Samsung S10 Plus Arka Cam Kapak Değişimi

 200,00

Açıklama

Samsung S10 Plus arka cam kapak değişimi yapılacak telefonun kamerasının resim çekme kalitesi ve diğer hiç bir özelliğine zarar gelmez. Yapılacak işlemde bekleme süresi ortalama 1 saattir ( yapıştırıcının kuruma ve test etme işlemi için mecburi bekleme süresi ).

Samsung S10 plus arka cam kapak değişimi stok ve fiyat bilgisi için 0553 911 84 53 – 0212 924 54 55 telefonlarda müşteri temsilcilerimiz için görüşebilirsiniz.

Kablosuz şarj özelliğine ve bataryasına zarar vermeden profesyonel bir şekilde çatlayan ve kırılan arka cam sökülerek yerine yenisi takılmaktadır.

Samsung S10 Plus Arka Cam Kapak Nasıl Değiştirilir

Samsung s10 plus arka cam değişimi yapmak için öncelikle telefonun nfc kablosuna zarar vermeden sökülmesi gerekmektedir. Sonraki montaj işlemi çok daha kolay ve zahmetsizdir.

S10 Plus Arka Cam Kapak Sökülüşü

S10 plus arka cam sökülmesi için önce ısıtıcı cihazlar kullanılması gerekmektedir. Isıtıcı cihazlar ile arka cam kapağın yapıştırıcılarının çözülmesi sağlanarak telefona zarar vermeden sökülür.

S10 Plus Arka Cam Kapak Montajı

Sökülen s10 plus arka camın yapıştırıcısından kalan izler ve pislikler temizlendikten sonra, yeni arka camın montajını yapmak için özel yapıştırıcı telefonun kasasının kenarlarına sürülerek montajı yapılır ve yapıştırıcının kuruması beklenir.

Samsung Galaxy S10 Plus Arka Cam Değişimi İçin Bize Ulaşın

Samsung arka cam değişimi İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa şubesinde garantili olarak ve profesyonel teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Sağmalcılar Metro istasyonuna 2 dakika yürüme mesafesindeki şubemizde samsung telefon tamiri olarak bütün hizmetleri vermekteyiz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung S10 Plus Arka Cam Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir