tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Xiaomi Batarya Değişimi Fiyatları

Xiaomi Batarya Degisimi

Xiaomi Batarya Değişimi Fiyatları, Telefon bataryalarının belli bir kullanım süresi vardır, bu süreyi geçtiğinde telefonda bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Telefonunuzun şarjının hemen bitmesi, şarjdan çıkardıktan sonra pil yüzdesi kısa sürede azalması, telefonunuzun ısınması ve batarya bölümünde şişmeler meydana gelmesi gibi durumlarda bataryanın ömrünün bittiğini söyleyebiliriz. Şişen batarya telefonunuzun ekranına zarar verebileceğinden batarya değişimi önermekteyiz. Bu gibi durumlarda bir uzmanın görüşünü almak telefonun ömrü için de yararlı olacaktır, yetkili teknik servislerimizle probleminizi paylaşabilirsiniz. Xiaomi batarya değişimi ihtiyacı durumunda değişim sonrası için 6 ay Citrus Mobil garantisi vermekteyiz.

Xiaomi Telefon Bataryaları Neden Değiştirilir?

Xiaomi cihazlarında batarya değiştirilmesinin birden çok nedeni olabiliyor. Bunlardan ilki, cihazın bataryasının pil ömrünün tükenmiş olmasıdır. Cihazın bataryası pil ömrünü tükettiyse, cihaz şarj almaz veya doldurulan şarj olağan kullanım süresinden çok daha önce biter. Ayrıca dolu gibi görünen pil, cihazı yeniden başlattığınız zaman yüzde olarak ciddi bir düşüş de yaşıyor olabilir. Bu tür durumlarda, cihaza yeni bir Xiaomi batarya değişimi uygulamak gerekir.

Xiaomi telefonlarda batarya değişiminin bir diğer nedeni, bataryanın darbe alarak zarar görmüş olmasıdır. Bu tür bir durumda, cihaz şarj alma konusunda sorunlar yaşayabilmektedir. Ayrıca bataryanın zarar görmesi, bataryanın cihaza hasar verebileceği anlamını da taşıyor. Bu gibi bir durumla karşı karşıyaysanız, mutlaka Citrus Mobil merkezlerimizde batarya değişimi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Xiaomi Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ve Ne Kadar Sürer?

Alanında uzman ve tecrübeli teknikerlerimiz tarafından eski Xiaomi bataryanız, telefon modeline uygun yeni Xiaomi batarya ile değiştirilir. Telefonda sakladığınız bilgiler bu durumdan etkilenmez ya da silinmez. Batarya değişimi Xiaomi markalı telefonunuz üzerinde gerçekleştiğinde yeni batarya performans ve dayanıklılık olarak ilk günkü kadar verimli çalışır. Xiaomi batarya değişim işlemi 6 ay boyunca garantilidir. Teknik servisimize gelerek elden teslim eden müşterilerimiz için geri teslim süremiz maksimum 1 saattir. Kargo ile gönderimlerinizde bu süre 3 iş gününü bulabilmektedir. Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız ve kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Xiaomi telefonunuzu batarya değişimi için göndereceğiniz durumda kargo çalışanlarına havalı ambalaj ile paketlenmesi gerektiğini belirtmelisiniz. 1 iş günü içinde servisimize ulaşan cihazınıza ücretsiz arıza tespiti yapılarak tarafınız bilgilendirilmektedir. Onayınız doğrultusunda Xiaomi batarya değişimi işlemlerini başlatmaktayız. Onarım ve test işlemlerinden geçen cihazınız aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir.

Xiaomi Batarya Degisimi Fiyatlari
Xiaomi Batarya Değişimi Fiyatları

Xiaomi Batarya Değişiminden Sonra Cihazı Nasıl Kullanmalısınız?

Xiaomi telefonlarda batarya değişim işleminden sonra, tarafınıza teslim edilen cihazı kullanma konusunda bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. İlk olarak cihazı %100 tam doluluğa kadar şarj edip, ardından %10 doluluğun altına kadar kullanmanız gerekiyor. Sonrasında yaklaşık iki saat kadar süreyle cihazı tekrar %100 doluluğa kadar şarj etmelisiniz. Böylelikle cihazın pil performansından beklenen sonucu almanız kolaylaşacaktır. Bu yapacağınız işlemden sonra, Xiaomi marka akıllı telefonunuzu normal olarak kullanmaya başlayabileceksiniz.

Xiaomi Bataryası Ne Kadar Sürede Değiştirilir?

Xiaomi Mi Note 2 bataryası, Citrus Mobil teknik servislerimizde 1-2 saat içerisinde değiştirilebilmektedir. Merkezlerimize şahsi başvurularınızda cihaz tamir işleminiz çok daha kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Kargo ile yapacağınız gönderim başvurularınızda ise, 3 iş günü sonrasında cihazınızın sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz.

Xiaomi Batarya Değişimi Fiyatları

Model / İşlemXiaomi Batarya Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 5 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 5s Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 5s Plus Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 5x Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 6 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 8 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 8SE Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 8 Lite Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 9 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi 9SE Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi A1 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi A2 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi A2 Lite Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi Note 2 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi Note 3 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi Mix 2S Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi Mix 3 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi Max 2 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Mi Max 3 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi S2 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi 5 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi 5 Plus Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi 6 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi 6A Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi 6 Pro Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi 7 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5A Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5A Prime Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Batarya DeğişimiStok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 7 Batarya DeğişimiStok Sorunuz

Xiaomi Batarya Değişimi Ücretsiz Kargo

Kargo ile gönderilmiş olan Xiaomi batarya değişimi hizmetlerinde, cihazın servisimize ulaştıktan 3(üç) iş günü içerisinde hem testlerin yapılması hem de değişimin tamamlanması ile tekrar ücretsiz olarak kargo ile gönderimi yapılmaktadır. Anlaşmalı kargo firması ve kargo gönderim numarasını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi batarya değişimi fiyatları hakkında bilgi almak için 0(216) 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya 0(552) 432 10 91 numaralı Whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir