Vivo ekran değişimi, telefonun ekranındaki arızadan dolayı görüntü ve dokunmatik bozukluğunda yapılan parça değişim işlemidir. Citrus Mobil servislerinde vivo ekran değişimi ve diğer tamir işlemlerini garantili yaptırabilirsiniz. Vivo ekran değişim fiyatı telefonun modeline göre ve kullanılacak olan parçanın kalitesine (Orjinal ekran ve yan sanayi ekran) değişkenlik gösterebilmektedir.

Vivo ekran değişimi hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz arıza tespiti ve ekran değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numarasında bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Vivo Ekranı Kırıldı Ne Yapabilirim?

Vivo ekranı kırıldığı zaman, telefonunuza daha fazla zarar vermeden ve kısa devre oluşmasını engellemek için ekran değişimi yapılaması gerekmektedir.

Ekranı kırılan vivo telefon, şarj olmuyor ve ekrana görüntü hiç gelmiyor ise test amaçlı ekran takılarak kontrol edilmelidir.

Ekran değişimi yapılacak vivo telefonun genel testleri yapıldıktan sonra kullanıma engel herhangi bir sorunu gözlemlenmezse ekran montajı yapılarak teslim edilmek üzere hazır hale getirilir.

Vivo Ekran Değişimi Ne Kadar?

Vivo ekran değişimi ne kadar olduğunu öğrenmek için yukarıda belirtililen listeden telefonunuz modelini seçerek hızlıca öğrenebilirsiniz. Vivo ekran değişimi yapılacak telefonun modelini listede göremiyorsanız bize ulaşarak tamir fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.