LG Güç Tuşu Değişimi

Lg güç tuşu arızası cep telefonu kullanıcılarının başına gelebilecek talihsiz olaylardan bir tanesidir. Power tuşu bozuk olan cihaz açılamayacağı gibi akıllara da bir takım sorular getirmektedir. Bu soruların başında; acaba telefonumun bataryası mı bitti?, ana kartımda arıza mı var?, telefonum şarj olmuyor mu? gibi bazı soruları getirmektedir. Neyse ki bu tip açma kapatma power tuşu arızası Citrus Mobil’de hemen çözüme kavuşmaktadır. Güç tuşu arızası olan cihazınızı hemen teknik servisimize getirebilir, ücretsiz arıza tespiti yaptırıp power tuşu değişimi yaptırabilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise LG güç tuşu değişimi fiyat bilgisi için 0216 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0552 432 10 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lg Güç Tuşu Değişimi Kargo Gönderimi

Güç tuşu değişimi yapılacak Lg telefonunuzu ücretsiz kargo ile mağazamıza gönderin, power tuşu değişimi tamamlandığı gün size geri gönderelim. Ücretsiz gönderimlerde teknik servis işlemi 3 iş gününü bulmaktadır. Ücret ödemeden telefonunuzu bize göndermek istiyorsanız Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Model/İşlemLG Güç Tuşu Değişim Fiyatı
LG G4 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
LG G5 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG G6 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG G7 ThinQ Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG K5 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG K8 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG K10 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG K11 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG V20 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
LG V30 Plus Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz