iPhone 7 Tamiri

iPhone 7 tamiri konusunda ihtiyaç duyduğunuz ekran onarım ve değişmi, pil değişimi, şarj orunları, anakart tamiri gibi hepsini bir arada Citrusmobil servislerinde yaptırabilirsiniz.

iPhone 7 tamiri işleminde en çok servisimize gelen onarımların başında yapılan anakart onarımı ses entegresi tamiridir.

Diğer onarımlarda en çok servisimize iphone ekran değişimi ve batarya değişimi gelmektedir.

iPhone 7 Tamiri Olarak Yaptığımız İşlemler

iPhone 7 tamiri konusunda servisimizde ihtiyacınız olacak bütün onarımları yapmaktayız. Telefonun sorunlarunlara göre yapılacak olan işlemler başlık ve madde olarakaşağıda belirtilmiştir.

iPhone 7 tamiri parca degisimi
iPhone 7 tamiri ve parça değişimi

iPhone 7 ekran tamiri ve değişimi

iPhone 7 ekran sorunu olan telefonlarda ön cam değişimi ve ekran değişimi yapılarak telefonun görüntü ve dokunmatik sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

iPhone 7 batarya değişimi

iPhone 7 pil sorularınız için hızlı ve garantili batarya değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 7 batarya değişimi işlemlerinde 1 yıl kvk garantili ve A kalite batarya seçeneği mevcuttur.

iPhone 7 şarj soketi sorunları

iPhone 7 tamiri olarak şarj soketi ve şarj sorunlarını servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptırarak onarım ve değişim yaptırabilirsiniz. iPhone 7 şarj soketi değişimi değişimi alt bord olarak yapılmaktadır. Alt bord değişimi ile wifi ve hoparlör bağlantı filmi de yenilenmiş olmaktadır.

iPhone 7 hoparlör değişimi

iPhone 7 alt hoparlörden az ses gelmesi veya cızırtılı ses gelmesi durumunda alt hoparlör değişimi yapılarak sorun çözülür. iPhone 7 hoparlör değişimi tek bir parça olarak yapılmaktadır. iPhone 7 telefonlarında alt bölümünde sadece tek hoparlör vardır.

iPhone 7 kasa değişimi

iPhne 7 tamirinde en çok servisimize gelen onarımlarından biridir.iPhone 7 kasası kullanıma göre soyulmakta ve boyası atmakta hatta kırılabilmektedir. Bu durmda iphone 7 kasa değişimi yapılarak telefonun görsel olarak yenileyerek, yenilenmiş bir telefona sahip olabilirsiniz.

iPhone 7 Anakart Tamiri

iPhone 7 anakart tamiri yapılmadan önce telefonun dikkatlici testlerini yapıp müdahel edilmesi gerekir. iPhone 7 anakart tamiri olarak en sık karşılaşılan sorunlar ses entegresi, kamera entegresi, wifi entegresi gibi anakart üzerinde bulunan entegrelerin arızalanıp değişim ile tekrar kullanılabilir hale gelen sorunlardır.

iPhone 7 wifi entegresi tamiri

iphone 7 wifi wifi menüsü hiç açılmadığı zaman, wifi açılsada hiç bir kablosuz ağı bulamadığı zaman yapılır. B parça arızaladığı zaman bir çok kullanıcıda bluetooth bağlantısında da sorunlar yaşamaktadır.

iPhone 7 ses entegresi tamiri

iPhone 7 telefonun kronik hatası mı desek en hassas parçası mı desek doğru olur siz karar verin. En çok işlem yapılan onarım olan ses entegresi tamiri anakart üzerinde bulunan ve telefonun bütün ses fonksiyonlarını kontrol eden parçadır. Bu parça arızalandığında telefon görüşmesi, video müzik dinleme gibi bir çok fonksiyonda ses gelmez.

iPhone 7 kamera entegresi tamiri

İphone 7 kamera entegresi çok fazla bozulmasa da, anakart onarımı olarak karşılaştığımız ve başarılı olarak tamiri yapılabilen bir arızadır. Ön veya arka kamerann çalışmadığı zaman yapılan kamera değişimişlemleri de sonuç vermediği takdirde kamera enteresi değişimi yapılarak sorun çözüme kavuşur.

iPhone 7 Tamiri Siz Sorun, Biz Cevaplayalım.

Telefon kullanumında sorun yaşadığınız özellikler ve fonksiyonlar için bize ulaşarak iphone 7 tamiri yaptırabilirsiniz. iPhone 7 tamir hizmetine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yapılarak bilgilendirme sonrası onarıma başlamaktayız.

1–12 / 16 sonuç gösteriliyor

1–12 / 16 sonuç gösteriliyor