iPhone Kasa Değişimi Fiyatları

İPHONE KASA DEĞİŞİMİ Garantili Onarım citrusmobil'de

iphone kasa degisimi fiyat

En iyi tamir deneyimi iPhone Kasa Değişimi 1 Günde Telslim

iPhone kasa değişimi ile telefonun kırılan veya çatlayan arka ve orta bölümlerini yenileyerek  ilk günkü gibi tertemiz ve sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlar. Orjinal iPhone kasa değişimi esnasında iç aksamlarındaki (ses tuşları, on of tuşu, mikrofon v.s) parçalar da yenilenmekte ve ek ücret ödemeden tamir ettirmiş oluyorsunuz. 

 

iphone kasa degisimi
apple-iphone-kasa-degisimi-fiyat-listesi

iPhone kasa değişimi

iPhone kasa değişimi yaptırmak isteyen kişiler 6 ay garantili kasa değişiminden faydalanabilirler.

iPhone kasa değişimi sonrası telefonun ekranı hariç görsel olarak tamamen yeni ve sıfır bir telefon görünümüne kavuşur. iPhone kasa değişimi işlemi servisimizde ortalama 1 ila 3 saat arasından telefonun modeline göre zaman almaktadır.

iPhone kasa değişimi işlemi sonra telefonun genel testleri yapılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. İphone kasa değişimi işleminde bilgileriniz silinmez, Face id ve parmak okuyucu gibi ek özelliklerin hepsini sorunsuzca kullanmaya devam edersiniz.

iPhone kasa değişimi nasıl yapılır

iPhone kasa değişimi işleminde sadece telefonun dış kasa kısmı değiştirilerek telefonun tek bir vidasına kadar eski kasadan yeni kasaya aktarımı yapılır. İphone kasa değişimi işleminde hoparlör ve ahize filtresi değişimi işlemi de yapılmaktadır. İphone kasa değişim işleminde arka kamera camı kırık olan telefonun kamera camı değişimi de yapılmaktadır. Bu işlemlere ek ücret yansıtılmaz.

iphone 11 kasa degisimi orjinal cikma

iPhone Kasa Değişimi "Orjinal Çıkma"

iPhone orijinal çıkma kasa değişimi işleminde kullanılacak olan parçaların hepsi orijinal ve sıfır hatadır. Kullanılacak olarak ojinal iphone kasalarda vuruk, kırık, çizik ve lekelenme gibi hiçbir deformasyon yoktur. iPhone çıkma orijinal kasa değişimi sonrası, telefonun ekranında bir çizik vuruk kırık v.s yok ise, telefonun görünümü ilk günkü görünümüne ve kullanımına geri dönecektir. iPhone kasa değişimi işleminde ekran değişimi yapılmaz. iPhone ekran değişimi ayrı bir tamir hizmetidir. Kasa değişimi sırasında iPhone ekran değişimi yapmak isterseniz indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

iPhone Kasa Değişimi "Yan Sanayi"

iPhone yan sanayi kasa değişimi işleminde telefonun kasası hariç kullanılan parçaların tamamı orijinaldir. Telefonun ses tuşları ve on of tuşu da değişerek dış görsel tamamen yenilenmektedir. iPhone kasa değişimi işleminde şarj soketi, ön ve arka kamera, hoparlörü, ekranı v.s  geri kalan bütün parçaları en ufak vidasına kadar yeni A kalite iphone yan sanayi kasaya montajı yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilir. Yan sanayi kasalarda renk tonları, mor  çok hafif te olsa fark yaratmaktadır. Kasa değişimi işleminde indirimli fiyatlardan yararlanarak iphone batarya değişimi yaptırabilirsiniz

ekrani ve kasasi kirilan iphone tamiri
iphone x i 12 pro yapmak

iPhone X'i 12 Pro Kasa Yapmayın

iPhone x veya üzeri telefonunuzun kasasını farklı bir modelin kasası ile değiştmek isterseniz mutlaka yaşayacağınız sıkıntılar olacaktır. Bunun en temel sebeplerinin biri kullanılan parçanın orjinal olmamasıdır. Hiç bir orjinal iphone kasasına, farklı bir iphone telefonun iç aksamlarını montaj yapma şansı yoktur. Bu sebeple servisimizde bu işlem yapılmamaktadır.

İyi Yönleri

iPhone telefonunun kasası daha üst bir modelin benzeri ile değiştirmenin en güzel tarafı tabiki de yen bir telefon görünümü verdiği için görsel havasıdır. Kasası kırılmış veya yıptanmış telefona yapılacak bu görsel yenilenme ile yeni bir telefon kullanıyor gibi hissedersiniz. iPhone telefonun kasasını üst model bir iphone telefona benzetmek için yapılan bu yan sanayi kasa değişim işleminin başka hiçbir iyi yönü maalsef yoktur.

Kötü Yönleri

Yan sanayi ve farklı bir iphone görünümüne benzeyen kasa değişim işleminde bilmeniz gerekir ki bütün parçalar tekrar sökülüp yeni bir kasaya aktarılacaktır. Bazı parçaların ise ( arka kameranın oradaki flash gibi ) flex bağlantı kabloları kısa olduğu için yan sanayi ile değiştirlmektedir.

Telefonun için ilerleyen zamanlarda toz kaçarak kameraların kötü çekmesine sebebp olur.

Mikrofon sorunu yaşayarak telefon görüşmesinde karşıya giden ses kalitesi bozulur.

Daha sayabileceğimiz bir çoksorun ile karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. 

Ayrıca bu kasa değişimi işlemin sonra büyük ihtimalle telefonunuza bir koruyucu kılıf takamayacaksınız.

iPhone Kasa Değişimi Fiyat Listesi 2022 Mayıs

iPhone kasa değişimi stok ve fiyat bilgisi için 0553 911 84 53 – 0212 924 54 55 telefonlarda müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Telefonunuzun modeline göre kasada kırık veya tahriş olmuş kasadaki rahatsız eden yıpranmaları, kasa değişimi yaparak giderebiliriniz. Bu sayede görsel olarak yenilenmiş bir telefona sahip olursunz. iPhone tamiri hakkında daha detaylı bilgi almak ve telefonunuzdaki arıza hakkında bilgi almak için whatsapp tan canlı destek alabilirsiniz. 

Telefonun modeline göre değişen iphone kasa değişim ücretleri 349 TL’den başlamaktadır. iPhone kasa değişim fiyatlarına bakarak güncel olarak şarj soketi değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. iPhone kasa değişimi ne kadar? diye merak ediyorsanız sayfamıza bakabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde iPhone kasa tamir işlemleri alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

iPhona Kasa Değişimi Model ListesiA Kalite iPhone Kasa Değişimi Fiyat ListesiOrjinal iPhone Kasa Değişimi Fiyat Listesi
iPhone 6 Kasa Değişimi450 TL700 TL
iPhone 6 Plus Kasa Değişimi600 TL750 TL
iPhone 6s Kasa Değişimi750 TL900 TL
iPhone 6s Plus Kasa Değişimi750 TL1000 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi900 TL1500 TL
iPhone 7 Plus Kasa Değişimi950 TL1700 TL
iPhone 8 Kasa Değişimi1000 TL2200 TL
iPhone 8 Plus Kasa Değişimi1200 TL2200 TL
iPhone X Kasa Değişimi1600 TL2500TL
iPhone Xs Kasa Değişimi1600 TL2500 TL
iPhone Xs Max Kasa Değişimi1700 TL2700 TL
iPhone XR Kasa Değişimi1600 TL2500 TL
iPhone 11 Kasa Değişimi1600 TL2500 TL
iPhone 11 Pro Kasa Değişimi1800 TL2700 TL
iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi1800 TL3000 TL
iPhone 12 Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz2500 TL
iPhone 12 Pro Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz3500 TL
iPhone 12 Mini Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz2400 TL
iPhone 12 Pro Max Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz3950 TL
iPhone 13 Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz4000 TL
iPhone 13 Pro Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz4200 TL
iPhone 13 Mini Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz3500 TL
iPhone 13 Pro Max Kasa DeğişimiFiyat Sorunuz4500 TL

İphone Kasa Değişimi Neden Yapılır?

iPhone kasa değişimi yapılmasının en başlıca nedenlerinden biri tabi ki göze hoş gelmeyen boya atması, darbeler, çizikler gibi görselliğini rahatsız edici sebeplerdir. İphone kasa değişimini gerektiren bir diğer sebep ise telefonun ekranına zarar verecek derecede bir darbe sonucu oluşan kırık ve vuruk izleridir bunlar görüntüleme problemi teşkil eder. iPhone kasa değişimi işlemi arkası cam olan telefonlarda cam değişimi yapılamayacak seviyede olan modeller içinde yapılacak bir işlemdir.

iPhone Kasa Tamiri Sonrası Bir Sorun Çıkartır mı?

Servisimizde yapılan iphone kasa değişimi tamiri sonunda yapılacak testler ile sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Görüntüleme problemi yaşamazsınız.

Kasa değişimi iphone telefonlarda yapılması gereken sonrası işlem ve yapılan testler aşağıda belirtilmiştir.

 • Ekran görüntü ve dokunmatik testi
 • Telefon görüşmesi ve şebeke testi
 • Yakınlık sensörü testi
 • Ahize ve hoparlör testi
 • Ön ve Arka kamera fotoğraf ve video testi
 • Mikrofon testi
 • Şarj soketi testi
 • Ses tuşları ve on of tuşu testi
 • Parmak okuma ve Face id ( yüz tanıma özelliği ) testi
 • Wifi ve Bluetooth testi

Bu testleri yaptıktan sonra herhangi bir sorun gözlemlenmedi ise telefonunuzu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. iPhone kasa değişimi ile beraber iphone batarya değişimi yaptırmak isterseniz indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

iPhone Kasa Değişimi Hakkında En Çok Merak Edilenler

Neden iPhone Kasa Değişimi Yapmalıyım ?

iPhone kasa değişimi yapılmış telefonlarda orjinal parça ve iyi bir işilik var ise anlamak imkansız gibidir. Ancak pil değişimi yapılan modellerde, pil değişim uyarısını veriyor ise veya pil sökülüp takılmış ise kasa değişşimi yapılmış olabilir.

iPhone telefonlarda kasa değişimi yapılması gerekli olduğu zaman orjinal çıkma kasa kullanmak en doğru ve pratik çözümdür. Bu işlem yan sanayi kasa fiyatına göre biraz daha yüksek maliyetli olsada uzun süre telefon kullanımında çok daha sağlıklı olacaktır.

Daha uygu maliyetli yan sanayi kasa değişimi yapılacak ise, eski kasanın üzerinde olan bütün parçaların yeni kasaya aktarılması gereklidir. Aksi takdirde şebeke, wifi, ses gibi sorunlar ile karşılabilirsiniz. Ayrıca ses ve açma kapama tuşlarındaki hassasiyet de değişmektedir.

Kasa değişimi işlemine anakart montajı, diğer parçaların motajıkada hatta daha çok önemlidir. Telefonun montajı esnasında anakarta kısa devre yaptırabilir, yanlış vida kullanımından dolayı anakartı çatlatır veya kırabilirsiniz.

Telefonun iç aksamındaki bütün parçalar ( kamera, şarj soketi, tuş filmleri, şebeke anteni v.s.) anakarta montajı yapılmaktadır. Bu parçaların anakarta montajısırasında bord üzerindeki soketlere zarar vermemeye dikkat etmeli ve soketlerin yerine tam olturduğundan emin olunmalıdır. Soketler yerine tam oturmaz ise temazssızlık sonucu hata veya hatalar ile karşılaşırsınız

iPhone kasa değişimi sonrası telefonda şebeke sorunu yaşıyorsanız, kullandığınız parçaların kalitesinden veya yanlış motaj işleminden kaynaklı bir sorun vardır. Düşük bir ihtimal olsa da anakarta zarar vermiş olabilirsiniz. iPhone kasa değişimi işleminde orjinal iç aksamlar ile beraber buişlem yapılırsa şebeke sorunu yaşamazsınız. Özellikle şarj soketi ve wifi anteni parçalarının orjinal olması gereklidir. Aksi takdirde şarj soketi üzerinde bulunan şebeke anteni sinyali zayıf olduğu için her yerde telefonun şebekesi çekmez.

iPhone kasa değişimi esnasında face id kameralarına ve flex kablolara zarar verilmeden sökülürse face id sorunsuz çalışır. 

Face id bozuk olan iphone telefonlarda kasa değişimi sonrası face id düzelmez.

Servisimizde yapılan iphone kasa değişimi işlemlerinde face id bozulması yaşanmaz.

iPhone kasa değişimi işleminde telefonun hiçbir parçası değişmeden bütün iç ve dış aksamı ile her bir vidasına ve parçasına kadar yeni kasaya taşıma ve montaj işlemi yapılır. iPhone kasa değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize %20 indirimli olarak batarya / pil değişim işlemi yapılmaktadır. iPhone kasa değişimi işleminde ahize ve hoparlör filtresinde ses seviyesine etki edecek kadar tozlanma veya yıpranma var ise bunlar temizlenir veya ücretsiz yenisi ile değiştirilir.

Düzgün ve profesyonel olarak yapılan hiçbir tamir, bakım ve değişim işlemi zararlı değildir. Telefonun kasası kırıldı diye telefonu çöpe atmak yerine onda bir parası ödeyerek yeni bir görüme kavuşturmak son derece mantıklı ve sağlıklı bir işlemdir.

iPhone orijinal kasa değişimi yapılacak telefonda kullanılan parçaların tamamı orjinaldir. Fakat iPhone modellerinde kullanılacak orijinal kasa stoklarla sınırlı olduğu için her zaman bu ürünün tedariği ve montajı sağlanamamaktadır. Bilindiği gibi apple firmasında hiçbir teknik servisinde orijinal kasa değişimi gibi bir işlem kesinlikle yapılmamaktadır. iPhone orijinal kasa değişimi işleminde kullandığımız kasalar orijinal çıkma iphone kasalardır.

 

Bize Ulaşın
+90 212 924 54 55

Yenidoğan Mahallesi, Eti Sokak, No:13/B, Bayrampaşa, İstanbul

iPhone Kasa Değişimi Fiyatları” üzerine 2 yorum

 1. iPhone x telefonum var arka camı kırıldığı için bir serviste arka cam değişimi yaptırdım fakat kasada yamulma olduğu için pek hoş olmadı. Kasa değişimi orjinal olarak yapmak istiyorum. Süreç hakkında bilgi verebilir misiniz?

  1. Merhaba, iPhone x orjinal kasa değişimi servisimizde yapılmaktadır. İşlem süresi ortalama 4-5 saattir. iPhone x kasa değişimi için diğer detaylara ilgili sayfamızdan bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir