Xiaomi Arka Cam Değişimi

Xiaomi arka cam değişimi hizmeti CitrusMobil servislerinde garantili ve güvenle yaptırabilirsiniz

Xiaomi Arka Cam Değişimi Fiyatları

Xiaomi arka cam değişimi işleminde telefondaki bilgiler silinmez ve hiç bir özelliğine kesinlikle zarar gelmez. Arka cam değişim işlemlerinde arka kamera ve parmak okuyucu özelliği zarar görmemesi için itina ile kırık arka cam sökülmektedir. Xiaomi Arka Cam Değişimi Fiyatları  telefonun modeline göre değişmektedir.

Xiaomi Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi arka cam değişimi yapılmadan önce ısıtıcı seperatör ile telefonun arka camının yapıştırıcısının çözülmesi sağlanır. Daha sonra kasada kalan pislikler ve eski yapıştırıcı temizlenerek yeni yapıştırıcı sürülür ve arka cam montajı yapılır. Arka cam değişimi sonra sökülen parmak okuyucu gibi parçalar tekrar hasar görmeden yerine montajı yapılır.


Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Türkiye’nin her yerinden onarım yapılması için Xiaomi  ve  Redmi cihazlarınızı servisimize ulaştırma imkanınız vardır. Arkacam kırıldı ise xiaomi cihazlarda yerinde tamir hizmeti, moto kurye hizmeti ile size hiç zahmet vermeden tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy semtinde bulunan servislerimize gelerek tamir hizmetinden yararlanabilirsiniz.

citrusmobil motokurye ile app iphone apple ipad ekran değişimi
Moto Kurye Hizmeti ile Xiaomi ve Redmi Arka Cam tamir hizmeti

Servislerimizden size yakın olan bir şubemiz var ise, arızalı olan Apple cihazının onarımı için gelebilirsiniz, bazı arka cam değişimleri ve diğer arızaların onarım süresi sadece 30 dakika

Yerinde Telefon Tamir hizmetimiz ile ani bir şekilde telefonunuzda oluşan arızanın onarımı için profesyonel servis ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek yanınızda telefon onarımını gerçekleştirir.


Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.