Samsung Galaxy M32 Ekran Değişimi Fiyatı ve Teknik Servisi

 1.199,00

  • Samsung galaxy m32 ekran değişimi (dokunmatik ön cam + iç lcd ekran) teknik servisimize gelen müşterilerimiz içi ortalama 2 saat , kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 2-4 iş gününde yapılmaktadır.
  • Samsung galaxy m32  ekran değişimi sonrası kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 180 günlük Citrus Mobil garantisi altındadır.
  • Ekran değişimini yapılan samsung m32 telefonda, tamir işleminden sonra bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  • Samsung ekran değişimi servis işlemlerini işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır

Açıklama

Samsung galaxy M32 ekran değişimi fiyatı 1199 TL’ dir. Verilen teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Yapılan samsung ekran değişimi işlem sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Samsung m32 ekran değişim işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Samsung Galaxy M32 Ekran Değişimi Orjinal ve A Kalite Ekran Fiyatı

Samsung m32 ekran değişim işleminde servisimizde 2 ekran seçeneğimiz vardır. Bunlardan birincisi yetkili servislerden alınan samsung m32 orjinal ekran ve a kalite samsung m32 ekran’ dır. Kullanılan iki üründe de garanti süresi 6 ay dır. Orjinal samsung m32 ekran değişimi, a kalite ekran değişimine göre biraz daha fiyat olarak yüksek olduğu için, daha uygun fiyatlı ve performansına hiç bir şekilde olumsuz bir etkisi olmaya a kalite ekran seçeneği sunmaktayız.

Samsung M32 oled ekran değişim fiyatı 1199 TL‘ dir. Bu ekran montajında telefon dokunmatik ve görüntü kalitesi bakımından sıfır telefon gibi kullanabilirsiniz. Tamir ve ekran değişimi yapıldıktan sonra ekranın değişip değişmediğiniz anlama şansınız yoktur. Yapılan işlemde telefon sıfır haline görsel ve performans olarak geri dönmüş olur.

A kalite samsung M32 ekran değişimi fiyatı 600 TL‘ dir. Orjinal samsung m32 ekran ile arasındaki fark fiyatı ve çok hafif te olsa %10 gibi bir pay ile ekran renk tonlarında hissedilebilmektedir. Bu iyi bir gözle bakıldığı zaman belli olur. Kullandığımız a kalite ekranlar kesinlikle kullanıcıyı rahatsız edecek seviyede değildir. Bu ekranı görüntü ve dokunmatik kalitesi için test ederek montaj yapma şansınız vardır.

samsung-galaxy-m32-ekran-degisimi-fiyati
samsung-galaxy-m32-ekran-degisimi-fiyati

 

Samsung Galaxy M32 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer 

Servisimizde yapılacak olan samsung m32 ekran değişimi işlemi ortalama 2 saat sürmektedir. Ekran değişimi samsung m32 cep telefonunda yapıldıktan sonra 6 ay garantili ve bütün testleri yapılarak müşterimize teslim edilir.

Ekran değişimi yapılacak samsung m32 telefonu kargo ile gönderim yapmak isterseniz, aynı gün tamiri ve testleri yapılarak, ücretsiz kargo ile tekrardan müşterimize geri gönderilir. Bu süreç 2 ila 4 gün arasında kargonun gönderildiği il ve ilçeye göre değişir.

İstanbul içi moto kurye hizmeti ile ekran değişecek olan samsung m32 cep telefonu sizden teslim alınarak, ekran değişimi ve tamiri yapıldıktan sonra tekrar size moto kurye ile geri gönderim sağlanır. Bu işlemler aynı gün içerisinde yapılarak müşteriye teslim edilir.

Samsung Galaxy M32 Ekran Değişimi Garanti Şartları ve Süresi

Samsung M32 ekran değişimi sonra oluşabilecek herhangi bir sorun karşısından montajı yapılan ekran 180 gün boyunca garantilidir. Telefonda oluşabilecek darbe, düşme, sıvı teması ve bunlara bağlı ekranda oluşan morarme ve mavi leke oluşumu gibi hasarlar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Garanti kapsamında işlem yaptırmak için servisimize telefonu getirmeniz veya kargo ile telefonu bize ulaştırmanız yeterlidir.

Samsung Galaxy M32 Ekran Değişimi ve Tamiri İçin Bize Ulaşın

Samsung m32 ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköyde’ki şubemize gelerek ortalama 2 saatlik bir işlem sonrasında telefonun ekran değişimi işlemi yaptırarak teslim alabilirler.

Kargo ile telefon gönderimi yapmak isteyen müşterilerimiz, yurtiçi kargo firması ile çift taraflı ücretsiz kargo ile telefonlarını bize ulaştırabilirler. Kargo ile gönderilen samsung galaxy m32 cep telefonun ekran değişimi ve testleri aynı gün yapılarak tekrardan ücretiz kargo ile müşterimize geri gönderilir.

İstanbul içi moto kurye hizmetimiz ile ekranı kırık samsung galaxy m32 cep telefonu gün içerisinde sizden teslim alınır ve tamiri yapılarak aynı gün size geri teslim edilir. Moto kurye hizmetinde + 70 TL hizmet bedeli uygulanmaktadır.

 

 

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung Galaxy M32 Ekran Değişimi Fiyatı ve Teknik Servisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir