Samsung A22 Ekran Değişimi ve Tamir Fiyatı

 850,00

  1. Samsung Galaxy A22 Orjinal Ekran Değişimi 1.790 TL
    Garanti Süresi 6 Ay
  2. Samsung Galaxy A12 A Kalite Ekran Değişimi 850 TL
    Garanti Süresi 3 Ay

Daha deyalı bilgi almak için Samsung galaxy ekran değişimi sayfamıza bakabilirsiniz.

Açıklama

Samsung A22 ekran değişimi fiyatı Orjinal Ekran ve A Kalite Yan Sanayi Ekran olarak değişmektedir. Samsung A22 Ekran değişimi teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Yapılan teknik servis işlemi sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Samsung A22 ekran değişim işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Telefonun  genel teknik özelliklerine nakmak İçin EPEY sitesine bakabilirsiniz. Bu site telefon özellikleri konusunda gerçekten detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve bizim çok hoşumuza gidiyor.

samsung galaxy a22 ekran degisimi

Samsung A22 Ekran Değişimi Süresi

Samsung A22 ekran değişimi süresi ortalama 2 saattir. Ekran değişimi için servisimize gelen Samsung A22 telefona test amaçlı ekran takılarak farklı bir sorunu varmı diye kontrol edilmektedir. Eğer telefondaki görüntü sorunu ekran ile alakalı ise ekran değişimi işlemine başlanarak tamamlanmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra Samsung A22  telefonun genel testleri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilerek teslim edilir.

Samsung A22 Ekran Değişimi İçin Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Samsung A22 ekran değişimi için Türkiye’nin en güvenilir telefon tamircisine telefonunuz ulaştırmanız için birden fazla seçeneğiniz ve imkanız vardır.

Yurtiçi Kargo firması ile telefonu bize ücretsiz kargo gönderimi yaparak Oppo Reno 4 Lite ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Moto Kurye ile telefonunuzu bize ulaştırarak Reno 4 Lite ekran değişimi yaptırabilirsiniz + 70 TL ücreti olmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy de bulunan servislerimize Oppo Reno 4 Lite telefonunuzu getirerek hızlıca ekran değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Samsung A22 Ekran Değişimi Garantisi Var mı ?

Samsung A22 ekran değişimi garanti süresi telefonun tamirinden sonra müşterimize teslim edildikten sonra başlayarak 180 gün boyunca devam eder. Samsung A22 ekran değişimi sonrası garanti kapsamı boyunca ( telefonda oluşabilecek kullanıcı hataları harici durumlarda ) ücretsiz teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Samsung A22 Ekran Değişimi Yapınca Dokunmatik Sorunu Gider Mi ?

Samsung A22 telefonda dokunmatik sorunu yaşayan kullanıcıların ekranında lekelenmeler oluşmakta ve bu lekelenmeleri en çok beyaz ekranda görebilmektedir. Bir diğer sebep ise A22 telefonun ekranında oluşan çatlaklar ve sıvı teması sebebi ile dokunmatik sorunu yaşanmaktadır. 

Samsung A22 telefonun ekranında belirttiğimiz sebeplerden herhangi bir tanesi var ise dokunmatik sorunun kaynağı %90 ihtimalle ekrandan kaynaklanmaktadır. Ekran değişimi yaptıktan sonra Samsung A22 Lite telefonu sorunsuzca kullanabilirsiniz

Servise Gönderdiğim Telefonumun Durumunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Servimize gönderdiğiniz Samsung A22 telefonun durumunu öğrenmek için whatsapp destekten, 0553 911 84 53 ve 0212 924 54 55 nolu telefondan hızlıca öğrenebilirsiniz. Telefonunuzu servisimize gelerek bıraktıysanız veya moto kurye – kargo ile gönderimlerde bizimle iletişime geçerek telefonun servisteki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung A22 Ekran Değişimi ve Tamir Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir