Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi ve Fiyatı 2.500 TL

 2.500,00

  • Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi (dokunmatik ön cam + iç lcd ekran) teknik servisimize gelen müşterilerimiz içi ortalama 2 saat , kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 2-4 iş gününde yapılmaktadır.
  • Oppo Reno 5 Lite ekran değişimi sonrası kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 180 günlük Citrus Mobil garantisi altındadır.
  • Ekran değişimini yapılan Oppo Reno 5 Lite telefonda, tamir işleminden sonra bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  • Oppo ekran değişimi servis işlemlerini işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.

Oppo Reno 5 Lite Orjinal Ekran Değişim Fiyatı 2000 TL

Kategoriler:

Açıklama

Oppo Reno 5 Lite ekran değişimi fiyatı Orjinal Ekran ve A Kalite Yan Sanayi Ekran olarak değişmektedir. Servisimizde Oppo reno 5 lite ekran değişimi için saece orjinal parçalar kullanılmaktadır. Reno 5 Lite Ekran değişimi teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Yapılan teknik servis işlemi sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Oppo Reno 5 Lite ekran değişim işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Telefonun  genel teknik özelliklerine bakmak İçin EPEY sitesine bakabilirsiniz. Bu site telefon özellikleri konusunda gerçekten detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve bizim çok hoşumuza gidiyor.

oppo reno 5 lite ekran değişimi

Ekran değişimi fiyatlarında ek indirim ve diğer kampanyalarımız için Oppo ekran değişimi sayfamıza bakabilir, sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi Süresi

Oppo Reno 5 Lite ekran değişimi süresi ortalama 2 saattir. Ekran değişimi için servisimize gelen Oppor Reno 5 Lite telefona test amaçlı ekran takılarak farklı bir sorunu varmı diye kontrol edilmektedir. Eğer telefondaki görüntü sorunu ekran ile alakalı ise ekran değişimi işlemine başlanarak tamamlanmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra Oppo Reno 5 Lite  telefonun genel testleri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilerek teslim edilir.

Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi İçin Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Oppo Reno 5 Lite ekran değişimi için Türkiye’nin en güvenilir telefon tamircisine telefonunuz ulaştırmanız için birden fazla seçeneğiniz ve imkanız vardır.

Yurtiçi Kargo firması ile 770024707 kargo anlaşma kodunu kullanarak bize kargo gönderimi yaparak Oppo Reno 5 Lite ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Moto Kurye ile telefonunuzu bize ulaştırarak Reno 5 Lite ekran değişimi yaptırabilirsiniz + 200 TL ücreti olmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy de bulunan servislerimize Oppo Reno 5 Lite telefonunuzu getirerek hızlıca ekran değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi Garantisi Var mı ?

Oppo Reno 5 Lite ekran değişimi garanti süresi telefonun tamirinden sonra müşterimize teslim edildikten sonra başlayarak 180 gün boyunca devam eder. Oppo Reno 5 Lite ekran değişimi sonrası garanti kapsamı boyunca ( telefonda oluşabilecek kullanıcı hataları harici durumlarda ) ücretsiz teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi Yapınca Dokunmatik Sorunu Gider mi ?

Oppo Reno 5 Lite telefonda dokunmatik sorunu yaşayan kullanıcıların ekranında lekelenmeler oluşmakta ve bu lekelenmeleri en çok beyaz ekranda görebilmektedir. Bir diğer sebep ise Reno 5 Lite telefonun ekranında oluşan çatlaklar ve sıvı teması sebebi ile dokunmatik sorunu yaşanmaktadır.

Oppo Reno 5 Lite telefonun ekranında belirttiğimiz sebeplerden herhangi bir tanesi var ise dokunmatik sorunun kaynağı %90 ihtimalle ekrandan kaynaklanmaktadır. Ekran değişimi yaptıktan sonra Oppo Reno 5 Lite telefonu sorunsuzca kullanabilirsiniz

Servise Gönderdiğim Telefonumun Durumunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Servimize gönderdiğiniz Oppo Reno 5 Lite telefonun durumunu öğrenmek için whatsapp destekten, 0553 911 84 53 ve 0212 924 54 55 nolu telefondan hızlıca öğrenebilirsiniz. Telefonunuzu servisimize gelerek bıraktıysanız veya moto kurye – kargo ile gönderimlerde bizimle iletişime geçerek telefonun servisteki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz

Oppo ekran değişimi kampanyalarımızı takip etmek ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için instagram sayfamızı takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi ve Fiyatı 2.500 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir