FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Ordu Telefon Tamiri

Akıllı telefon teknik servisi, profesyonel ellerde ve kaliteli şekilde yapılması gereken işlemlerdir. Uzmanlar tarafından düzeltilen ve onarılan akıllı telefonlar çok uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Ordu telefon tamiri alanında hizmet verdiğimiz servisimizde, telefonlarınızın her türlü sorununa çözüm bularak sizlere teslim ediyoruz. Uzun yıllar kullandığınız, eskisi kadar iyi çalışmayan cihazlarınızda ki sorunları kısa sürede belirleyerek düzeltiyoruz. Uzman teknikerlerimiz sayesinde, telefonlarınız kısa sürede eskisi gibi çalışmaya başlayacak ve uzun bir süre kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır.

Ordu Telefon Ekran Değişimi

Telefonlarınızın ekranları sert zeminlere düştüğünde kırılmaktadır. İç ekran ve ön cam olarak kırılabilen telefon ekranlarının değişim fiyatları, hem markanın ekranının bulunabilirliğine hem de hangi bölümün kırıldığına göre değişmektedir. Kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunduğumuz teknik servisimizde, telefonlarınızın kırılan camları için akılı çözüm önerilerinde bulunarak sizlere uygun fiyatlarda hizmet sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için, sizlerle ortak görüş birliğinde telefonlarınızın parçalarını değiştiriyor ve onararak teslim ediyoruz. Ekranlarınıza ekstra kırılmaz cam takımı da yaparak ilerleyen zamanlarda kırılmasını ve darbe anında parçalanmasını engelleyerek, kaliteli kullanım sürenizi uzatıyoruz.

Akıllı Telefon Şarj Soketi Değişimi Ordu

Şarj soketlerinin bozulması günümüzün sorunu haline gelmiştir. Müşterilerimizin sürekli sorun yaşadığı soket girişlerinin bozulma sebepleri birden çoktur. Sürekli şarj girişinde şarj aleti tutulması, şarj aletinin ters takılması gibi durumlarda, telefonun şarj almamasına neden olan soket girişlerinin bozulması yaşanmaktadır.

Şarj girişi değişimi sağladığımız servisimizde, kaliteli hizmet alacaksınız. Hızlı ve kısa sürede değiştirdiğimiz soket yuvalarınız, artık telefonlarınızın şarj almasını ve eskisi gibi çalışmasını sağlayacaktır. Şarj soketlerinizdeki bozuklukların giderilmesinde alanında uzman çalışanlarımız sağlamaktadır.

Cep Telefonu Yazılım Atma Hizmeti

Telefonların donanımsal değil yazılımsal sorunları arasında bulunan yavaşlama ve kasma gibi durumları kısa sürede hallediyoruz. Telefonunuza bulaşan virüsleri temizliyoruz. Uzun süreli kullandığınız telefonunuzun eskisi gibi hızlı çalışmasını ve tıkladıktan hemen sonra cevap vermesini istiyorsanız, bizlerle iletişime geçerek telefon tamirinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun yıllardır çalıştığımız sektörümüzde, yazılım üzerinde uzmanlaşmış personellerimiz, sorunun nedenini kısa sürede çözerek sizlere eskisi gibi çalışan telefonlarınızı teslim edecektir. Telefonlarınızın bir anda kapanıp açılmaması, açıldığında hata vermesi ve uygulamalardan sürekli atması, yazılım sorunu olduğunu göstermektedir.

Ordu Telefon Batarya Değişimi

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte, telefonların bataryaları da kasalarının içine gömülü hale gelmiştir. Telefon yedek parçası satan işletmelerden gidip, yedek batarya alarak çözemediğiniz sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Uzun süreli aynı bataryanın kullanılması, telefonlarda yavaşlama ve şarjın az gitmesine neden olmaktadır.

Bizler pil değişimi sağlayarak, telefonlarınızın ilk günkü gibi uzun süre şarjını sürdürmesine yardımcı oluyoruz. Pil değişim fiyatlarımız, telefonunuzun modeline ve yedek parçalarının kolay bulunup bulunmamasına göre değişmektedir. Üzerine işçiliği ekleyerek sizlere fiyatları bildiriyoruz.

Telefon Kulaklık Girişi Tamiri Ordu

Kulaklık girişleri diye adlandırılan jack girişleri, her telefonda bozulmaya müsait alanlar arasındadır. İçinde tozun birikmesi ya da kulaklık girişinin aşındırması sonucunda eskisi gibi iyi ses vermemeye başlayan telefonunuzun tamirini güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bakım ve onarımını yaptığımız telefonlarınızı güvenli şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle yaşadığınız sorunları işletmemizdeki personelimize anlatmanız sonucunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Cep Telefonu Tamiri Müşteri Memnuniyeti

Kargo gönderimi ile Ordu şehrimizde verdiğimiz telefon tamir hizmetimizden faydalanmak ve cihazınızın bakım, onarım işlemlerini yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bozulan telefonunuzun sorunu aslında çok kısa sürede çözülebilecekken uzun süreler bozuk halde kullanmanız hem telefonunuza hem kendinize zarardır.

Kısa sürede yaptığımız tamir ve onarım işlerimiz sayesinde, uzun süreler boyunca telefonunuzda sıkıntı yaşamadan kullanmaya devam edebileceksiniz. Yedek parça hizmetimizin yanında ürünlerinize ekstra koruma önerileri de bulunarak telefonlarınızın çok daha sağlıklı çalışmasında yardımcı oluyoruz.

Ordu Telefon Tamircisi Nerede?

Ordu telefon tamiri için kargo ile hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibidir;

Akkuş Altınordu Aybastı Çamaş Çatalpınar Çaybaşı Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgentepe İkizce Kabadüz Kabataş Korgan Kumru Mesudiye Perşembe Ulubey Ünye