Oppo A5S Batarya Değişimi ve Fiyatı

 290,00

Oppo A5s batarya değişim süresi ortalama 30 dakikadır.

Oppo A5s batarya değişimi sonrası yaşanılacak şikayetlere ve sorunlara karşı 180 günparça değişim garantisi vardır.

Oppo A5s batarya değişimi işlemini kesinlikle garanti almadığınız ve güvenmediğiniz yerlerde yaptırmayın.

Oppo batarya değişimi yaptırmadan önce arızalı olup olmadığını kontrol ediniz veya ettiriniz.

Citrusmobil garantisi kapsamında batarya değişimi ücretsizdir. Garanti dışı durumlarda Ücretlidir.

Açıklama

Oppo A5s batarya değişim fiyatı Orjinal ve A Kalite olarak değişmektedir. Oppo a5s batarya değişimi, gün içerisinde verilen cihazlarda ortalama 3 saat içerisinde hazırlanarak teslim edilmektedir.

Kargo gönderimi olarak Oppo a5s telefonun bataryasını değiştirmek isteyen müşterilerimiz için Yurtiçi Kargo firası ile 770024707 anlaşma kodunu kullanarak ücretsiz gönderim sağlayabilirler. Kargo gönderimi nasıl yapılır sayfamıza bakabilirsiniz

  • Oppo A5s  A Kalite Batarya Değişim Fiyatı 240 TL
  • Oppo A5s Orjinal Batarya Değişim Fiyatı 350 TL

oppo a5s batarya degisim fiyati

Oppo A5s Batarya Değişimi Garanti Süresi

Oppo A5s batarya değişimi diğer parça değişimi yaplan tamirlerde 180 gün garanti verilmektedir. Oppo a5s telefonda değiştirilen pil ile alakalı herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız ücretsiz olarak servisimizden oppo batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

Oppo A5s Çabuk Şarj Bitmesinin Nedenleri

Oppo A5s telefonun çabuk şarj bitme nedeninin başında  kısa devre sorunları, pil sorunları, veyazılım sorunları ve  vardır. Şarj çabuk bitme sorununun kesin cevabını, telefonun incelenmesinden sonra belirlenebilir.

Oppo A5s telefondaki şarj sorunu basit olarak test etme imkanınız var. Telefonu akşam saatlerinde şarjını %100 olarak bıraktıktan sonra hiç kullanmayın.

Bu sürede telefon n0rmal bir şekilde açık kalmalıdır. Sabah vakti telefonun şarj yüzdesinde %5 oranında bir düşüş oluyor ise batarya sorunu önemsenecek bir seviyede değil demektir.

Oppo a5s telefonun test işlemi sonunda Şarj seviyesinin hızlı azalması ve bu seviye %20 ve üzeri bir oranda ise  kısa devre sorunu olabilir.

Test sonrası şarj seviyesinde %10 ve %15 arasında bir düşüş varsa oppo a5s telefonun yazılımını sıfırlayarak akşamdan sabaha şarj süresini yukarıda anlattığımız gibi tekrardan kontrol ediniz.

Sorun düzeldi ise telefonda kullanılan uygulamaların bir yada bir kaçında veya genel yazılımda sorun vardı ve sorunu çözdünüz demektir.

Sorun düzelmedi ise oppo a5s batarya değişimi yapılması gerekmektedir.

Oppo A5s Batarya Ömrünü Kontrol Etme

Oppo a5s telefonlardan batarya sağlık durumunu gösteren bir menü bulunmamakta fakat yine de batarya ömrünü kontrol etme imkanınız var.

Oppo A5s telefonun şarjı varken bir anda şarjı bittiği için kapanması ve şarja taktığınız zaman %1 den başlayacağı yerine daha yüksek bir seviyeden ( %10 – %20 gibi ) şarj olmaya başlaması da batarya ömrünün bittiği anlamına gelir.

Ayrıca oppo telefonların bataryasının ömrü bitmeye başladığı zaman, şarj seviyesi düştüğünde takıalrak ve donarak çalışmaya başlar.

Oppo a5s telefonlarıda ömrü biten pil, eskisine göre hızlıca şarj olmkta ve şarjı da çabuk bitmektedir.

Pil şişmesi yaşandığı zama da bataryanın ömrü bitmiş oluyor.

Oppo Batarya Sorunları

Oppo telefonlardaki batarya sorunları ve çözümleri için Oppo Batarya Değişimi sayfamıza bakarak bilgi edinebilirsiniz. Telefonunuzdaki bataryanın ömrünü öğrenme ve batarya şarjının çabuk bitmesinin nedenleri hakkında bilgiler de burada mevcttur.

Oppo Batarya Değişimi İçin Bize Ulaşın

Batarya Değişimi Oppo A5s için Türkiye’nin her yerinden Bize cihazınızı gönderebilirsiniz. İstnbul Avrupa yakasında bulunan şubemiz Bayrampaşa’da, İstanbul Anadolu yakasında bulunan şubemiz Kadıköy semtindedir. Şubelerimizin Açık adreslerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Oppo A5s Batarya Değişimi İşlem Süresi

Oppo A5s batarya değişimi servisimizde işlem süresi ortalama 1-2 saat arasında değişmektedir. Bu işlem sırasında telefondaki bilgilerinize zarar gelmez ve bataryadan kaynaklıtelefondaki şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oppo A5S Batarya Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…