Redmi Note 8 Ekran Degisimi ve Tamir Fiyatları

 750,00

  1. Xiaomi Redmi Note 8 ekran değişimi teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, çift taraflı ücretsiz kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
  2. Verilen teknik servis hizmeti kırılma, çatlama , düşme ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 6 ay Citrus Mobil garantisi altındadır.
  3. Ekran değişimi işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  4. Teknik servis işlemleri işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.

Açıklama

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi servisimizde uzman teknisyenler tarafından ortalama 3 saat içerisinde hazırlanarak, kullanıma hazır hale getirilir.

Son zamanlarda Dünya’da gözle görülür bir büyüme oranına sahip olan Xiaomi marka telefonlar ülkemizde de rağbet görmeye başladı. Uygun fiyat ve kaliteli üretim sayesinde tercih edilen markalardan biri haline geldi. Ülkemizde yeni yeni Xiaomi mağazaları açıldı ve açılmaya devam ediyor.

Bu mağazalar telefonlarınız arıza yaptığı zaman cihazınız garanti kapsamındaysa garantiden, değil ise belirli bir ücret karşılığı sizlere teknik destek hizmetinde bulunuyorlar. Oldukça yüksek olan bu fiyatlar kullanıcıların canını bir hayli sıkmaktadır. Bu nedenle Xiaomi Redmi Note 8 ekran değişimi için servis olarak her türlü markanın ürünlerinde kolaylıkla uygun bütçeli  alternatif yedek parçalar ile çözümler üretmekteyiz.

İstediğiniz uygun fiyatlı oled ekran ve orjinal xiaomi redmi note 8 ekran değişimleri gerçekleştirmekteyiz. Xiaomi ekran değişimi Redmi Note 8 cihazınız için gerekli ise sadece ekran değişimi yapmaktayız. Ama cihazınız için dokunmatik, kasa, batarya değişimi daha gerekli olacak ise bunun bilgilendirmesi yapıldıktan ve onay alındıktan itibaren değişimleri gerçekleştirmekteyiz.

Xiaomi ekran değişimi işleminde xiaomi yetkili servis fiyatları ile, kullanmış olduğumuz CWR marka ekran değişimlerinde %50 fiyat farkı vardır. Kalite olarak kesinlikle orjinal ekranı aratmayacak bir kalitedir.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Redmi Note 8 Bozuk Ekran Nasıl Anlaşılır

Telefonun ekranının belirli bölgelerinde oluşan kırıkların parçalarından kaynaklı, temassızlık olması durumunda telefonun kullanımını aksatacağını bilmelisiniz. Ayrıca ekranda kırık oluşmadan da telefonun belirli yükseklikten düşmesi sonucu temassızlık yaşanması, ekranda boydan boya ya da soldan sağa renk kaymaları yaşanması ekran değişimi için belirli sorunlardır.

Ekranda, hayalet ekran denilen ekran değişimleri esnasında bir önceki ekranın hayalet görüntüsünün de kalması durumları yaşanması bizlere ekranda yine sorun olduğunu gösterir. Görüntünün gelip gittiğiyle de karşılaşıyorsanız bu da ekranın acilen değiştirilmesi yönünde bir uyarıdır.

Ekran arızası olan cihazlarda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler şu şekilde;

  1. Xiami Redmi note 8 telefonun ekranına görüntü gelmiyor.
  2. Redmi note 8 tefonun ekranda yatay ve dikey çizgiler çıkıyor.
  3. Note 8 Ekranın herhangi bir bölümüne bastığımda görüntü gidip geliyor.
  4. Ekranda dokunmatik bazı bölümlerde veya hiçbir yerde basmıyor ya da çalışmıyor.
  5. Xiaomi redmi note 8 telefonum siyah ekranda kalıyor.

Redmi Note 8 Ekran Değişimi İşleminde Kullanılan Parçalar

Müşterilerin isteğine bağlı olarak temin etmiş olduğumuz orijinal ekranların yanında, orijinale yakın onaylı A standart kalitesinde ve oled ekranlar kendi markamızın güvencesi ve garantisi altında olarak değişimleri yapıyoruz. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak belirtilen soruna ve elimizde bulunan en uygun standartlarda Xiaomi Note 8 ekran değişimi yapmaktayız. Cep Telefon tamiri yapılırken her zaman en üst kalitede en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi

Xiaomi Note 8 Ekran Arızası Garanti Kapsamı

Ekran değişimi redmi note 8 telefonda yapılmasından itibaren 6 aylık bir süre boyunca markamız garantisi kapsamındadır. Herhangi bir problem ( ekran ile ilgili ) yaşanması durumunda ücretsiz olarak tekrar ekran değişim yapmaktayız. Ayrıca garanti koşullarını okumak ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Garanti Şartları ve Koşulları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Fakat kullanıcının yapmış olduğu hatalar, darbe ve düşme kaynaklı kırılmalar, çatlamalar, sıvı teması sonrası oluşan arızalar dışındaki tüm hatalarda tekrar değişim imkânı sağlamaktayız.

Xiaomi Note 8 Ekran Arızası Garanti Kapsamı

Ekranı kırık redmi note 8 cep telefonu servisimize ulaştırıldıktan sonra, teknik servis işlemlerinde öncelikle hatanın kullanımı etkileyip- etkilemediği konusunda yapılacak testler sonucunda ( ki bu testler ortalama 45 dakika sürmektedir) işleme başlanır. Fakat yoğunluk sonucunda bu test durumunda ki süre değişebilmektedir,  yapılması gereken ekran değişiminden sonra size en kısa süre de teslim edilebilmektedir.  Xiaomi telefon tamiri için bizlere kargo firması  ile gönderilmiş olan redmi note 8 ekran değişim taleplerinde, bize ulaştıktan 3 iş günü içerisinde hem testlerin yapılması hem de ekran değişimi işleminin tamamlanması ile tekrardan ücretsiz olarak kargo ile gönderimi yapmaktayız. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız da sitemizde bulunan Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? yazımız ile ayrıca uzunca ve detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Redmi Note 8 Ekran Değişimi Ücretini Nasıl Öğrenebilirim

Redmi note 8 ekran değişimi ücretini, ödeme aşamasına gelindiğinde ise müşteri ile banka hesap bilgileri paylaşılır. Teknik servise gelerek elden nakit ya da banka üzerinden Havale / EFT ödeme kanalları aracılığı ile teknik servis ücreti alınır. Ayrıca servislerimizde kredi kartı ile ödeme yapma imkanı da vardır. Ödemesi yapılan cihaz kargoya verilir ve müşteriye teslim edilir

Xiaomi Redmi Note 8 Cihazımın Durumunu Nereden Öğrenebilirim

Telefonunuz olan redmi note 8 cihazınızın teknik servisteki durumu hakkında bütün bilgileri çevrimiçi destek sağlayan chat programımız sayesinde öğrenebilirsiniz. Firmamıza Sabit ve Cep telefon numaralarımızdan yetkili arkadaşlarımız ile görüşerek gerekli bilgilere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

WhatsApp destek hattımız ile de cihaz durumunuzu öğrenmek ve yaptırmak istediğiniz ekran değişimlerine göre ne kadar ücreti olacağı hakkında, teknik servis işleminin ne kadar sürebileceğine bilgileri ve diğer sorularınızı da çevrimiçi destekten sağlamaktayız.

Xiaomi marka ve modelin ekran değişim ve diğer parça değişimi onarım fiyatlarını web sitemizde yer alan ürün listelerinden öğrenme imkânına sahipsiniz. Teknik servis hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimizi memnun etme amacı ile yapmakta ve de Xiaomi Redmi Note 8 telefonunuzda sahip olduğunuz ilk günkü performansa kavuşabilmeniz adına bütün çabaları göstererek içindeki bilgilerinizin kaybolmaması için de özen gösteriyoruz. xBizleri tercih ettiğiniz ve edeceğinizden dolayı çok teşekkür ederiz.

Diğer Xiaomi marka telefonların arıza, onarım ve parça değişim fiyat bilgisi için Xiaomi sayfamıza bakabilirsiniz

Redmi Note 8 Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Redmi note 8 ekran değişimi için Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi kargo firması ile ücretsiz kargo gönderimi yapabilirsiniz. İstnabul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan servislerimize gelerek te orjinal redmo note 8 ekran değişimi veya a kalite redmi note 8 ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Redmi Note 8 Ekran Degisimi ve Tamir Fiyatları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir