Apple iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 399 TL

 399,00

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 399 TL

iPhone 8 Plus A kalite Batarya Değişimi 299 TL

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi 800 TL

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi 450 TL

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi 300 TL

iPhone 8 Plus Revize Orjinal Ekran Değişimi 700 TL

Açıklama

Apple iphone 8 plus ekran değişimi fiyatı 399 TL’ dir. Yapılacak teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Yapılan telefon ekran tamir işlemi sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Apple iphone 8 plus ekran değişim işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Telefon Modeli ve Yapılacak İşlemÜcret
iPhone 8 Plus A Kalite Ekran Değişimi Fiyat399 TL
iPhone 8 Plus Revize Orjinal Ekran Değişimi Fiyat799 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Fiyat300 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Fiyat450 TL
Türkiye Geneli Kargo GönderimiÜcretsiz

Apple İphone 8 Plus Ekran Değişimi Orjinal ve A Kalite Ekran Fiyatı

Apple iphone 8 plus ekran değişim işleminde servisimizde 2 ekran seçeneğimiz vardır. Bunlardan birincisi reviz orjinal iphone 8 plus ekran ve a kalite iphone 8 plus ekran’ dır. Servisimizde kullanılan iphone yedek parçaların ikisinde de garanti süresi 6 ay dır. Revize orjinal iphone 8 plus ekran değişimi, a kalite ekran değişimine göre biraz daha fiyat olarak yüksek olduğu için, daha uygun fiyat ve performansına hiç bir şekilde olumsuz bir etkisi olmaya a kalite ekran seçeneği sunmaktayız.

İphone 8 plus revzie orjinal ekran değişim fiyatı 799 TL‘ dir. Revize orjinal ekran montajında telefon dokunmatik ve görüntü kalitesi bakımından sıfır telefon gibi kullanabilirsiniz. Telefonda ekran kaynaklı oluşan sorunların veya ekran değişiminin yapıldıktan sonra ekranın değişip değişmediğiniz anlama şansınız yoktur. Yapılan değişimden sonra telefon sıfır haline görsel ve performans olarak geri dönmüş olur.

A kalite iPhone 8 plus ekran değişimi fiyatı 399 TL‘ dir. Orjinal iphone 8 plus ekran ile arasındaki fark fiyatı ve çok hafif te olsa %10 gibi bir pay ile ekran renk tonlarında hissedilebilmektedir. Bu aradaki fark iyi bir gözlem sonucunda belli olur ve telefonun parmak okuyucusu iki ekranda da sorunsuz çalışır. Kullandığımız A kalite ekranlar kesinlikle kullanıcıyı görüntü ve dokunmatik olarak rahatsız edecek seviyede değildir. A kalite ve orijinal iphone 8 plus ekranı görüntü ve dokunmatik kalitesi için test ederek montaj yapma şansınız vardır.

iphone 8 plus ekran degisimi fiyat

Apple iphone 8 Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer 

Servisimizde yapılacak olan iphone 8 plus değişimi işlemi ortalama 30 sürmektedir. Ekran değişimi 8 plus cep telefonunda yapıldıktan sonra 6 ay garantili ve bütün testleri yapılarak müşterimize teslim edilir.

Ekran değişimi yapılacak iphone telefonu kargo ile gönderim yapmak isterseniz, aynı gün tamiri ve testleri yapılarak, ücretsiz kargo ile tekrardan müşterimize geri gönderilir ve kargo ücretsizdir. Kargo gönderimlerinde süreç 2 ila 4 gün arasında kargonun gönderildiği il ve ilçeye göre değişir.

İstanbul içi moto kurye hizmeti ile ekran değişecek olan iphone 8 plus cep telefonu sizden teslim alınarak, ekran değişimi ve tamiri yapıldıktan sonra tekrar size moto kurye ile geri gönderim sağlanır. iPhone 8 plus telefonda yapılacak ekran onarımı aynı gün içerisinde yapılarak müşteriye teslim edilir. Apple akıllı telefonlarıda her model iphone ekran değişimi yapmaktayız.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Garanti Şartları ve Süresi

iPhone 8 plus ekran değişimi sonra oluşabilecek herhangi bir sorun karşısından montajı yapılan ekran 180 gün boyunca garantilidir. Telefonda darbe, düşme, sıvı teması ve bunlara bağlı oluşabilecek ekranda morarma ve mavi leke oluşumu, yeşil beyaz çizgi gibi hasarlar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Garanti kapsamında sorun yaşadığınız  iphone telefonunuzda işlem yaptırmak için servisimize telefonu getirmeniz veya kargo ile telefonu bize ulaştırmanız yeterlidir. iPhone 8 plus teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiye apple sitesinden ulaşabilirisiniz.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi ve Tamiri İçin Bize Ulaşın

iPhone 8 plus ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköyde’ki şubemize gelerek ortalama 30 dakikalık bir işlem sonrasında telefonun ekran değişimi işlemi yaptırarak teslim alabilirler.

Yurtiçi kargo firması ile iphone 8 plus ekran değişimi için gönderim yapmak isteyen müşterilerimiz, çift taraflı ücretsiz kargo ile telefonlarını bize ulaştırabilirler. Kargo ile gönderilen apple iphone 8 plus telefonun ekran değişimi ve testleri aynı gün yapılarak tekrardan ücretiz kargo ile müşterimize geri gönderilir.

İstanbul içi moto kurye hizmetimiz ile ekranı kırık apple iphone 8 plus cep telefonu gün içerisinde sizden teslim alınır ve tamiri yapılarak aynı gün size geri teslim edilir. Moto kurye hizmetinden yararlanmak için uygulanacak ek hizmet ücreti + 70 TL’ dir.

 

 

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 399 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir