamir işlemini gerçekleştiriyor. Telefonun genel testleri yapıldıktan sonra telefon size teslim ediliyor.

Adalar Bölgesine Kargo ile Cep Telefonu Tamir Hizmeti

Adalar bölgesinde yaşayanlar için ücretsiz kargo gönderim hizmeti ile cep telefon ve tablet tamiri hizmeti vermekteyiz. Arızalı olan cep telefonu veya tabletinizi Yurtiçi Kargo firmasından 648648423 anlaşma kodumuz ile ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz arıza cep telefonu veya tabletiniz teknik servisimizde incelemeleri yapılarak size yapılacak işlemler değiştirilecek parçalar hakkında bilgi vererek toplam servis ücretini belirtir. Sizin onayınıza sunulan tamir hizmeti ve fiyatına göre, onaylamanızda durumunda tamir işlemine başlanır. Teknik servisimizde yapılan işlemler sonrasında size bilgi verilir. Tamir işleminin ödemesini yaptığınız zaman tekrar size ücretsiz kargo ile cihazınızın gönderimi yapılır. Servisimizde telefon tamir fiyatı size uygun gelmez ise, hiç bir ücret ödemeden cihazınızı geri alabilirsiniz.

Sormak istediklerini canlı whatsapp destekten sorabilir veya telefon ile arayabilirsiniz