LG Mikrofon Değişimi

Lg mikrofon sorunlarının sebepleri; telefon görüşmesi sırasında sesin karşı tarafa gitmemesi ya da çok az gitmesidir. Bazen uzun süreli kullanıma bağlı olarak mikrofon çıkış deliğine tozların birikmesinden kaynaklı tıkanmalarda görülmektedir. Lg mikrofon değişimi yapılmadan önce temizlik yapılır. Temizlik ile çözülemeyen durumlarda Lg mikrofon değişimi yapılması gerekir. Firmamız bu ve bunun gibi arızalar için 6 ay garantili, işinde uzman ve sertifikalı profesyonel bir ekiple tüm arızalarınızı uygun fiyat anlayışı ile çözüme kavuşturmaktadır.

Cihazınız listede yer almıyor ise LG mikrofon değişimi fiyat bilgisi için 0216 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0552 432 10 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Model/İşlemLG Mikrofon Değişim Fiyatı
LG G4 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG G5 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG G6 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG G7 ThinQ Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG K5 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG K8 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG K10 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG K11 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG V20 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
LG V30 Plus Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz

Lg Mikrofon Değişimi Kargo Gönderimi

Lg mikrofon değişimi yapılacak cihazınızı ücretsiz kargo ile servisimize gönderin, mikrofon değişimini yapıp size geri gönderelim. Kargo ile gönderilen cihazlar 3 iş gününde teslim edilmektedir. Ücretsiz kargo göndermek için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.