Realme C21 Ekran Değişimi Fiyatı

900.00

Realme C21 ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir.

Realme c21 ekran değişimi ne kadar olduğunu montaj ve ekran fiyatı toplamda ne kadara mâl olacağını merak eden müşterilerimiz 900 TL haricinde ek ücret ödemeyeceklerdir.

Ekranı kırılan realme c21 telefonun ekran değişimi servislerimize yaptırarak telefon kullanıma hazır hale getirilecek ve ekran değişim ücreti haricinde ek ücret ödemelerine gerek kalmakyacaktır.

Detaylar

Realme c21 ekran değişimi fiyatı montaj ve 6 ay citrusmobil garantisi ile birlikte 900 TL’dir. Realma telefonlarda ekran değişimi sonrası genel bakım ve temizlik işlemini yaparak telefon görüşmesinde sesin çok daha iyi gelmesini sağlıyoruz. Ayrıca hoparlör temizliği ile müzik ve videolardan gelen ses kalitesi de yükselmektedir. Şarj soketinde oluşan toz birikintileri temizlenerek genel kontrolleri yapıldıktan sonra tamir işlemini tamamlıyoruz.

Relame C21 Ekranı Kırıldı Ne Yapabilirim?

Realme c21 ekranı kırıldı içindeki bilgiler gitmeden tamir ettirebilmek için ne yapabilirim diyorsanız, Citrus Mobil servislerinde güvenle ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bu sayede ekranı kırılan telefonunuzu içerisindeki bilgiler silinmeden tamir ettirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Realme C21 İç Ekran ve Dış Ekran Kırılması Nedir?

Realme c21 iç ekran ve dış ekran kırılması arasındaki farkı son kullanıcılar kolaylık tespit edebilir. Bu sayede telefonun kullanımı konusunda zarar verip vermeyeceği hakkında da bilgi sahibi olursunuz.

Realme c21 iç ekran kırılması oluştuğu zaman lcd ekran götüntüsünde bozukluk ortaya çıkmaktadır. Bu görüntü bozukluğu tamamen siyah ekran, ekranda çizgiler oluşması, ekranda mürekkep dağılması gibi belirtiler ortaya çıkmaktadır.

Realme c21 dış ekran kırılması oluşan telefonun lcd ekran görüntüsünde hiç bir sorun olmaz, sadece ön cam üzerinde çatlak oluşur. Bu çatlak fazla seviyede ise kullanım esnasında cildinize zarar verebilir. Uzun süre ön camı çatlak olarak telefonu kullanmanız sonrası, iç ekrana zarar verebilirsiniz.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Realme C21 Ekran Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir