Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır?

Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır?

KURYE HİZMETİ NEDİR?

Hızlı teslimat hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurye servisimiz tam aradığınız hizmet. Daha iyi hizmet anlayışı ile İstanbul Anadolu yakası içerisinde kurye hizmeti sağlayarak cihazınızın daha hızlı bir şekilde teslimatını sağlıyoruz. Kurye hizmetimizi kullanarak çift taraflı teslimat işlemini hızlandırabilirsiniz.

Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır?
Kurye Gönderimi?

GÜVENİLİR VE ZAMANINDA TESLİMAT

Citrus Mobil olarak hızlı ve sorunsuz teslimat deneyimine olan ihtiyacınızı anlıyoruz. Ekibimiz, cihazınızın tarafınıza zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için büyük özen göstermektedir.

HIZLI TESLİMAT ÜCRETLERİ kurye

HIZLI TESLİMAT ÜCRETLERİ

Kurye hizmeti İstanbul Anadolu yakası sınırları içerisinde olup, istediğiniz adresten teslim aldığımız arızalı cihazları aynı gün içerisinde onarımını yapıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Dilerseniz cihazını siz bize getirin, onarım sonrası biz geri getirelim. Dilerseniz biz gelip alalım onarım sonrası siz gelip alın. Dilerseniz biz gelip alalım onarımını yapıp biz geri getirelim. Daha fazla bilgi almak için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0552 432 10 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.