Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi ve Fiyatı

 590,00

  • Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi (dokunmatik ön cam + iç lcd ekran) teknik servisimize gelen müşterilerimiz içi ortalama 2 saat , kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 2-4 iş gününde yapılmaktadır.
  • Samsung Gakaxy M12 ekran değişimi sonrası kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 180 günlük Citrus Mobil garantisi altındadır.
  • Ekran değişimini yapılan Samsung galaxy m12 telefonda, tamir işleminden sonra bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  • Samsung ekran değişimi servis işlemlerini işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır

Açıklama

Samsung Galaxy M12 orjinal ekran değişimi fiyatı 1000 TL’ dir. Verilen teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Bu ekran değişim hizmeti ile telefoun orta kasasında sorun varsa o da değişimiş olacaktır. 

Yapılan işlem sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Samsung galaxy M12 değişimi işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Samsung M12 Orta kasasında kırılma ve yamulma yok ise orta kasa olmadan da orjinal ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bunun ücreti 590 TL’ dir.

 
samsung galaxy m12 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi Süresi

Samsung Galaxy M12 ekran değişimi süresi ortalama 2 saattir. Ekran değişimi için servisimize gelen samsung galaxy a51 telefona test amaçlı ekran takılarak farklı bir sorunu varmı diye kontrol edilmektedir. Eğer telefondaki görüntü sorunu ekran ile alakalı ise ekran değişimi işlemine başlanarak tamamlanmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra Samsung M12 telefonun genel testleri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilerek teslim edilir.

 

Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi İçin Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Samsung Galaxy M12 ekran değişimi için Türkiye’nin en güvenilir telefon tamircisine telefonunuz ulaştırmanız için birden fazla seçeneğiniz ve imkanız vardır.

Yurtiçi Kargo firması ile telefonu bize ücretsiz kargo gönderimi yaparak Samsung M12 ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Moto Kurye ile telefonunuzu bize ulaştırarak Samsung Galaxy M12 ekran değişimi yaptırabilirsiniz + 120 TL ücreti olmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy de bulunan servislerimize Samsung M12 telefonunuzu getirerek hızlıca ekran değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi Garantisi Var mı ?

Samsung galaxy M12 ekran değişimi garanti süresi telefonun tamirinden sonra müşterimize teslim edildikten sonra başlayarak 180 gün boyunca devam eder. Samsung Galaxy M12 ekran değişimi sonrası garanti kapsamı boyunca ( telefonda oluşabilecek kullanıcı hataları harici durumlarda ) ücretsiz teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Samsung M12 Ekran Değişimi Yapınca Dokunmatik Sorunu Gider mi ?

Samsung Galaxy M12 telefonda dokunmatik sorunu yaşayan kullanıcıların ekranında lekelenmeler oluşmakta ve bu lekelenmeleri en çok beyaz ekranda görebilmektedir. Bir diğer sebep ise galaxy M12 telefonun ekranında oluşan çatlaklar ve sıvı teması sebebi ile dokunmatik sorunu yaşanmaktadır. 

Samsung Galaxy M12 telefonun ekranında belirttiğimiz sebeplerden herhangi bir tanesi var ise dokunmatik sorunun kaynağı %90 ihtimalle ekrandan kaynaklanmaktadır. Ekran değişimi yaptıktan sonra Galaxy M12 telefonu sorunsuzca kullanabilirsiniz

Servise Gönderdiğim Telefonumun Durumunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Servimize gönderdiğiniz Samsung Galaxy M12 telefonun durumunu öğrenmek için whatsapp destekten, 0553 911 84 53 ve 0212 924 54 55 nolu telefondan hızlıca öğrenebilirsiniz. Telefonunuzu servisimize gelerek bıraktıysanız veya moto kurye – kargo ile gönderimlerde bizimle iletişime geçerek telefonun servisteki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir