Xiaomi Redmi 9T Ekran Değişim Fiyatı 750 TL

 750,00

Xiaomi ekran değişimi işlemlerinde Türkiye geneli ücretsiz kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Redmi 9t ekran değişimi fiyatı 750 TL’dir.

Garanti süresi 180 gün

İşlem Süresi : 3-4 Saat

Bilgilinir Silinir Mi : Hayır Silinmez

Açıklama

Xiaomi Redmi 9T ekran değişim fiyatı 750 TL‘dir. Ekran değişimi sorası 180 gün yapılan parça değişiminde garanti süresi verilmektedir. Servisimizde ekran değişimi mi 9t telefonlarda yapıldıktan sonra, kesinlikle bilgileriniz silinmez. Servisimizde redmi 9t ekran değişim süresi ortalama 3-4 saat sürmektedir.

Redmi 9t ekran degisimi fiyat

Redmi 9T Ekran Değişim Süresi

Redmi 9t ekran değişim süresi ortalama 3-4 saat sürmektedir. Ekran değişimi yapılan telefonlarda test için servisimizde yapılan kontrollerden sonra teslim edilmekte ve garanti süresi başlamaktadır.

Kargo gönderimi yaparak ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimizin telefonu, öğleden önce gelen kargo gönderimlerini aynı gün, öğleden sonra gelen kargo gönderimleri ertesi gün onarım yapıldaktan sonra teslim edilmektedir.

Redmi 9T Ekran Değişimi Garanti Süresi

Redmi 9t telefonlarda ekran değişimi için kullandığımız parçaların tamamı 180 gün garantilidir. Garanti kapsamı darbe ve sıvı teması gibi kullanıcı hatalarıdışında kalan durumlar için geçerlidir. Garanti şartları hakkında daha detaylı bilgiyi buradan ulaşabilirsiniz.

Redmi 9T Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Redmi 9t ekran değişimi için istanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimize getirerek yaptırabilirsiniz.

Size en yakın Yurtiçi Kargo firması ile ücretsiz kargo gönderimini Türkiye’nin her bölgesinden yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo gönderimianlaşma kodu 770024707. Kargo ile gönderilen telefonların ödeme işlemi havale / eft olarak yapılmaktadır.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Redmi 9T Ekran Değişim Fiyatı 750 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir