Apple iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı

(1 müşteri yorumu)

 550,00

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi A Kalite : 550 TL

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Orjinal Revize : 1090 TL

iPhone 8 plus ön cam değişim fiyatı : 400 TL’

Bu sayfadaki fiyatlarımız “01.09.2022” tarihinde güncellenmiştir. iPhone ekran ile alakalı merak ettiklerinize iphone ekran değişimi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Açıklama

iPhone 8 plus ekran değişimi fiyatı CitrusMobil garantili A kalite ekran değişimi ve iPhone 8 plus orjinal revize ekran değişimi yapmaktayız. Servsimizde en uygun iPhone 8 plus ekran değişim fiyatı 550 TL’dir.

Yapılacak ekran değişimi işleminde telefondaki bilgiler silinmez ve  herhangi bir fonksiyonuna ( Örnek: parmak okuyucu v.b gibi ) zarar gelmez. iPhone 8 plus ekran değişimi sonrası 6 ay garanti verilmektedir.

Dokunmatikte sorun yaşıyorsanız apple teknisyenlerimiz test süresi sonrası gerekli arıza tespiti yaparak size detaylı bilgi vermektedir. iPhone 8 plus ekran değişimi yaptırmadan önce mutlaka bizden bilgi alın. Ödeyeceğiniz ücretin gerçek karşılığını hizmet ve yedek parça olarak alabileceğiniz en güvenilir iPhone özel servisiyiz.

iphone 8 plus ekran degisim fiyat
iphone 8 plus ekran degisimi fiyati

iphone 8 plus ekran fiyatı, görüntü sorunu ve dokunmatik sorunu yaşadığınızda yapılan parça değişim hizmeti, kargo ve garanti kapsamı dahilinde yapılan işlemlerin tamamına verilen ücreti kapsamaktadır. Ekranı kırıldı mı kırılmadı mı diye merak ettiğinizde servisimizde kırık iphone 8 plus ekran tamiri hakkında gerekli bütün onarım hizmetleri yapılmakta ve garantili olarak teslim edilmektedir.

iPhone 8 Plus ekran değişimini uzman servisimizde yaptırabilirsiniz.

iphone 8 plus ekran değişimi için servislerimize uğrayarak veya kargo ile bize ulaştırarak uzman teknik servis elemanlarımız tarafından mutlu bir çok müşteri arasına girerek sizde telefonunuzu güvenle tamir ettirebilirsiniz. Daha önce yaptığımız ve %100 müşteri memnuniyeti sağladığımız iphone 8 plus ekran değişim işlemleri, servisimizde sağladığımız hassasiyetten ve kullandığımız parçaların kalitesinden gelmektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

iphone 8 plus ekran tamiri veya değişimi için bizi seçmenizin en büyük avantajlarının başında uzman kadro ve yüksek kalitede kullandığımız parçalardır. Servisimizde yapılan ekran değişimi işlemlerinde kısa sürede tamamlayarak ortalama 1 saat içerisinde teslim etmekteyiz.

Uzmanlık Alanı Apple Olan Teknisyenler

Servisimizde her marka için tamir edilecek cihazlara hakim teknik servis elemanları hizmet vermektedir. Bu sayede telefonlarınız daha hızlı ve profesyonel olarak tamir edilmektedir. Kullanılan ekranlar test edilip daha sonra montajı yapılmaktadır.

iPhone 8 Plus Ekran Kırıldı İse Yapmanız Gerekenler

iphone 8 plus ekranı kırıldı veya ön camı çatladığı zaman servisimizden destek alarak en en uygun fiyatlar ile tamir ettirebilirsiniz. iphone 8 plus ekran değişimi yapmadan önce telefondaki bilgilerin yedeğini almanıza gerek yok. Servisimizde ekran değişimi yapılan iphone 8 plus akıllı telefonlarda hiç bir bilgi silinmeden tamir işlemi tamamlanır.

Hangi Ekranı Seçmeliyim ?

Ekran değişimi için servisimizde 2 seçenek bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni orjinal ekrana görüntü ve dokunmatik kalitesi olarak en yakın olan iphone 8 plus a kalite ekran ve bir diğer seçenek ise orjinal ekrandır.

Ekran Tamir Fiyatı Neye Göre Değişmektedir

iphone 8 plus ekran tamir fiyatı ön cam değişimi, dokunmatik ön cam değişimi ve komple iç ekran ile beraber ekran değişimi olarak değişmektedir. Telefonunuzun ekranı mı kırık yoksa ön camı mı kırık olduğu hakkında bilgi almak isterseniz daha önce bu konu hakkında yazdığımız makaleye bakabilirsiniz. İphone 8 plus telefonun ekranı mı değişecek yoksa ön camı mı değişecek diye kontrol yapabilirsiniz.

Hangi İşlemi Yapmak Daha Avantajlı

iphone 8 plus ekran camı kırıldı ise sadece ön cam değişimi yaptırarak telefonu orjinal halinde kullanabilirsiniz ve bu yapılacak tamir işlemlerinin en mantıklısı olmaktadır.

Ekran tamamen kırıldı ise ve telefonu çok üst seviyede kullanmıyorsanız, orjinal ekran muadili ile değişim yaptırabilirsiniz. Görüntü ve dokunmatik kalitesinde orjinallikten vazgeçemiyorsanız servisimizde orjinal ekran değişimi yaparak ta kullanım sağlayabilirsiniz.

Ekranı Kırılan iphone 8 plus Önceki Gibi Olur mu?

Ekranı kırılan iphone 8 plus telefonunuzun tamirini yapmadan önce test amaçlı ekran takılarak gerekli bütün testler yapılarak kontrol edilmeye başlamaktadır. Ekran harici sorun olmayan telefonunuza ekran değişimi yaparak kırılmadan önceki gibi kullanabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iphone 8 plus ekran değişimi uzman Apple teknisyenleri tarafından en üst kalite yedek parçalar kullanılarak yapılmakta ve gerekli testler sonrası hazır hale getirilerek kullanıcılara teslim edilmektedir. Ekran değişim yapılan iphone 8 plus telefonda ekrana bağlı olan ön kamera, ahize, yakınlık sensörü ve parmak okuyucu orinal olarak kalmakta ve sorunsuz bir şekilde kullanmanıza imkan sağlamaktayız.

iPhone 8 Plus Teknik Servis Fiyatları ( Parça Değişimi )

iphone 8 plus ekran değişimi ile birlikte farklı sorunlar için de servisimizde çözüm sağlayabilirsiniz. Ekran değişimi ile birlikte diğer sorunlu veya size rahatsız eden arızalı parçaların değişimi yaparak hem fiyat indirimi sağlamış, hem de telefonun sürekli tamir için sökülüp toplanmasına engel olmuş olursunuz.

iPhone 8 Plus Dokunmatik Ekran Çalışmıyor

iphone 8 plus dokunmatik ekran çalışmadığı durumlarda sistem kendini kilitlemiş, daha önce parça değişimi yapıldıysa uyumsuzluk sağlamış olabilir veya en kötü durum ekran bozulmuş olabilmektedir. iphone 8 plus dokunmatik sorunu yaşayan telefonlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlatıya bakabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi?

iphone 8 plus ekran kırılması garanti kapsamına girmez. Bu ekran kırılması iç ekran ve dış ekran olarak değişse bile ekranda darbe ve baskı sonucu oluşan hiç bir kırılma garanti kapsamına girmemektedir. iPhone 8 plus cep telefonu ekran değişimi için servis süreci müşterinin bize ulaşması ve teknik servis için almak istediği hizmeti seçerek başlar. Telefonun tamir işlemlerinde sonra darbe sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı 180 gün garanti kapsamındadır. Garanti şartları sayfamızdan detaylara bakabilirsiniz.

 

Apple iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı için 1 inceleme

  1. Avatar of Mehmet Akaslan

    Mehmet Akaslan

    iPhone 8 Plus telefonum bu hafta sonu Sert bir sekilde dustu ve ekrani tuz buz oldu. Pazar gunu acik bir Servis ararken citrusmobil firmasina ulastim.
    Oncelikle şunu söyleyeyim , ekran değişimi 15 dakika sürdü ama telefonun temizliği yarım saat sürdü ve ek ücret ödemedim.
    Şimdi telefonumun ekranı sorunsuz ve yapılan temizlik sonrası sesi çok daha iyi çıkıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir