Xiaomi Redmi 9C Ekran Değişimi ve Fiyatı

 450,00

Xiaomi Redmi 9C Ekran Değişimi

Stok Kodu: ctr74183 Kategoriler: ,

Açıklama

Xiaomi Redmi 9c ekran değişimi fiyatı 450 TL’dir. Ekran değişimi sorası 180 gün yapılan parça değişiminde garanti süresi verilmektedir. Servisimizde ekran değişimi mi 9t telefonlarda yapıldıktan sonra, kesinlikle bilgileriniz silinmez.

Redmi 9c Ekran Değişim Süresi

Redmi 9c ekran değişim süresi ortalama 3-4 saat sürmektedir. Ekran değişimi yapılan telefonlarda test için servisimizde yapılan kontrollerden sonra teslimedilmekte ve garanti süresi başlamaktadır.

Redmi 9c Ekran Değişimi Garanti Süresi

Redmi 9c telefonlarda ekran değişimi için kullandığımız parçaların tamamı 180 gün garantilidir. Garanti kapsamı darbe ve sıvı teması gibi kullanıcı hatalarıdışında kalan durumlar için geçerlidir. Garanti şartları hakkında daha detaylı bilgiyi buradan ulaşabilirsiniz.

Redmi 9c Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Redmi 9c ekran değişimi için istanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimize getirerek yaptırabilirsiniz.

Size en yakın Yurtiçi Kargo firması ile ücretsiz kargo gönderimini Türkiye’nin her bölgesinden yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo gönderimi anlaşma kodu 770024707. Kargo ile gönderilen telefonların ödeme işlemi havale / eft olarak yapılmaktadır.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Redmi 9C Ekran Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir