yerinde cep telefonu tamiri yapan tamirci

Yerinde Cep Telefonu Tamiri

Yerinde cep telefonu tamiri hizmetinden yararlanmak için, müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir.

Cep telefonu yerinde servis hizmetimiz ile Evinizde, Ofisinizde, Cafede, Bahçede kısacası siz nerede iseniz biz oraya gelerek telefon tamir hizmeti vermekteyiz. Yerinde cep telefonu tamir hizmeti İstanbul içi geçerli olmaktadır.

Bu hizmetimiz ile talihsiz ve hiç olmadık durumda başınıza gelen telefon ekran kırılmaları gibi sorunları konusunda uzman teknisyen arkadaşlarımız sayesinde çözmeniz çok kolay. Telefonun marka ve modelini belirtin, yaşadığınız sorunları ve şikayetleri belirtin ondan sonra teknisyen arkadaşımızın yanınıza gelmesini bekleyin. Bu andan sonra telefonunuz güvenli ellerde .

Yerinde Cep Telefonu Tamiri Yapan Profesyonel Tamirci

Cep telefonunuzu ekran değişimi veya batarya değişimi için servise gidecek, serviste bekleyecek kadar vaktiniz yoksa yetkili teknik servis elemanımız kullanacağı yedek parçaları ve teknik servis ekipmanlarını alarak bulunduğunuz yere gelerek sizin uygun gördüğünüz bir masada veya çalışmaya uygun bir ortamda tamir işlemine başlamaktadır.

Belirtmiş olduğunuz arızaya göre yanınıza gelecek olan teknisyenimiz, kullanacağı yedek parçaları ve sorunu çıkarabileceğini düşündüğü ekstra yedek parçaları yanına alarak telefon tamirinin yapılacağı yere ulaşmaktadır.

 

İşyerinde Telefon Tamir Hizmeti

İşyerleri ve Restaurant – Kafe gibi ortamlarda ekran değişimi, batarya değişimi, kamera değişimi, mikrofon ve şarj soketi arızalarınız sizi işinize devam ederken yanınızda tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. Uygulamış olduğumuz yerinde cep telefonu tamir hizmetinde hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışmaktayız. Yerinde cep telefon tamiri için gelen teknik servis elamınız hijyen amaçlı maske ve eldiven kullanarak servis yapacağı ortamda gelerek tamir işlemine başlamaktadır.

cep telefonu tamiri yerinde yapan tamirici

Yerinde cep telefonu ekran değişimi ve yerinde cep telefonu batarya değişim işlem süresi ortalama 30 dakikada yapılmaktadır.

Acil Telefon Tamircisi Nasıl Bir Yol İzler?

İşyerinde çalışırken talihsiz bir kaza sonucu telefonunuza zarar geldi ise ve bir telefon tamircisine yada telefon servisine gitmek için vaktiniz yoksa hemen randevu oluşturarak yerinde telefon tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Telefon tamiri için gelen teknisyen arkadaşımız hijyen kurallarına dikkat ederek ofiste veya bir cafede siz işinizi yaparken, çayınızı kahvenizi içerken anında telefonun tamir işlemini gerçekleştirerek telefonu hazı hale getirmektedir. Yapılan servis işlemlerinde 6 ay garanti verilmektedir.

Yerinde servis işlemleri kullanıcılarımıza şeffaf bir telefon tamir servisi hizmeti ve günlük iş temposunu bozmandan zaman kazanma imkanı sağlamaktadır.

iPhone İçin Yerinde Telefon Tamiri Hizmetimiz

iPhone yerinden telefon tamiri olarak hizmet verdiğimiz arızalar Ekran değişimi, Batarya değişimi, Ön kamera değişimi, Arka kamera değişimi, Şarj soketi değişimi, Mikrofon Değişimi, Ahize Değişimi ve Hoparlör değişimi olarak sıralanmaktadır. Yerinde telefon tamiri hizmetinde anakart tamiri kısa devre onarımları yapılamamaktadır.

iPhone telefonlarında tamir işlemi süresi yaptırmak istedikleri tamire ve parça değişimine göre ortalama 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Yerinde Cep Telefonu Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Tamir Hizmetleri

Yerinde cep telefonu tamir hizmeti verdiğimiz markalar Apple iPhone, Huawei, Xiaomi, Samsung markalarıdır. Bu markalara ait cep telefonlarında ekran değişimi, kamera değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi işlemlerinde yerinde tamir hizmeti verebilmekteyiz.

Yerinde tamir hizmetinden faydalanmak bu hizmeti denemek ve zamanınızı boşa harcamadan ileriniz yarıda bırakmayarak telefonunuzu tamir  ettirmek isterseniz 0553 911 84 53 nolu whatsapp destek hattınızdan randevu veya yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hafta Sonu Yerinde Telefon Tamiri

Hafta sonu teknik servislerin bir çoğu hizmet vermemektedir. Bu durumda telefonunda herhangi bir arıza sebebi ile telefonunu kullanamayan müşterilerimiz için özel randevu ile hafta sonu cumartesi ve pazar günleri telefon tamir servisi yetkili teknisyeninden yerinde tamir hizmeti alabilirler. İşlemleri profesyonel olarak yapan teknisyenimiz tamir işlemi sonrasında 6 ay garanti vermektedir.

Yerinde Telefon Tamir Bölgeleri

Hizmet ağımız istanbul ile kısıtlı olan yerinde telefon servisi uygulamamız, işlemleri hızlıca ve sorunsuz yapabilmesi için çalışma bölgelerini kısıtlandırmıştır. Müşterilerimiz olan yada olmayan her telefon kullanıcısı alanında uzman olan teknisyenlerimizden hafta içi ve hafta sonu telefon tamiri işlemleri hakkında detaylı olarak bilgi alabilmektedir.

Yerinde Telefon Tamiri Hizmet Verdiğimiz İlçeler Şu Şekilde

Acıbadem, Kadıköy, Bostancı, Akasya avm, Bağdat Caddesi, Caddebostan, Yazıcıoğlu, Beykoz, Ataşehir, Büyükada, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Ataköy, Florya, Küçükçekmece, Arnavutköy, Taksim, Beşiktaş, Levent, İstinyepark, Sarıyer, Bahçelievler, Eyüp, Zeytinburnu ve İstanbul’un tüm alışveriş merkezlerinde.