Lenovo Mikrofon Değişimi

Lenovo mikrofon sorunlarının sebepleri; telefon görüşmesi sırasında sesin karşı tarafa gitmemesi ya da çok az gitmesidir. Bazen uzun süreli kullanıma bağlı olarak mikrofon çıkış deliğine tozların birikmesinden kaynaklı tıkanmalarda görülmektedir. Lenovo mikrofon değişimi yapılmadan önce temizlik yapılır. Temizlik ile çözülemeyen durumlarda Lenovo mikrofon değişimi yapılması gerekir. Firmamız bu ve bunun gibi arızalar için 6 ay garantili, işinde uzman ve sertifikalı profesyonel bir ekiple tüm arızalarınızı uygun fiyat anlayışı ile çözüme kavuşturmaktadır.

Cihazınız listede yer almıyor ise Lenovo mikrofon değişimi fiyat bilgisi için 0216 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0552 432 10 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lenovo Mikrofon Değişimi Kargo Gönderimi

Mikrofon değişimi yapılacak Lenovo telefonunuzu ücretsiz kargo ile mağazamıza gönderin, mikrofon değişimi tamamlandığı gün size geri gönderelim. Ücretsiz gönderimlerde teknik servis işlemi 3 iş gününü bulmaktadır. Ücret ödemeden telefonunuzu bize göndermek istiyorsanız Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Model/İşlemLenovo Mikrofon Değişim Fiyatı
Lenovo A7000 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo A7010 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo Vibe P1 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo Vibe P1M Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo P70 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo S580 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo S850 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo S60 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo K5 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo K5 Plus Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo K5 Note Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo K6 Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo K6 Note Mikrofon DeğişimiStok Sorunuz