iPad Pro 12.9 Ön Cam Değişimi Fiyatı

2,900.00

iPad Pro 12.9 ön cam değişimi fiyatı 2.900 TL’dir. Ön cam değişimi sonrası tabletinizdeki bilgiler silinmez ve parmak okuyucu özelliği bozulmadan tamir işlemi tamamlanır.

iPad ön cam değişimi işleminde parmağınızla dokunduğunuz ve dokunmatik özelliğini sağlayan parça değişir.

İç ekranda görüntü bozukluğu varsa iPad pro 12.9 ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

Detaylar

iPad Pro 12.9 ön cam ve dokunmatk değişim ücreti 2.900 TL’dir. iPad pro 12.9 tabletin iç lcd ekranı ve ön camı birbirinden ayrı parçalardır. İç lcd ekranı sadece görüntü vermesini sağlarken, ön camı dokunmatik özelliğini sağlamakatadır.

iPad pro 12.9 tablet darbe veya düşme sonrasında en çok zarar gören parçası ön camı’dır. Ön cam kırılması veya çatlak oluşması durumunda sadece ön cam değişimi yapılarak çok daha uygun fiyatlar ile tamir ettirmiş olursunuz.

iPad model numarası tabletin arka tarafından küçük harflerle yazar. iPad pro 12.9 1. nesil model numarası A1584 – A1652 olarak geçer. Farklı bir model numarası görüyorsanız bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tabletin ekranı mı kırıldı? yoksa ön camı mı kırıldı? diye merak ediyorsanız bu konu hakkında hazırladığımız makaleye bakabilirsiniz.

iPad Pro 12.9 Ön Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPad pro 12.9 ön cam değişim işlemi Citrus Mobil servislerinde ortalama 3-4 saat içerisinde hazırlanmaktadır. Ekran değişim işlemi sonrası koruyucu bant ve  yapıştırıcıları yenilenerek, tabletin içerisine toz kaçmamasını ve dokunmatik ön camın yerinden çıkmaması sağlamktadır.

iPad Pro 12.9 Ön Cam Değişimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPad pro 12.9 ön cam değişimi işlemi sonrası kullanıcının en çok dikkat etmesi gereken konuların başında dokunmatik özelliği gelmektedir. iPad ön cam değişimi ile dokunmatik değişimi de yapmış olursunuz. Bu sebep ile ön cam değişimi sonrası ekranın bütün bölgelerinin dokunmatik hassasiyetini kontrol etmenizi öneriyoruz.

Parmak okuyucu özelliğii ön cam değişimi sonrası bozulmaz. Parmak okuyucu özelliğini de tamir sonrası kontrol etmemiz gerekmektedir.

Şimdi söyleceğimiz konuyu pek çok kullanıcı ve teknik servis tarafından dikkat edilmese bile, ipad tabletini kalem ile kullanan kullanıcılar için çok önemlidir. Ön cam değişiminde düşük kaliteye sahip parçalar ile değişim yapıldığı zaman, kalem ile kullanmanıza imkan tanımaz.

iPad Pro 12.9 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPad pro 12.9 ön cam değişimi yapmak için mutlaka ısıtıcı kullanılması gerekmektedir. Isıtıcı sayesinde tabletin ön camı yapışmasında kullanılan malzeme yumuşatılarak daha rahat sökülmesini sağlar. Bu sayede ipad iç lcd ekrana, cam kırıkları ve toz kaçmaması sağlanır.

Ön cam söküldükten sonra, iç ekran sökülerek bataryanın bağlantısı kesilir. Bataryanın bağlantısını kesmeden işleme devam edilir ise kısa devre oluşmasına sebep olunabilir.

Ön cam değişimi işlemine devam ederken, kırık yada bozuk olan eski ön cam üzerinde bulunan parmak okuyu ve home tuşu dikkatlice sökülerek yeni ön cam üzerine montajı yapılır.

Bu aşamadan sonra ipad pro 12.9 iç ekrana leke ve toz bulaşmadan tekrardan toplanarak hazır hale getirilir.

Müşteri Değerlendirmeleri