LG Arka Kamera Değişimi

Lg arka kamera sorunlarında sıklıkla karşılaşılan durumlar; Lg kamera açılmıyor, Lg kamera siyah ekranda kalıyor, Lg kamera titriyor gibi sorunlar oluyor. Bu sorunların sebepleri telefonun düşmesinden kaynaklı kameranın zarar görmesi ya da kamera soketinin yerinden çıkması gibi durumlar oluyor. Firmamız Lg arka kamera değişiminde size uygun çözümler bulmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile tamir işlemlerinizi yapıyor ve 6 ay garanti veriyoruz.

Cihazınız listede yer almıyor ise LG arka kamera değişimi fiyat bilgisi için 0216 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0552 432 10 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lg Arka Kamera Değişimi Kargo Gönderimi

Arka kamera değişimi yapılacak Lg telefonunuzu ücretsiz kargo ile mağazamıza gönderin, Lg arka kamera değişimi tamamlandığı gün size geri gönderelim. Ücretsiz gönderimlerde teknik servis işlemi 3 iş gününü bulmaktadır. Ücret ödemeden telefonunuzu bize göndermek istiyorsanız Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Model/İşlemLG Arka Kamera Değişim Fiyatı
LG G4 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG G5 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG G6 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG G7 ThinQ Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG K5 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG K8 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG K10 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG K11 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG V20 Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz
LG V30 Plus Arka Kamera DeğişimiStok Sorunuz