Apple iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi ve Fiyatı

 350,00

  1. iPhone 8 Plus arka değişimi teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, çift taraflı ücretsiz kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
  2. iPhone arka cam değişimi işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  3. Teknik servis işlemleri işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.

Açıklama

Apple iphone 8 plus arka cam değişimi servisimizde orjinal kalitede ve görünümde yapılarak teFlefonun ilk günkü haline gelmesi sağlanır. Arka cam değişimi iphone 8 plus telefonda yapılırken arka kamerasına ve kablosuz şarj özelliğine kesinlikle zarar gelmez.

iPhone arka cam değişimi işlemi sadece özel cep telefonu teknik servisi hizmeti veren yerlerde yapılmaktadır.

Apple Yetkili Servislerinde iphone arka cam değişimi yapılmamaktadır.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Nedir ?

iPhone 8 plus telefonların arka bölümü cam olarak yapılmıştır. Bu sebeple telefon düştüğü zaman ekranı kırılma riskinin yanında arka tarafındaki cam bölümün de kırılma ihtimali vardır. Herhangi bir sebep ile telefonun arka bölümünde oluşan cam kırıldı veya çatladı ise bu parça özel servislerde değiştirilebilmektedir. Yetkili servise bu parçanın onarımı için gittiğiniz zaman telefonu değiştirmek için sizden ücret talep etmektedir.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPHone 8 plus arka cam değişimi yapılmadan önce, telefonun zarar görebilecek parçları ( arka kamera, face id, anakart, batarya v.s. ) sökülmektedir. Bu sayede telefonun hiçbir özelliğine zarar gelmemesi ve içerisindeki bilgilerin silinmemesi sağlanır. Özel lazer makinelerinde arka cam sökme işlemine başlanarak, mercek altında kalan cam kırıntıları temizlenerek yeni arka cam montajı özel yapıştırıcı kullanarak tamamlanır.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer ?

iPhone 8 plus arka cam değişim işlemi ortalama 3-4 saat sürmektedir. Arka cam değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefonun genel testleri yapılır ve arkam cam için uygulanan yapıştırma işleminin başaralı olması için kuruması beklenir. iPhone 8 plus arka cam kırıldı ise istanbulda yaşan müşterilerimiz Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan servislerimize gelerek veya Kargo ile telefonu bize ulaştırarak telefonlarını tamir ettirebilirler. İstanbul dışında yaşan müşterilerimiz Türkiye geneli yurtiçi kargo firması ile ücretsiz kargo hizmeti ile telefonlarını bize ulaştırarak arka cam değişimi yaptırabilirler.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi İçin Bize Ulaşın.

iPhone 8 plus arka cam değişimi için servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şubelerimize gelerek gün içerisinde telefonlarının onarımını yaptırarak teslim alabilirler.

Yurtiçi Kargo firması ile telefonlarını güvenli bir şekilde servisimize ulaştırarak tamir hizmetinden faydalanabilirsiniz. Telefon tamiri için Yurtiçi Kargo gönderimleri ücretsizdir.

iPhone 8 plus arka cam değişimi İstanbul  Anadolu ve Avrupa yakasında şubelerinimizin adres bilgisi için Buraya bakabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir