Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Fiyatı ve Teknik Servisi

 850,00

Açıklama

Redmi note 10 ekran değişimi fiyatı kullanılan veya müşterilerimiz tercih ettiği ekran modeline göre değişmektedir. Ekranı kırık redmi note 10 telefonlara orjinal ve a kalite oled ekran değişimi yapmak için seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu ekranlar arasında fiyat ve görüntü kalitesinde farklık vardır. Ekran değişimi redmi note 10 telefonlarda güvenle yapılarak aynı gün içerisinde teslim edilir. Ayrıca yapılan redmi note 10 ekran onarımlarında telefondaki hiç bir bilginiz silinmez. Ekran sorunu olan xiaomi redmi note 10 telefonlarda değiştirilen parçalar için 180 gün garanti verilmektedir.

Xiaomi redmi note 10 ekran değişimi fiyatı

Ekran değişimi hari başka bir tamire ihtiyaç duyarsanız, müşteri hizmetlerini arayarak almak istediğiniz tamir hizmetleri için fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran SeçeneğiEkran Değişim Ücreti
Xiaomi Redmi Note 10 A Kalite Ekran Değişimi850 TL
Xiaomi Redmi Note 10 Orjinal Ekran Değişimi1400 TL

Ekran değişimi yapmadan önce yedek almak gerekiyor mu?

Ekran değişimi redmi note 10 telefonda yapmadan önce  içindeki bilgilerde kayıp yaşamamak için telefonun yedeğini almanıza gerek yok. Ekran değişimi için telefonda değiştirilecek parçalar sonucunda telefondaki bilgilerinize kesinlikle zarar gelmeyecektir. 

Redmi Note 10 ekran değişim süresi

Redmi note 10 ekran değişimi işleminizde telefonunuzu aynı gün parça değişimi ve testleri yapılarak hazır hale getirdikten sonra  teslim ediyoruz. Servisimizde yoğunluk durumuna göre ortalama 4-5 saat içerisinde ekran değişimi için servisimize getirilen redmi note 10 telefon kullanıma hazır hale gelir.

Redmi Note 10 ekran değişimi garanti süresi

Xiaomi ekran değişimi yapılan telefonların hepsinde 180 gün garanti verilmektedir.  Garanti kapsamı boyunca telefonunuzda ekran ile alakalı görüntü ve dokunmatik sorunu yaşarsanız ücretsiz arıza tespiti ve onarımı yaptırabilirsiniz. Garanti kapsamında verilecek hizmetler sıvı teması ve darbe/baskı sonucu oluşan kırılma ve ekran hasarları haricinde işlem görmektedir.

Xiaom Redmi Note 10 Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Türkiye’nin her yerinden yurtiçi kargo ile telefonlarınızı bize güvenle ulaştırarak ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy semtinde bulunan servislerimize gelerek te telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır.

Yurtiçi kargo anlaşma kodu : 770024707 ( bu anlaşma kodu ile telefonunuzu ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. )

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Fiyatı ve Teknik Servisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir