Apple iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi ve Fiyatı

 1.500,00

 • iPhone 11 Pro ön cam değişimi ( Ekran Camı Değişimi ) teknik servisimize gelen müşteriler için aynı gün, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
 • Verilen teknik servis hizmeti kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 180 günlük Citrus Mobil garantisi altındadır.
 • iPhone 11 pro ön cam değişimi işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
 • iPhone 11 pro teknik servis işlemleri işinde uzman ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.
 • Ön cam değişimi yapılan iPhone 11 pro telefonlara kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılmaktadır.

Açıklama

iPhone 11 pro ön cam değişimi fiyatı 1500 TL‘dir. iPhone 11 pro ön cam değişimi hakkında detaylı bilgi ve randevü almak için 0553 911 84 530212 924 54 55 telefonlarda müşteri temsilcilerimiz için görüşebilirsiniz.

iPhone 11 pro ön cam değişimine uygun olması için 3 şartı vardır.

 1. iPhone 11 pro telefonda görüntüyü aldığınız iç ekranda lekelenmeler olmaması gereklidir.
 2. iPhone 11 pro ön cam değişimi yapılacak telefonun ekranının orjinal olması gerekmektedir.
 3. Dokunmatikten bazı bölgelerinde basmıyor ve kendi kendine hareket ediyor gibi dokunmatik sorunu iPhone 11 pro telefonda yaşanmaması gerekmektedir.

Telefonunuz ön cam değişimine uygun değil ise iphone 11 ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi Nekadar Sürmektedir.

Ön cam değişimi iPhone 11 pro telefonda işlem süresi ortalama 2-3 saat arasında sürmektedir. Telefonun kullanırken parmağınız ile dokunduğunuz ön cam ( dış cam )  sökülürken ve yeni cam ile değişimi yapılırken telefonunuza hiç bir zarar gelmez. Bu işlemde dış ekran değişimi de denilmektedir. 

iPhone 11 Pro Ekran Camı Değişimi İşleminde Garanti Var mı ?

iPhone 11 pro ön cam değişimi garantili ve sorunsuz bir şekilde servisimizde yaptırarak kullanıma hazır getirildikten sonra teslim alabilirsiniz. Yapılan işlemde verilen garanti kapsamında işlem sırasında telefonun çalışan aksamlarının hiç birine zarar gelmeyeceği ve görüntüyü aldığınız iç ekrana zarar gelmeyeceği konusunda %100 garanti verilmektedir. iPhone 11 pro ekran camı değişimi hiç bir Apple Yetkili Servisi şubesinde yapılmamaktadır. Sadece özel servislerde yapılır.

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi Avantajı Nedir ?

iPhone 11 pro ön cam değişimi avantajı fiyat ve performans olarak en iyi tamir hizmeti almanızdır. A kalite bir ekran değişimi için ödeyeceğiniz ücret yerine orjinal ekran ve dokunmatiğe sahip bir ekran kullanarak iphone 11 pro telefonunuzda hiç bir performans kaybı yaşamayacaksınız.

Ön Cam Değişimi Yapıldıktan Sonra iPhone 11 Pro Telefonda Kontrol Edilmesi Gerekenler.

Ön cam değişimi yapılan iPhone 11 pro telefonda işlem bittikten sonra kontrol edilmesi gereken bir kaç özellik vardır. Bunlar servisimizde gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edilir. Fakat başka bir serviste tamir işlemini yaptırdıysanız, telefonu teslim aldıktan sonra mutlaka bu  kontrolleri yapmanız gerekmektedir.

 • iPhone 11 pro yakınlık sensörü kontrolü. Bu özellik iPhone 11 pro telefon görüşmesi yaparken telefonu kulağınıza yaklaştırdığınızı algılar ve yanağınızın elinizin ekrana dokunarak farklı menülere girmemesini sağlamak için telefonu kulağınızdan uzaklaştırana kadar ekranı otomatik olarak kilitler.
 • iPhone 11 pro face id  ( yüz tanıma özelliği ) kontrolü. iPhone 11 pro telefonlarda face id ile entegre çalışan ön kamera filmi ekran değişimi sırasında sökülüp takılmaktadır. yüz tanıma özelliğini kontrol edilmesi gerekmektedir.
 • iPhone 11 pro ön kamera ve ön kamera mikrofonu kontrolü. Bu özelliği sağlıklı kontrol etmeniz için görüntülü konuşma veya ön kamera ile video kaydı yapabiliriz. Görüntüde ve ses kalitesine sorun varmı yok mu diye kontrol edilmelidir.

Bu söylediğimiz özellikleri kontrol etmenizdeki sebep ise anlattığımız özelliklerin çalışmasını sağlayan parçaların hepsi iphone 11 pro ön cam değişimi esnasında sökülüp tekrardan montajı yapılmaktadır. Bu esnasında parçalar sökülürken herhangi bir zarar verilip verilmediğini kontrol etmiş olursunuz.

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi İçin Bize Ulaşmanız Çok Kolay.

Ekran camı değişimi iPhone 11 pro telefonda yaptırmak için telefonu bize ulaştırmanız çok kolay.  İstanbul Avrupa Yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy semtinde bulunan servislerimize telefonunuzu onarım için bırakabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile iphone cep telefonunuzu bize gönderebilir aynı gün içerisinde tamiri yapıldıktan sonra size geri gönderimi sağlayabilir. 

Moto Kurye hizmeti İle İstanbul için telefonlarını gün içerisinde sizden teslim alınarak aynı gün içerisinde onarımı yapılarak size geri teslim edilir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir