Kamera Değişimi

favicon

Cep Telefonu Kamera Değişimi Türkiye'nin En İyi Telefon Tamir Servisi.

telefon-kamera-degisimi

Cep Telefonlarında Ön Kamera Değişimi ve Arka Kamera Değişimi 180 Gün Garantili

arka kamera degisimi citrusmobil.com

Telefonların arka kamera sistemi yenilendikçe birden fazla kameraya sahip olarak daha net resim çekmeye olanak sağlamaktadır. Arka kamera değişiminde set olarak veya sadece sadece arızalı kameralardan birini değiştirerek sorunu çözebilirsiniz. Cep telefolarında iPhone, SamsungOppoHuawei, Xiaomi markalarının arka kamera değişimlerini yapmaktayız.

on kamera degisimi www.citrusmobil.com

Görüntülü konuşma yaparken veya selfie resim çekilirken kullandığımız ön kamera değişimi hakkında garantili onarım ve kesin çözüm CitrusMobil şubelerinden destek alabilirsiniz. Türkiye geneli ücretsiz kargo imkanı ile bize kamera sorunu olan telefonlarınızı gönderebilirsiniz. iPhone, SamsungOppoHuawei, Xiaomi markalarının ön kamera değişimlerini yapmaktayız

kamera degisimi arka ve on kamera

Sıkça Sorunlan Sorular

 • Telefon Kamerası Değişir mi?

  Cep telefonlarının ön ve arka kameralarısökülüp takılabilen ve herhangi bir sorun durumunda değiştirilebilen bir parçadır. Telefondaki kamera sorunları için bizden destek alabilirsiniz.

 • Bozulan Kamera Tamir Edilir mi?

  Cep telefonlarının bozulan kameraları tamir edilmez sadece değişimi yapılabilir. Eğer bir darbe sonucu kamera soketi yerinden çıkmış ise bu soket tekrardan yerine takılarak montajı yapılabilir.

 • Fotoğraf ve Video Çekerken Bulanık Çıkıyor

  Kameraların özellikle tozlanmasından ve lensin arızalanmasından kaynaklı durumlarda resim ve video çekiminde odaklama sorunu ve bulunık çekme sorunu yaşanılır. Böyle burumlarda kamera değişimi tek çözümdür.

 • Telefonun Kamerası Neden Çalışmaz

  Cep telefonlarında kamerası sorunu, arızalanan kameradan veya anakarttan kaynaklanmaktadır. Bazıdurumlarda kamera soketin yerinden çıkmasından kayaklanmaktadır. Servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptırarak sorun hakkında detayları öğrenebilir ve onarım yaptırabilirsiniz.

 • Telefon Kamerası Nasıl Temizlenir

  Telefonların kamerasını temizlemek için kamera lensine zarar vermeden hassas bir şekilde titizlile işlem yapılamalıdır. Bu işlemin uzman kişiler tarafından yapılması daha sağlıklı olur. Kamera camını silerek görüntü kalitesini kontrol etmeniz daha iyidir. Farklı bir durumda uzman kişilerden destek almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir