Apple iPhone X Batarya Değişimi Fiyatı

 1.200,00

  1. iPhone X batarya değişimi teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, çift taraflı ücretsiz kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
  2. iPhone batarya değişimi sonrası 6 ay garanti verilir.
  3. Batarya değişimi işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  4. Teknik servis işlemleri işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.

Açıklama

iPhone x batarya değişim fiyatı1.200 TL’dir. iPhone x telefonunuzda ani kapanmalar başladı ve artık pil ömrü bittiği için çok çabuk şarjı bitiyor ise arızalı pili değiştirmenin vakti gelmiştir. 

Servisimizde yapılan iPhone x batarya değişimi işleminde ekrana ve face id özelliğine kesinlikle zarar gelmez. Telefondaki bilgiler silinmez ve  içindeki dosyalara zarar gelmeden telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone x batarya değişimi telefonda yapıldıktan sonra ayarlar – pil sağlığı bölümdenki pil sağlık durumu %100 olarak gözükerek sıfırlanmış olacaktır. Kullanım süresince bataryanınız sağlık durumu buradan kontrol edebileceksiniz.

iPhone x batarya değişimi işlem sonrası oluşabilecek herhangi bir pil sorununa karşı 1 Yıl garanti verilmektedir.

iPhone X Batarya Değişimi Kaç TL

iPhone x batarya değişimi kaç tl olduğu kullanılacak olan batarya modeline göre değişmektedir. Servisimizde orjinal iphone batarya değişimi ve kvk garantili batarya değişimi yaptırabilirsiniz. 

iPhone batarya fiyatı ürünün kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. iPhone batarya değişim fiyatıları da buna bağlı olarak servislerde aldığınız hizmete ve garanti süresine göre değişkenlik göstermektedir. Batarya fiyatları arasında çok fazla fiyat farkı yok ise, orjinal iphone batarya değişimi yaptırmanız tavsiye edilir. Fiyat performans olarak en iyi ürünler güçlendirilmiş iphone bataryalardır.

iPhone X Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone x batarya değişim işlemi nasıl yapıldığını gösteren bilgilendirmeye bakarak telefonda sökülen parçaları öğrenebilir hatta eliniz yatkın ise video izleyerek sizde değiştirebilirsiniz. Ama Bu işlemi daha önce hiç yapmadıysanız, ekrana veya face id özelliği başta olmak üzere bir çok parçaya zarar verebilirsiniz. 

iphone x pil degisimi 2

iPhone x pil değişimi işlemine başlamadan önce herhangi bir hasar olmaması telefonu kapalı duruma getirmeliyiz. Bunun için telefonu kapatma tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basılı tutun. Ekranda  KAPAT  kaydırıcı işareti çıktığında parmağınızla soldan sağa doğru çekerek kapatın

iphone x pil degisimi 4

iPhone x batarya değişimi yapılabilmesi için öncelikle alt tarafta bulunan iki tane vidayı sökerek ekranı çıkartmaya başlıyoruz. Ekran montajı bu iki vida ile yapılmaktadır.

Çıkarttığımız bu iki vida ve bundan sonraki diğer vidaları kesilikle kaybetmemeye çalışalım.

iphone x pil degisimi 6

Telefonumuzun ekranını ısıttıktan sonra plastik veya metal pena yardımı ile köşelerden ekranın yapışkanını ayırarak ekranı açıyoruz. Bu aşamada ekranı aşağıdan yukar doğru hafifçe kaldırıyoruz. Telefonun açama kapama tuşunun bulunduğu tarafta ekran filmleri var.Bunlara zarar gelmemesine dikkat edilmesi gereklidir.

iphone x pil degisimi 8

İşlem yaparken bir kısa devre ile karşılaşmamak için pil soketini çıkartmamız gerekiyor. Bunun için öncellikle pil kafesini çıkartmamız gerekli. Vidaların boyutları farklı olduğundan aynı vidaları tekrardan yerine takmamız gereklidir.

iphone x pil degisimi 9

Ekrana bağlı olan soketleri dikkatlice çıkartıyoruz. Bunlar ekranın görüntü soketi, dokunmatik soketi ve ön kamera ile ahizeye bağlı olan soketler.Üst bölümdeki ahize kablosu zor çıkmatadır. Buna dikkat edelim. Face id özelliği yanlış bir müdaale sonucu bozulabilir.

iphone x pil degisimi 10

Şimdi sırada hoparlörün koruma kafesini çıkartacağız. Bu alt taraftaki parçaları sökmek pil bandını daha kolay çıkartmamızı sağlayacak.

iphone x pil degisimi 11

Hoparlörün vidasını söktükten sonra dikkatlice soketini çıkartarak hoparlörü ayırıyoruz. Şimdi pil bantlarını sökemeye başlayabiliriz.

iphone x pil degisimi 13

Pil bantlarını cımbız yardımı ile veya elle tek tek çıkartıyoruz. toplam 5 tane bant çıkartacağız. Pil Yerinden çıkardıktan sonra yeni iphone x pil montajını yaparak dikkatli bir şekilde telefonumuzu toplamaya başlayabiliriz.

Bize Ulaşın
0212 924 54 55

Yenidoğan mahallesi, Eti sokak, No:13/B, Bayrampaşa, İstanbul

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone X Batarya Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir