Realme 6 Ekran Değişimi Fiyatı

900.00

Realme 6 ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir.

Realme 6 ekran değişimi ne kadar olduğunu montaj ve ekran fiyatı toplamda ne kadara mâl olacağını merak eden müşterilerimiz 900 TL haricinde ek ücret ödemeyeceklerdir.

Ekranı kırılan realme 6 telefonun ekran değişimi servislerimize yaptırarak telefon kullanıma hazır hale getirilecek ve ekran değişim ücreti haricinde ek ücret ödemelerine gerek kalmakyacaktır.

Detaylar

Realme 6 ekran değişimi fiyatı montaj ve 6 ay citrusmobil garantisi ile birlikte 900 TL’dir. Realme telefonlarda ekran değişimi sonrası genel bakım ve temizlik işlemini yaparak telefon görüşmesinde sesin çok daha iyi gelmesini sağlıyoruz. Realme 6 ekran değişim işlemi sırasında hoparlör temizliği ile müzik ve videolardan gelen ses kalitesi de yükselmektedir. Şarj soketinde oluşan toz birikintileri temizlenerek genel kontrolleri yapıldıktan sonra tamir işlemini tamamlıyoruz.

Relame 6 Ekranı Kırıldı Ne Yapabilirim?

Realme 6 ekranı kırıldı içindeki bilgiler gitmeden tamir ettirebilmek için ne yapabilirim diyorsanız, Citrus Mobil servislerinde güvenle ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bu sayede ekranı kırılan telefonunuzu içerisindeki bilgiler silinmeden tamir ettirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Realme 6 telefonun ekranı darbe ve düşmeler sonrası ekranı kırılmaması için ekran koruyucu ve telefon koruma kılıfı ile beraber kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Realme 6 İç Ekran ve Dış Ekran Kırılması Nedir?

Realme 6 iç ekran ve dış ekran kırılması arasındaki farkı son kullanıcılar kolaylık tespit edebilir. Yapılan kontrol sayesinde telefonun kullanımı konusunda zarar verip vermeyeceği hakkında da bilgi sahibi olursunuz.

Realme 6 iç ekran kırılması oluştuğu zaman lcd ekran götüntüsünde bozukluk ortaya çıkmaktadır. Bu görüntü bozukluğu tamamen siyah ekran, ekranda çizgiler oluşması, ekranda mürekkep dağılması gibi belirtiler ile ortaya çıkmaktadır.

Realme 6 dış ekran kırılması oluşan telefonun lcd ekran görüntüsünde hiç bir sorun olmaz, sadece ön cam üzerinde çatlak oluşur. Bu çatlak fazla seviyede ise kullanım esnasında cildinize zarar verebilir. Uzun süre ön camı çatlak olarak telefonu kullanmanız sonrası, iç ekrana zarar verebilirsiniz. Relame iç ekrana zarar gelmesi durumunda set olarak ekran değişmesi gerekecektir.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Realme 6 Ekran Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir