Samsung Galaxy S22 Ultra Ekran Değişimi Fiyatı

7,750.00

Samsung s22 ultra ekran değişimi işlemi, bir darbe veya düşme sonucu ekranın ve dokunmatiğin belli kısımlarında sorun oluştuğunda yapılan parça değişim işlemidir.

Samsung s22 ultra ekran değişimi fiyatları kullanılacak ekranın markasına göre değişmektedir. Citrus Mobil servislerinde 180 gün garantili Samsung s22 ultra orjinal ekran değişim fiyatı 7.750 TL‘dir.

Ekran değişim süresi ortalama 1-2 saat olup, bu işlem sırasında telefondaki hiçbir bilgi silinmeden tamamlanmaktadır.

Samsung s22 ultra ekranı; iç lcd ekran + ön cam + dokunmatik set olarak sıfır ürün ile değiştirilmektedir.

Detaylar

Samsung Galaxy S22 ultra ekran değişimi fiyatı ( servis orjinal ) 180 gün Citrusmobil garantili montaj dahil 7.750 TL’dir. Samsung ekran değişim işlemlerinde, iç lcd ekran ve ön cam set olarak değişmektedir.

Ekran kaynaklı dokunmatik sorunu da ekran değişimi ile beraber düzelmektedir. Samsung S22 ultra ekran değişim süresi ortalama 2-3 saattir.

Samsung galaxy s22 ultra ekran tamiri alanın uzman teknik servis çalışanlarımız tarafından itina ile yapılarak hazır hale getirilir.

Belirtilen Samsung s22 ultra ekran değişim fiyatı kapsamında aşağıdaki hizmetlerin tamamını ek ücret ödemeden alabileceksiniz;

  1. Teknisyen müdahalesi ( Ekran Değişimi ve Montaj İşlemi )

  2. Kullanılacak parça ( Samsung S22 ultra ekran )

  3. Cihaz bakımı Ahize ve hoparlör temizliği

  4. Kargo gönderimi bu ücreti

  5. 180 gün Garanti

Not: Bizimle iletişime geçerek tamir talebi oluşturmanız durumunda Samsung s22 ultra değişimi işlemini aynı gün içerisinde yaptırarak telefonu teslim alabilirsiniz.

Samsung ekran değişimi yaptırmak istediğinizde en uygun fiyatlar ve gün içerisinde telefondaki bilgileriniz silinmeden teslim almak için Citrusmobil servisleri ile iletişme geçebilirsiniz.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S22 Ultra Ekran Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir