Şarj Soketi Değişimi

favicon

Cep Telefonu ve Tablet Şarj Soketi Değişimi Alanında Uzman ve Tecrübeli Ekibi ile Garantili Onarım

sarj soketi degisimi www.citrsmobil.com

Cep Telefonunda yaşayacağıznı şarj soketi oturmuyor, şarj soketi kırıldı, şarj soketi temassızlık yapıyor gibi sorunları şarj girişini değiştirerek çözebilirsiniz.

Şarj Soketi Değişim Fiyatı Ne Kadar

Şarj soketi değişimi fiyatı telefonun moeli göre değişmekte ve şarj soketi değişimi minumum 140 TL olmaktadır. Cep telefonun marka ve modeline göre ayrca tabletlerin marka ve modeline göre şarj soketi değişim ücreti değişmektedir. Şarj soketi değişecek olan cihazınızın marka ve modelini bize iletirseniz ücret bilgisi hakkında yardımcı olabiliriz. 

Şarj soketi sorunu olan telefonların bazılarında alt bord olarak geçen parça set olarak değiştirilmektedir. Bu set olarak değiştirilen parçanın üzerinde mikrofonda bulunmaktadır. Bazı modellerde tek soket olarak değiştirilmektedir. Bunlar anakarta bağlı olan soketlerdir.

sarj soketi girisi alt bord degisimi
sarj soketi ve girisi anakart a bagli onarim

Şarj Soketi Nasıl Temizlenir.

Şarj Soketi temizliği en çok iPhone telefonlarda kullanılan lightning girişlerde ve Type-c soketlerde cepteki tozların soket içerisinde birikmesi sebebinden yapılmaktadır. Cep telefonların şarj soketini temizlerken fazla zorlamada ve çok ince iğne gibi parçlar ile yapılması gerekir. Aksi takdirda sağlam olan soketi, temizlemek isterken bozabilirsiniz. Şarj soketi nasıl temizlenir sayfamızdan detaylara ulaşabilirsiniz. Youtube üzerinden videomuzu seyrederek nasıl soket temizliği yapılır diye bakrabilirsiniz.

Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürer

Teknik servisimize gelen müşterilerimiz için şarj soketi değişimi test süresi dahil ortalama 3 saat olup (yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir) gün içinde yapılmaktadır. Kargo gönderiminde ise bu süre 3 iş gününe çıkmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise ekran değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 8453 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Şarj Soketi Neden Bozulur?

Cep Telefonu ve tablet kullanımda telefonu şarjda kullanırken şarj girişinin zorlanması sebebi ile, sıvı teması ve aşırı tozlanmadan ötürü şarj soketleri bozlmaktadır. Şarj soketinin bozlmaması ve uzun süreli kullanmak için;

 • Şarjda iken telefonu kullanmayınız.
 • Günü kurtarmak için ucuz ve kalitesiz şarj aletleri kullanmayınız.
 • Sıvı teması olmamasını sağlayınız.
 • Şarj giriş yerini yabancı cisimler ile kurcalamayın.
 • Yanlış şarj aleti kullanmamaya dikat edin.

Şarj soketi bozulmasının diğer sebepleri

 • Darbe sonucu şarj yuvasının kırılması.
 • Telefonun çanta ve cepte olmasından dolayı şarj soketini yabancı cisimlerin tıkaması.
 • Şarj soketi kısmına su ve benzeri sıvıların temas etmesi sonucu kısa devre olması.
 • Zorlama sonucu yuvanın dişlerinin deforme olması,kopması ve kırılması.
 • Şarj adaptörünün ya da kablosunun bozuk olması.
sarj soket neden bozulur wwwcitrumobil.com

Sıkça Sorulan Sorular

Şarj Soketi Değişimi için Bize Ulaşın

İstanbul’da şarj soketi değişimi işlemlerini Avrupa ve Anadolu Yakasında Bulunan CitrusMobil şubelerinde yaptırabilirsiniz. Şarj soketi değişimi için telefon ve tabletinizi Yurtiçi Kargo firması ile ücretsiz bir şekilde bize gönderebilirsiniz.

Şarj Soketi Değişimi Bayrampaşa

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa’da bulunan servisimizde şarj soketş değişimi hızlıca ve garantili olarak yaptırabilirsiniz. Bayrampaşa şubesi Pazar günü hariç Sabah 10:00 Akşam 20:00 saatler arası açıktır.

iphone tamiri bayrampasa www.citrusmobil.com

Şarj Soketi Değişimi Kadıköy

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan şubemizde şarj soketi değişimi işlemini uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet veren şubemizde yaptırabilirsiniz. Kadıköy Şubemiz Pazar günleri hariç Sabah 10:00 Akşam 20:00 arası açıktır.

iphone tamiri kadikoy www.citrusmobil.com

Şarj Soketi Değişimi” üzerine 1 yorum

 1. TCL TAB 10S WIFI TCL marka tabletimin şarj soketini tamir edebilirmisiniz? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir