Apple iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı

 450,00

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi A Kalite : 450 TL

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Orjinal Revize : 850 TL

Açıklama

iPhone 8 plus ekran değişimi fiyatı CitrusMobil garantili A kalite ekran değişimi ve iPhone 8 plus orjinal revize ekran değişimi yapmaktayız

Yapılacak ekran değişimi işleminde telefondaki bilgiler silinmez ve  herhangi bir fonksiyonuna ( Örnek parmak okuyucu v.b gibi ) zarar gelmez. iPhone 8 plus ekran değişimi sonrası 6 ay garanti verilmektedir.

Dokunmatikte sorun yaşıyorsanız apple teknisyenlerimiz test süresi sonrası gerekli arıza tespiti yaparak size detaylı bilgi vermektedir.

iphone 8 plus ekran degisim fiyat

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Garanti Süresi

iPhone 8 Plus ekran değişimi garantili ve sorunsuz bir şekilde servisimizde yaptırarak kullanıma hazır getirildikten sonra teslim alabilirsiniz. Yapılan işlemde verilen garanti kapsamında işlem sırasında telefonun çalışan aksamlarının hiç birine zarar gelmeyeceği ve görüntüyü aldığınız iç ekrana zarar gelmeyeceği konusunda %100 garanti verilmektedir. Uygun Fiyatlı A kalite iPhone 8 plus ekran değişimi hiç bir Apple Yetkili Servisi şubesinde yapılmamaktadır. Sadece özel servislerde yapılır.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Gerekli mi ?

iPhone 8 plus ekran değişimi gerekli mi ? değil mi ? sorusuna cevap verebilmemiz için telefonu incelememiz gereklidir. Gözle görülebilir bariz ekran kırılmaları ve ekran sorunlarının çözümü için iphone 8 plus telefonda ekran değişmesi mecburidir. Aşağıdaki ayrıntıları dikkatlice okuyarak telefonunuzda yapılması gereken işlemlere karar vermenize yardımcı olacaktır.

  • iPhone 8 plus telefonun ekranında leke ve çizgiler oluştu ise ekran değişimi gereklidir.
  • Telefonu kullanırken kendiliğinden ekranın donması ve sonrasında telefonun ekranını kapatıp açtığımızda düzelmesi durumunda ekran değişimi yapılması gereklidir.
  • iPhone 8 plus telefonun ekranına hiç görüntü gelmiyor ise ekran değişimi yapılarak test edilmesi gerekmektedir.
  • Ekranı kullanma konusunda ve görüntüde bozulma yok ise, sadece çatlayan ön cam için iphone 8 plus ön cam değişimi yapılabilir.

iPhone Ekran Değişimi İçin Telefonu Bize Ulaştırın

Ekran değişimi iPhone 8 Plus telefonda yaptırmak için telefonu bize ulaştırmanız çok kolay.  İstanbul Avrupa Yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy semtinde bulunan servislerimize telefonunuzu onarım için bırakabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile iphone 8 plus cep telefonunuzu bize gönderebilir aynı gün içerisinde tamiri yapıldıktan sonra size geri gönderimi sağlayabilir. 

Moto Kurye hizmeti İle İstanbul için telefonlarını gün içerisinde sizden teslim alınarak aynı gün içerisinde onarımı yapılarak size geri teslim edilir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir