Apple iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi

 300,00

iPhone 8 Plus ön cam değişimi ücreti 300 TL’dir tamir sonrası aynı gün teslim edilmektedir.

 • Teknik servisimize gelen müşterilerimiz için teslimat süresi aynı gün, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
 • Kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 6 aylık CitrusMobil garantisindedir.
 • iPhone 8 plus ön cam değişimi tamiri işleminde bilgileriniz cihazınızdan asla silinmez.
 • Ön cam değişimi CitrusMobil bünyesinde çalışan uzman ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılır.
 • Ekran onarımı yapılan telefon için kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılmaktadır.
Stok Kodu: ctr9512310099-1 Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 plus ön cam değişimi görüntüyü aldığınız  iç ekran ile parmağınızla dokunduğunuz ön camın birbirinden özel makinelerde ayrılarak yeni ön cam ile değişimidir.

iPhone 8 plus telefonun ekranı 3 ana parçadan oluşmaktadır. Bunlardan en önemlisi görüntüyü sağlayan iç ekranıdır. İkincisi telefonu kullanırken parmağınızla dokunduğunuz ön camdır. Bir diğeri ise parmağınızla dokunduğunuz zaman bunu algılayan dokunmatik filmidir.

Bu işlem sadece ekranı orjinal iphone 8 plus telefonlarda yapılmaktadır. iPhone 8 plus kullanıcıları için orjinal ekran değişim fiyatı bir hayli yüksektir. Herhangi bir darbe sonucu çatlayan ekranlarının camını görüntüsünde ve dokunmatiğinde sorun yaşamayan kullanıcılar için iphone 8 plus ön cam değişimi fiyat ve performans olarak tartışmasız en iyi tamir seçeneğidir.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 8 plus ön cam değişimi işleminde telefonun sağlam olan iç ekranı ile çatlaklar oluşan ön camı birbirinden ayrılarak yeni ön cam değişimi yapılmaktadır. Bu sayede ortalama bin tl civarındaki orjinal ekran değişimi yaptırmadan, telefonun ekranını onarım yaptırarak kullanma imkanınız olur.

iPhone 8 plus ekran değişimi işleminde ise telefonun görüntüyü aldığınız iç ekranı , ekranın dokunmatiği ve ön camı ile beraber komple ekran yenisi ile değiştirilmesi ile yapılır. Bu işlem, ön cam değişimine göre 3-4 kat daha fazla maliyetli bir işlemdir.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Sonrası Parmak İzi Özelliği

Teknik servisimiz yapılan iphone 8 plus ön cam değişimi sonrasında parmak okuyucu özelliği sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Bunun sebebi uzman teknisyenlerimizin tamir işlemi sırasında gösterdikleri özen ve tecrübenden kaynaklanmaktadır.

Servisimiz sadece alanında uzman kişiler tarafından yapılan iphone 8 plus ön cam değişimi işlemi sonrasında telefondaki bütün donanımsal özellikleri kullanmaya devam edersiniz. iPhone 8 plus ön cam değişimi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez ve telefonu kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Servis Süresi

iPhone 8 plus ön cam değişimi için servis süreci müşterinin bize ulaşması ve almak istediği hizmeti seçerek başlar.

Kargo ile telefonu teknik servisimize göndermek isteyen müşterilerimiz Yurtiçi Kargo firmasından 648648423 nolu anlaşma kodu ile ücretsiz kargo ile gönderebilirler. iPhone 8 plus ön cam değişimi tamamlandıktan sonra müşterimize ücretsiz kargo ile tekrar geri gönderim yapabiliriz. Müşterimizi ödeme işlemi Havale – EFT işlemi ile yapabilmektedirler.

iPhone ön cam değişimi ne kadar sürede tamamlanır ? Ön cam değişimi için teknik servisimize gelmek isteyen müşterilerimiz servisimizde bekleme ve işlem süresi toplamda ortalama 3 veya 4 saattir. Çayınızı kahvenizi içerken bizde o arada sizin telefonun onarım işlemini tamamlamış oluyoruz. Ekran ile beraber batarya değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz batarya değişim fiyatından % 20 indirim sağlanmaktadır.

iphone 8 plus ön cam değişim işlemi sadece orjinal ekrana sahip telefonlara yapılabilmektedir. Yapılan işlemde telefonda parmağınız ekrana dokunduğunuz zamanki hassasiyeti algılayan dokunmatik filmi ve görüntü aldığınız iç oled ekranı orjinal olarak kalır ve sadece parmağınızla dokunduğunuz ön cam değişim işlemi yapılır.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Uygunluk Testi

iPhone 8 plus telefonlarda az önce bahsettiğimiz gibi ekranın ön camının değişime uygun olması için en önemli konuların başında ekranın orjinal olması gelmektedir. Aşağıda bahsettiğimiz maddelere göre telefonun ekranının cam değişimine uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

 • ( iPhone 8 Plus Cam Değişimi Yapılır ) Telefonun ekranında ön cam’daki çatlak haricinde kullanıma etki eden bir sorun yok.
 • ( iPhone 8 Plus Cam Değişimi Yapılamaz ) iPhone x cam değişimi yapılacak telefonun Ekranda kullanıma engel olabilecek her türlü sorun cam değişimine izin vermez
 • ( iPhone 8 Plus Cam Değişimi Yapılır ) iPhone x telefonun ekranında hiç bir Siyah leke yok.
 • ( iPhone 8 Plus Cam Değişimi Yapılamaz ) Ekranda oluşan siyah lekelere sahip iphone x telefonlarda cam değişimi yapılamaz.
 • ( iPhone 8 Plus Cam Değişimi Yapılır ) Telefonun ekranında, yukarından aşağıya veya sağdan sola hiç bir beyaz, sarı yeşil, kırmızı renkte çizgi yok.
 • ( iPhone 8 Plus Cam Değişimi Yapılamaz ) Telefonun ekranında sağdan sola, aşağıdan yukarıya ışık süzmesi gibi piksel hatası var ise ön cam değişimi yapılmaz.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Sağlıklı Olur Mu ?

iPhone 8 plus ön cam değişimi telefonun orijinal ekranını kurtarabilmeniz için yapılabilecek en ucuz maliyetli ve en iyi kalitedeki tamir seçeneğidir. Yapılan işlemde telefonda görüntüyü aldığınız iç ekran ve dokunmatik orijinal kalarak sadece parmağınızla dokunduğunuz dış cam değiştirilerek ekran onarımı sağlanır. Yapılan bu işlem sayesinde yüksek ücretler ödeyerek taktıracağınız orijinal ekran kalitesine ulaşmış olursunuz ve kullanacağınız herhangi bir A kalite ekran seçeneğinden çok daha iyi bir kaliteye ve daha uygun fiyata tamir iphone 8 plus telefonun ekranını tamir ettirmiş olursunuz.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Garanti Şartları ve Sorumluluk

iPhone 8 plus ön cam değişimi yapan birçok firmada olduğu gibi ekranın kırılma riski müşteriye verilmez. Cam değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz.

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız işlemlere başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır. Telefonda herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir.

Teknik servisimizde yaptıracağınız iphone 8 plus ön cam değişimi işlemlerinde kullanıcıların en çok korktuğu yüz tanıma özelliği / face id özelliğine kesinlikle zarar gelmez.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi İçin Bize Ulaşın

iPhone 8 plus ön cam değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz Servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır. Servisimize gelerek telefonu tamir ettirerek almak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir. Kargo ile gönderimlerde telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır. İstanbul içi iphone 8 plus ön cam değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonunu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

iPhone telefonunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz var ise teknik servis canlı whatsapp destek hattından anında bilgi alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir