tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Samsung A Serisi Ekran Değişimi Fiyatları

samsung a serisi ekran degisimi

Samsung A Serisi Ekran Değişimi Fiyatları, insanlar kullandıkları cep telefonlarının belli dönemlerinde farklı sorunları ile karşı karşıya kalabilir. İşte bu sorunlardan en büyükleri ve en çok karşılaşılan sorunu ise ekran kırıkları ve ekran değişim zorunluluklarıdır. Ekranlar cep telefonlarının en önemli ve en hassas olan bölümleridir. Özellikle de Android telefonlarda ekranın bozulması veya kırılması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir.

Samsung Ekran Özellikleri Ve Farklılıkları

Samsung 2019 yılında çıkarttığı, A10, A20, A30, A40, A50, A70, A80 akıllı telefonlarının ekran özellikleri telefonlarda kalite değişikliğine ve fiyat farklılığına neden olabilir. Çünkü kullanılan telefonların en önemli özelliklerinden birisi olan bu ekranlar oldukça da hassastır. Bu kadar hassas olan bu ekranların herhangi bir kaza esnasında kırılma olasılıkları oldukça yüksektir. Kırılan veya değiştirilen bu ekranların fiyatları da değişiklik gösterebilir. Bu değişiklik telefon markasına veya aynı marka telefonun farklı serilerinde de farklı fiyatlarda olabilir. İşte söz konusu olan bu ekran değişimi konusunda Samsung A Serisi ekran değişimi de oldukça geniş yer tutuyor. Kırılan veya bozulan Samsung A Serisi akıllı telefon orijinal ekran değişimi fiyatları da değişkenlik gösterebilir.

samsung a serisi ekran degisimi fiyatlari
Samsung A Serisi Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Kırılan veya değiştirmeniz gereken Samsung A Serisi ekran değişimi bu Citrus Mobil’den rahatlıkla yapılabilir. Telefonlar aynı seriden olsa bile aralarında fiyat farklılığı olabilir. Bunun nedeni de yine değişen ve bir üst seviyeye çıkan telefon modelleridir. İnsanların en çok merak ettiği konulardan birisi de yine Samsung A Serisi ekran değişimi fiyatları ve maliyetleri konusudur.

Samsung Ekran Fiyatlarında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İnsanların bizi ekran değişimi fiyatlarında tercih etmesi için birçok neden sayılabilir. Ancak bunlardan sadece birine örnek verecek olursak sahip olduğumuz ekranları en kaliteli ürünler olması ve bunları bütçenize en uygun fiyatlarda hizmetinize sunmamız örnek olarak verilebilir. Bunun yanında uzman satış elemanlarımızdan bu konu hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Samsung A Serisi Ekran Değişimi Fiyatları

Model / İşlemOrijinal Ekran Değişim Fiyatı
Samsung Galaxy A10 Orijinal Ekran DeğişimiStok Sorunuz
Samsung Galaxy A20 Orijinal Ekran DeğişimiStok Sorunuz
Samsung Galaxy A30 Orijinal Ekran DeğişimiStok Sorunuz
Samsung Galaxy A40 Orijinal Ekran DeğişimiStok Sorunuz
Samsung Galaxy A50 Orijinal Ekran DeğişimiStok Sorunuz
Samsung Galaxy A70 Orijinal Ekran DeğişimiStok Sorunuz
Samsung Galaxy A80 Orijinal Ekran DeğişimiStok Sorunuz

Ücretsiz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Çift taraflı ücretsiz kargo ile ekran değişimi yapılacak cihazınızı bize gönderin, aynı gün ekran değişimi tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için 0(216) 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da 0(552) 432 10 91 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir