Xiaomi Redmi 9T Ekran Değişim Fiyatı 550 TL

 550,00

Xiaomi ekran değişimi işlemlerinde Türkiye geneli ücretsiz kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Redmi 9t ekran değişimi fiyatı 550 TL’dir.

Garanti süresi 180 gün

İşlem Süresi : 4-5 Saat

Bilgilinir Silinir Mi : Hayır Silinmez

Açıklama

Xiaomi Redmi 9T ekran değişim fiyatı 550 TL’dir. Ekran değişimi sorası 180 gün yapılan parça değişiminde garanti süresi verilmektedir. Servisimizde ekran değişimi mi 9t telefonlarda yapıldıktan sonra, kesinlikle bilgileriniz silinmez.

Redmi 9T Ekran Değişim Süresi

Redmi 9t ekran değişim süresi ortalama 3-4 saat sürmektedir. Ekran değişimi yapılan telefonlarda test için servisimizde yapılan kontrollerden sonra teslimedilmekte ve garanti süresi başlamaktadır.

Redmi 9T Ekran Değişimi Garanti Süresi

Redmi 9t telefonlarda ekran değişimi için kullandığımız parçaların tamamı 180 gün garantilidir. Garanti kapsamı darbe ve sıvı teması gibi kullanıcı hatalarıdışında kalan durumlar için geçerlidir. Garanti şartları hakkında daha detaylı bilgiyi buradan ulaşabilirsiniz.

Redmi 9T Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Redmi 9t ekran değişimi için istanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimize getirerek yaptırabilirsiniz.

Size en yakın Yurtiçi Kargo firması ile ücretsiz kargo gönderimini Türkiye’nin her bölgesinden yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo gönderimianlaşma kodu 770024707. Kargo ile gönderilen telefonların ödeme işlemi havale / eft olarak yapılmaktadır.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Redmi 9T Ekran Değişim Fiyatı 550 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir