yerinde cep telefonu tamiri yapan tamirci

Yerinde Cep Telefonu Tamiri

Yerinde cep telefonu tamiri hizmetinden yararlanmak için, müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir.

Cep telefonu yerinde servis hizmetimiz ile Evinizde, Ofisinizde, Cafede, Bahçede kısacası siz nerede iseniz biz oraya gelerek telefon tamir hizmeti vermekteyiz. Yerinde cep telefonu tamir hizmeti İstanbul içi geçerli olmaktadır.

Bu hizmetimiz ile talihsiz ve hiç olmadık durumda başınıza gelen telefon ekran kırılmaları gibi sorunları konusunda uzman teknisyen arkadaşlarımız sayesinde çözmeniz çok kolay. Telefonun marka ve modelini belirtin, yaşadığınız sorunları ve şikayetleri belirtin ondan sonra teknisyen arkadaşımızın yanınıza gelmesini bekleyin. Bu andan sonra telefonunuz güvenli ellerde .

Yerinde Cep Telefonu Tamiri Yapan Profesyonel Tamirci

Cep telefonunuzu ekran değişimi veya batarya değişimi için servise gidecek, serviste bekleyecek kadar vaktiniz yoksa yetkili teknik servis elemanımız kullanacağı yedek parçaları ve teknik servis ekipmanlarını alarak bulunduğunuz yere gelerek sizin uygun gördüğünüz bir masada veya çalışmaya uygun bir ortamda tamir işlemine başlamaktadır.

Belirtmiş olduğunuz arızaya göre yanınıza gelecek olan teknisyenimiz, kullanacağı yedek parçaları ve sorunu çıkarabileceğini düşündüğü ekstra yedek parçaları yanına alarak telefon tamirinin yapılacağı yere ulaşmaktadır.

İşyerinde Telefon Tamir Hizmeti

İşyerleri ve Restaurant – Kafe gibi ortamlarda ekran değişimi, batarya değişimi, kamera değişimi, mikrofon ve şarj soketi arızalarınız sizi işinize devam ederken yanınızda tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. Uygulamış olduğumuz yerinde cep telefonu tamir hizmetinde hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışmaktayız. Yerinde cep telefon tamiri için gelen teknik servis elamınız hijyen amaçlı maske ve eldiven kullanarak servis yapacağı ortamda gelerek tamir işlemine başlamaktadır.

Yerinde cep telefonu ekran değişimi ve yerinde cep telefonu batarya değişim işlem süresi ortalama 30 dakikada yapılmaktadır.

ofiste cep telefonu tamiri

Size En Yakın Telefon Tamircisi

Telefonda kullanmaya engel olan veya talihsiz bir hata sonucu kırılan ekranın onarımı için hizmet mi almak istiyorsunuz? Peki buna ayıracak vaktiniz yok mu? Sizin işinizi aksatmadan, İstanbul içi nerede olursanız olun, telefon tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Telefondaki onarım işlemimiz ortalama 30 dk – 60 dk arası değişmektedir. Onarımı yapılan telefonlarda, yapılan işlem ve parça değişimleri 180 gün garantilidir.Acil Telefon Tamircisi Nasıl Bir Yol İzler?

İşyerinde çalışırken talihsiz bir kaza sonucu telefonunuza zarar geldi ise ve bir telefon tamircisi yada telefon servisine gitmek için vaktiniz yoksa hemen randevu oluşturarak yerinde telefon tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Telefon tamiri için gelen teknisyen arkadaşımız hijyen kurallarına dikkat ederek ofiste veya bir cafede siz işinizi yaparken, çayınızı kahvenizi içerken anında telefonun tamir işlemini gerçekleştirerek telefonu hazı hale getirmektedir. Yapılan servis işlemlerinde 6 ay garanti verilmektedir.

Yerinde servis işlemleri kullanıcılarımıza şeffaf bir telefon tamir servisi hizmeti ve günlük iş temposunu bozmandan zaman kazanma imkanı sağlamaktadır.

iPhone Yerinde Telefon Tamiri Hizmetimiz

iPhone yerinden telefon tamiri olarak hizmet verdiğimiz arızalar Ekran değişimi, Batarya değişimi, Ön kamera değişimi, Arka kamera değişimi, Şarj soketi değişimi, Mikrofon Değişimi, Ahize Değişimi ve Hoparlör değişimi olarak sıralanmaktadır. Yerinde telefon tamiri hizmetinde anakart tamiri kısa devre onarımları yapılamamaktadır.

iPhone telefonlarında tamir işlemi süresi yaptırmak istedikleri tamire ve parça değişimine göre ortalama 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Yerinde Cep Telefonu Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Yerinde cep telefonu tamir hizmeti verdiğimiz markalar Apple iPhone, Huawei, Xiaomi, Samsung markalarıdır. Bu markalara ait cep telefonlarında ekran değişimi, kamera değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi işlemlerinde yerinde tamir hizmeti verebilmekteyiz.

Yerinde tamir hizmetinden faydalanmak bu hizmeti denemek ve zamanınızı boşa harcamadan ileriniz yarıda bırakmayarak telefonunuzu tamir  ettirmek isterseniz 0553 911 84 53 nolu whatsapp destek hattınızdan randevu veya yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone ekran degisimi

iPhone Ekran Değişimi

Apple iPhone ve iPad cihazınızda yaşadığınız ekran ve diğer sorunlara çözümü için bizden destek alabilirsiniz


huawei telefon tamiri

Huawei Ekran Değişimi

Hauwei ekran değişimi ve yaşadığınız ekran sorunlarına çözümü için bizden destek alabilirsiniz

samsung telefon tamiri

Samsung Telefon Tamiri

Samsung cep telefonunuzda yaşadığınız ekran ve diğer sorunlarına çözümü için bizden destek alabilirsiniz


Xiaomi Redmi Ekran Degisimi

Xiaomi Telefon Tamiri

Xiaomi cep telefonunuzda yaşadığınız ekran ve diğer sorunlarına çözümü için bizden destek alabilirsiniz

Telefon Tamir Hizmetlerimiz

Telefon tamir hizmetlerimiz arasında anakart onarımı ve ön cam değişimi işlemlerinde yerinde tamir hizmeti verilememektedir. Yerinde tamir hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ekran değişimi ve batarya – pil değişimi ve diğer şarj sorunları hakkında güvenilir bir şekilde destek alabilirler.

İstanbul’da Telefon Tamir Hizmeti Kapınıza Kadar Geliyor

Yerinde telefon tamir hizmetimiz ile İstanbul’da müşterilerimizin belirtmiş olduğu adreste bulunduğu konumda, kapısına hatta ofisine kadar gelerek telefondaki arızayı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Her telefon kullanıcısı için alanında uzman olan teknisyenlerimizden hafta içi ve hafta sonu telefon tamiri işlemlerini vakit kaybetmeden güvenli bir şekilde tamir ettirebilirler.

Yerinde Telefon Tamiri Hizmet Verdiğimiz İlçeler Şu Şekilde

Acıbadem, Kadıköy, Bostancı, Akasya avm, Bağdat Caddesi, Caddebostan, Yazıcıoğlu, Beykoz, Ataşehir, Büyükada, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Ataköy, Florya, Küçükçekmece, Arnavutköy, Taksim, Beşiktaş, Levent, İstinye park, Sarıyer, Bahçelievler, Eyüp, Zeytinburnu ve İstanbul‘un tüm alışveriş merkezlerinde.