Lenovo Güç Tuşu Değişimi

Lenovo güç tuşu arızası cep telefonu kullanıcılarının başına gelebilecek talihsiz olaylardan bir tanesidir. Power tuşu bozuk olan cihaz açılamayacağı gibi akıllara da bir takım sorular getirmektedir. Bu soruların başında; acaba telefonumun bataryası mı bitti?, ana kartımda arıza mı var?, telefonum şarj olmuyor mu? gibi bazı soruları getirmektedir. Neyse ki bu tip açma kapatma power tuşu arızası Citrus Mobil’de hemen çözüme kavuşmaktadır. Güç tuşu arızası olan cihazınızı hemen teknik servisimize getirebilir, ücretsiz arıza tespiti yaptırıp power tuşu değişimi yaptırabilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Lenovo güç tuşu değişimi fiyat bilgisi için 0216 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0552 432 10 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lenovo Güç Tuşu Değişimi Kargo Gönderimi

Power tuşu değişimi yapılacak Lenovo telefonunuzu ücretsiz kargo ile mağazamıza gönderin, power tuşu değişimi tamamlandığı gün size geri gönderelim. Ücretsiz gönderimlerde teknik servis işlemi 3 iş gününü bulmaktadır. Ücret ödemeden telefonunuzu bize göndermek istiyorsanız Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Model/İşlemLenovo Güç Tuşu Değişim Fiyatı
Lenovo A7000 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo A7010 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo Vibe P1 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo Vibe P1M Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo P70 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo S580 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo S850 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo S60 Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo K5 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo K5 Plus Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz
Lenovo K5 Note Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo K6 Güç Tuşu Değişimi
Stok Sorunuz
Lenovo K6 Note Güç Tuşu DeğişimiStok Sorunuz