Xiaomi Redmi 13c Ekran Değişimi Fiyatı

950.00

Redmi 13c orjinal ekran değişim fiyatı 950 TL‘dir. Citrus Mobil servislerinde 180 gün yedek parça ve işçilik garantili olarak tamir ve değişim işlemi yapılmaktadır.

Xiaomi Redmi 13c ekran değişimi işlemi, bir darbe veya düşme sonucu ekranın ve dokunmatiğin belli kısımlarında sorun oluştuğunda yapılan parça değişim işlemidir.

Ekran değişim süresi ortalama 1-2 saat olup, bu işlem sırasında telefondaki hiçbir bilgi silinmeden tamamlanmaktadır.

Redmi 13c ekranı; iç lcd ekran + ön cam + dokunmatik set olarak sıfır ürün ile değiştirilmektedir.

Detaylar

Xiaomi Redmi 13c ekran değişimi fiyatı 180 gün Citrusmobil garantili montaj dahil 950 TL’dir. Redmi ekran değişim işlemlerinde, iç lcd ekran ve ön cam set olarak değişmektedir. Bu sayede telefon en görüntüsü, ön cam ve dokunmatik özellii yenilenmiş olur.

Redmi 13c ekran kırılmasından sonra ortaya çıkan dokunmatik sorunu, ekran değişimi ile beraber düzelmektedir. Redmi 13c ekran değişim süresi ortalama 2-3 saattir.

Xiaomi redmi 13c ekran tamiri alanın uzman teknik servis çalışanlarımız tarafından itina ile servisimizde yapılarak hazır hale getirilir.

Belirtilen Redmi 13c ekran değişim fiyatı kapsamında aşağıdaki hizmetlerin tamamını ek ücret ödemeden alabileceksiniz;

  1. Kullanılacak parça ( Redmi 13c ekran )
  2. Cihaz bakımı Ahize ve hoparlör temizliği

  3. Kargo gönderimi bu ücreti

  4. 180 gün CitrusMobil Garantisi

Not: Bizimle iletişime geçerek tamir talebi oluşturmanız durumunda Redmi 13c ekran değişimi işlemini aynı gün içerisinde yaptırarak telefonu teslim alabilirsiniz.

Xiaomi ekran değişimi yaptırmak istediğinizde en uygun fiyatlar ve gün içerisinde telefondaki bilgileriniz silinmeden teslim almak için Citrusmobil servisleri ile iletişme geçebilirsiniz.

Redmi 13c Ekran Değişimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Redmi 13c ekran değişimi yapılırken öncelikle telefonun arka kapağı sökülermesi gerekmektedir. Bu durumda arka kamerası da dış ortamdan korumasız kalacaktır. Ekran değişimi yapılırken arka kameranın toz ve yabancı maddelerden zarar görmemesi için mutlaka kamera lenslerini koruyorak işleme başlıyoruz.

Arka kapan sökülürken parmak okuyucu gibi zarar görebilecek parçalara dikkat etmemiz gerekmektedir.

Ekran değişimi yapılırken ekranın montaj yapılacağı alan güzelce temizlenmeli ve kaliteli yapıştırıcı kullanarak montajının yapılması gerekir. Düzn montaj yapılmayan redmi 13c ekran değişimlerinde yakınlık sensmrü arızalanabilmektedir.

Ekran değişimi esnasında düzgünce montaj yapılmaması durumunda, ekranın kenarlarında açılma sorunu ortaya çıkabilir. Redmi 13c ekranın kenarında oluşan açılma ise dokunmatik sorunu ve görüntü bozukluğuna sebep olabilir.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Xiaomi Redmi 13c Ekran Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir