iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Orjinal Şarj Soketi Değişimi. Alanında Uzman Ekibi ile Garantili Onarım.

iphone şarj soketi değişimi mobil

iPhone şarj soketi mi bozuldu? Alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından orjinal iphone şarj soketi değişimi ile telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

iPhone şarj soketi değişimi,  şarj esnasında temassızlık, sıvı uyarısı, şarj soketinde gevşeklik veya şarj soketinin tamamen arızalanması sebebi ile hiç şarj olmuyor sorunları gözlemlendiği takdirde yapılmaktadır. iPhone şarj olmuyor sorunun en temel sebebi şarj soketi arızası olsa da, bazı durumlarda anakart arızasından da ortaya çıkmaktadır.

iPhone şarj soketi soketi değişim fiyatı, şarj soketi sorunları ve şarj olmuyor sorunları hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sayfa Konu Başlıkları

iPhone Şarj Soketi Neden Bozulur

iPhone şarj soketinin yapısı ve soketin bulunduğu film üzerinde bir çok parça ( mikrofon, hoparlör, şebeke anteni ) bulunması sebebi ile şarj soketine bağlı parçalardan birinin bozulması ile de çalışmayabilir. Aşağıda anlattığımız konu başlıkları ile şarj soketinin bozulma sebebplerine ve nasıl bu sorunu çözebileceğinize dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

iphone sarj soketi fiyat

Kalitesiz Şarj Kablosu

Ucuz ve kalitesiz şarj kabloları şarj soketinin tırnaklarını gün geçtikçe yıpratmakta ve temas etmemesini sağlamaktadır. Böyle bir durum yaşandığı takdirde şarj soketinin değişimi yapılarak iphone şarj sorunu çözebilirsiniz.

Darbe ve Düşme Sebebi

Darbe ve düşme esnasında şarj soketi bozulabileceği gibi, şarj soketinin bağlantı noktası da yerinde çıkabilmektedir. Eğer telefonun düşmesinden sonra şarj olmama sorunu başladı ise, telefonun ekranı açılarak soketlerinde yerinde çıkma varmı diye bakılması gerekir.

Sıvı Teması

Sıvı teması sonucu oksitlenen veya kısa devre olan iphone şarj soketi sadece değişim ile düzelir. Sıvı teması olmuş şarj soketi ile telefonu şarj etmeye çalışmak yüksek akım vereceği için telefona ciddi hasarlar verebilir.

Toz ve Kirlenme

En çok karşılşılan şarj soketi sorunudur. Cepte ve çantada bulunan pamukçuklar sokete dolarak şarj olmasını engeller. Bu sorunu iphone şarj soketini temizleyerek çözebilirsiniz.

Yabancı Cisim Sıkışması

Şarj soketine herhangibir cisim sıkışması soucu şarj kablosu sokete oturmaz ve şarj edemezsiniz. Eğer şarj kablosu telefonun şarj girişine tam oturmuyor ise soketi kontrol ederek yabancı bir cisim var ise temizlemeliyiz.

Şarj Soketi Harici Sorunlar

Şarj soketi değişmesine rağmen iphone şarj olmuyor ise anakart üzerinde oluşan kısa devre sebebi ile şarj olmaz. Bunun için iPhone anakart tamiri yapılması gereklidir.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar ?

iPhone şarj soketi değişim fiyatının ne kadar olduğu aşadaki fiyat listesinde modellere göre listelenmiştir. Şarj soketi temizlik işlemlerini rağmen sorununuz düzelmedi ise servisimizde şarj soketi değişimi yaptırabilirsiniz.

iphone sarj soketi degisimi ne kadar

iPhone şarj soketi değişimi fiyat listesinde telefonun modeline bakarak tamir ücretlerine bakabilirsiniz. iPhone şarj soketi ile alakalı öğrenmek istediğiniz bilgiler için whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Şarj Soketi Değişim FiyatıGaranti Süresi
iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi240 TL6 Ay
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi290 TL6 Ay
iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi290 TL6 Ay
iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi350 TL6 Ay
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi350 TL6 Ay
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi400 TL6 Ay
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi400 TL6 Ay
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi400 TL6 Ay
iPhone X Şarj Soketi Değişimi450 TL6 Ay
iPhone XR Şarj Soketi Değişimi450 TL6 Ay
iPhone XS Şarj Soketi Değişimi500 TL6 Ay
iPhone Xs Max Şarj Soketi Değişimi500 TL6 Ay
iPhone SE 2020 Şarj Soketi Değişimi400 TL6 Ay
iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi500 TL6 Ay
iPhone 11 Pro Şarj Soketi Değişimi500 TL6 Ay
iPhone 11 Pro Max Şarj Soketi Değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Şarj Soketi Değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Mini Şarj Soketi Değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Pro Şarj Soketi Değişimi900 TL6 Ay
iPhone 12 Pro Max Şarj Soketi Değişimi1000 TL6 Ay
iPhone 13 Şarj Soketi DeğişimiBilgi Alınız.6 Ay
iPhone 13 Pro Şarj Soketi DeğişimiBilgi Alınız.6 Ay
iPhone 13 Pro Max Şarj Soketi DeğişimiBilgi Alınız.6 Ay

iPhone Şarj Soketi Sorunları ve Cevapları

iPhone şarj soketi ile sormak istediklerinizi bize yazabilirsiniz.

iPhone şarj soketi değişimi işlemlerini orjinal parçalar kullarak yapmaktayız. Orjinal harici kullanılan parçalar Citrusmobil garantilidir.

Servisimizde yapılan her işlemde olduğu gibi iPhone şarj soketi değişimi işleminde de 180 gün garanti verilmektedir. Garanti kapsamı boyunca yaşayacağınız soket sorunları için ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone şarj soketi değişimi, telefondaki biliglerinize zarar verecek bir işlem değildir. Bu sebeple yapılacak işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgiler kesinlikle silinmeyecektir.

Şarj soketi sorunu olmayan iphone telefonlarda, ücretsiz arıza tespiti yapılarak bilgi verilemektedir. Bu sorun anakart üzerinde bulunan şarj entegresi ile alakalı olabilmektedir.

iPhone şarj soketi değişimi ortalama 2-3 saat sürmektedir. 

iPhone şarj olmuyor sorununa etki edecek bir çok konu vardır. bunların başında şarj aleti ve şarj soketi gelse de genel kontrol için serviste incelenmesi gerekmektedir.

Bize Ulaşın

0212 924 54 55
Yenidoğan Mahellesi, Eti Sokak, No:13/B, Bayrampaşa, İstanbul