iPhone 14 Face İD Tamiri Fiyatı

3,900.00

iPhone 14 face id tamiri fiyatı 3.900 TL’den başlamaktadır. iPhone 14 face id çalışmıyor ise arıza olan parça yada parçaların değişimi yapılarak sorunu çözmekteyiz.

  • iPhone 14 face id kullanılamıyor hatası tamir fiyatı : 3.900 TL
  • iPhone 14 truedepth kamera hatası tamir fiyatı : 4.900 TL

iPhone face id çalışmıyor sorunun nedenlerini öğrenin.

Detaylar

iPhone 14 face id tamir fiyatı, telefonun verdiği hataya göre değişmektedir.

Truedepth kamera hatası ve Face id kullanılamıyor hatası telefonun farklı parçalarının arızalanmasından kaynaklı ortaya çıkmaktadır.

  • iPhone 13 mini face id kullanılamıyor hatası tamir fiyatı : 2.900 TL
  • iPhone 13 mini truedepth kamera hatası tamir fiyatı : 3.700 TL

iPhone 14 Face İD Neden Bozulur?

iPhone 14 face id arızası, bir darbe veya sıvı teması sonrası ortaya çıkarak yüz tanıma özelliğinin bozulmasına sebeb olmaktadır.Face id arızalanmasına sebep olacak yetkisiz ve tecrübesiz kişiler tarafından tamir amaçlı yapılan bilinçsiz müdahale sonrası da bozulabilmektedir.

iPhone 14 face id bozulmasını önlemek için telefonu darbe ve sıvı temasından korumaktadır.

iPhone 14 Face İD Çalışmıyor Ne Yapabilirim?

iPhone 14 face id çaışmıyor ise telefonu kapatıp açtığınız zaman verdiği hataya göre inceleme yapılması gerekmektedir. Eğer telefon açıltışta hata vermiyor ise, face id ayarlamaya çalıştığınız zaman hata verip vermedii kontrol edilmelidir.

Hiç bir hata vermiyor ise, iphone hard reset işlemi yaparak sistemsel hatlardan kurtulabilir ve bu sayede face id sorununu çözebiliriz.

Donanımsal arızalar sebebi ile iPhone 14 face id çalışmıyor ise bu sorunun tamiri uzman teknisyenler tarafından yapılabilmektedir.

iPhone 14 face id tamiri yapılabilmesi için, ahize filmi ve ön kamera setinin orjinal olması gerekmektedir.iPhone 14 model telefonların bazılarında face id arızası anakart sorunlarından kaynaklı olduğu gözlemlenmektedir.

Face id tamiri öncesi ücretsiz arıza tespiti yapıldıktan sonra müşterimize telefonun arızası hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterinin onayı doğrultusunda tamir işlemine başlanmaktadır.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone 14 Face İD Tamiri Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir