iPhone Kasa Değişimi

iPhone kasa değişimi yaptırmak isteyen kişiler 6 ay garantili kasa değişiminden faydalanabilirler.

iPhone kasa değişimi sonrası telefonun ekranı hariç görsel olarak tamamen yeni ve sıfır bir telefon görünümüne kavuşur. iPhone kasa değişimi işlemi servisimizde ortalama 1 ila 3 saat arasından telefonun modeline göre zaman almaktadır.

iPhone Kasa Değişimi

iPhone kasa değişimi işlemi sonra telefonun genel testleri yapılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. İphone kasa değişimi işleminde bilgileriniz silinmez, Face id ve parmak okuyucu gibi ek özelliklerin hepsini sorunsuzca kullanmaya devam edersiniz.

iPhone Kasa Değişimi İçin Kullanılan Kasalar Orijinal mi?

iPhone orijinal kasa değişimi yapılacak telefonda kullanılan parçaların tamamı orjinaldir. Fakat iPhone modellerinde kullanılacak orijinal kasa stoklarla sınırlı olduğu için her zaman bu ürünün tedariği ve montajı sağlanamamaktadır. Bilindiği gibi apple firmasında hiçbir teknik servisinde orijinal kasa değişimi gibi bir işlem kesinlikle yapılmamaktadır. iPhone orijinal kasa değişimi işleminde kullandığımız kasalar orijinal çıkma iphone kasalardır.

iPhone Kasa Değişimi İşleminde Çıkma ve Orijinal Kasalar

iPhone orijinal çıkma kasa değişimi işleminde kullanılacak olan parçaların hepsi orijinal ve sıfır hatadır. Kullanılacak olarak ojinal iphone kasalarda vuruk, kırık, çizik ve lekelenme gibi hiçbir deformasyon yoktur. iPhone çıkma orijinal kasa değişimi sonrası, telefonun ekranında bir çizik vuruk kırık v.s yok ise, telefonun görünümü ilk günkü görünümüne ve kullanımına geri dönecektir.

iPhone Yan Sanayi Kasa Değişim İşlemi

İphone yan sanayi kasa değişimi işleminde telefonun kasası hariç kullanılan parçaların tamamı orijinaldir. Telefonun ses tuşları , şarj soketi, kamerası , hoparlörü görüntüleme ekranı v.s bütün parçaları en ufak vidasına kadar yeni A kalite yan sanayi kasaya montajı yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilir.

İphone Kasa Değişimi Neden Yapılır?

iPhone kasa değişimi yapılmasının en başlıca nedenlerinden biri tabi ki göze hoş gelmeyen boya atması, darbeler, çizikler gibi görselliğini rahatsız edici sebeplerdir. İphone kasa değişimini gerektiren bir diğer sebep ise telefonun ekranına zarar verecek derecede bir darbe sonucu oluşan kırık ve vuruk izleridir bunlar görüntüleme problemi teşkil eder. iPhone kasa değişimi işlemi arkası cam olan telefonlarda cam değişimi yapılamayacak seviyede olan modeller içinde yapılacak bir işlemdir.

İphone Kasa Tamiri Nasıl Yapılır?

iPhone kasa değişimi işleminde sadece telefonun dış kasa kısmı değiştirilerek telefonun tek bir vidasına kadar eski kasadan yeni kasaya aktarımı yapılır. İphone kasa değişimi işleminde hoparlör ve ahize filtresi değişimi işlemi de yapılmaktadır. İphone kasa değişim işleminde arka kamera camı kırık olan telefonun kamera camı değişimi de yapılmaktadır. Bu işlemlere ek ücret yansıtılmaz.

iPhone Telefon Kasa Değişimi Zararlımı Yararlı mı?

Düzgün ve profesyonel olarak yapılan hiçbir tamir, bakım ve değişim işlemi zararlı değildir. Telefonun kasası kırıldı diye telefonu çöpe atmak yerine onda bir parası ödeyerek yeni bir görüme kavuşturmak son derece mantıklı ve sağlıklı bir işlemdir.

iPhone Telefon Kasa Değişimi İşleminde Başka Parça Değişiyor mu?

iPhone kasa değişimi işleminde telefonun hiçbir parçası değişmeden bütün iç ve dış aksamı ile her bir vidasına ve parçasına kadar yeni kasaya taşıma ve montaj işlemi yapılır. iPhone kasa değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize %20 indirimli olarak batarya / pil değişim işlemi yapılmaktadır. iPhone kasa değişimi işleminde ahize ve hoparlör filtresinde ses seviyesine etki edecek kadar tozlanma veya yıpranma var ise bunlar temizlenir veya ücretsiz yenisi ile değiştirilir.

Kasa Tamiri Sonrası iPhone Bir Arıza Çıkartır mı?

Servisimizde yapılan iphone kasa değişimi tamiri sonunda yapılacak testler ile sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Görüntüleme problemi yaşamazsınız.

Kasa değişimi iphone telefonlarda yapılması gereken sonrası işlem ve yapılan testler aşağıda belirtilmiştir.

  • Ekran görüntü ve dokunmatik testi
  • Telefon görüşmesi ve şebeke testi
  • Yakınlık sensörü testi
  • Ahize ve hoparlör testi
  • Ön ve Arka kamera fotoğraf ve video testi
  • Mikrofon testi
  • Şarj soketi testi
  • Ses tuşları ve on of tuşu testi
  • Parmak okuma ve Face id ( yüz tanıma özelliği ) testi
  • Wifi ve Bluetooth testi

Bu testleri yaptıktan sonra herhangi bir sorun gözlemlenmedi ise telefonunuzu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kasa Değişimi iPhone Nasıl Anlaşılır?

iPhone kasa değişimi tamiri orijinal parça ile ve gerçekten düzgün bir işlik ile yapılmış ise anlamak imkansız gibidir. Ama ne olursa olsun iphone kasa değişimi yapılıp yapılmadığını test etmek ve incelemek için birkaç önemli noktaya bakmak gerekir.

İphone kasa değişim tamiri telefonun arkasındaki apple logosundan , telefonun arka tarfında alt bölümdeki yazılardan, şarj soketinin hemen sağ ve solundaki vidalardan, vidaların yanındaki hoparlör ve mikrofon deliklerinden ve telefonun tuşlarına bakarak kasa değişimi olup olmadığı anlaşılır.

iPhone Kasa Değişimi Garanti Şartları ve Sorumluluk

iPhone kasa değişimi yapan birçok firmada olduğu gibi ekranın kırılma riski müşteriye verilmez. Kasa değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz.

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız işlemlere başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır. Telefonda herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir.

Teknik servisimizde yaptıracağınız iphone kasa değişimi işlemlerinde kullanıcıların en çok korktuğu ekrana zarar gelme, sorunun çözülmeden teslim edilmesi gibi sorunlar ile kesinlikle karşılaşmaz.

Kasa Değişimi iPhone Model İçin Bize Ulaşın

iPhone kasa değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, iphone kasa tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.

Servisimize gelerek telefonu tamir ettirerek almak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir. Kargo ile gönderimlerde iphone telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır.

İstanbul içi iPhone kasa değişimi tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

Şarj soketi değişimi, görüntüleme problemleri, kasa tamiri veya aklınıza takılan sormak istediğiniz farklı soru veya konular varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

1–12 / 19 sonuç gösteriliyor

1–12 / 19 sonuç gösteriliyor