iPhone 11 Tamiri

iPhone 11 tamiri için servisimizde verilen ücretsiz arıza tespiti sonrasında verilen bilgilendirme sonra onarım işlemine başlamaktadır. iPhone 11 ekran değişimi ve iphone 11 batarya değişim işlemleri ortalama 30 dakika’da tamamlanmakta diğer onarımları ise makisumum 24 saatte tamamlanmaktadır.

iPhone x tamir işlemlerinde kullanılacak parçalar ve yapılacak onarım işlemlerinin tamamında 180 gün garanti verilemektedir.

Sizde telefonunuzun onarım işlemleri profesyonel kişiler tarafından müdahele edilerek garantili bir onarım hizmeti almak istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden iphone 11 telefon tamiri için bize ücretsiz kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kargo gönderimi nasıl yapılır sayfamızdan detaylara bakabilirsiniz.

iPhone 11 Kapandı Açılmıyor Sorunu

iPhone 11 kapandı açılmıyor sorunu genelde telefonun kendini korumaya almasından kaynaklanmaktadır. Eğer iphone 11 telefonunuz kendi korumaya aldığı için kapandı ve açılmıyor ise, telefonu tuşlar yardımı ile resetleyerek deneyebilirsiniz. Eğer bu işlem işe yaramaz ise telefonu serviste incelenmsi için bırakabilirsiniz.

iPhone 11 Reset Nasıl Atılır

iPhone 11 telefonunuzdaki donma ve kapanma sorunu için reset atma işlmeinin iki yöntemi vardır.

  • Telefon açıksa, ayarlargenelaktar veya iphone’u sıfırla menüsüne gelerek burada sıfırla yazan yere basıyoruz ve tüm ayarları sıfırla yapıyoruz. Merak etmeyin bu bölümde sadece sistem ayarları sıfırlanıyor. Hiç bir bilgi silinmiyor.
  • Telefon kapalı ise, tuşlar yardımı ile telefona hard reset atabiliriz. Bu işlemde yine bilgileriniz silinmiyor merak etmeyin. Telefonu resetlemek için sırası ile önce ses yükseltme tuşuna 1 saniye basıp bırakıyoruz, hemen ardından ses kısma tuşuna basıp bırakıyoruz ve hemen ardından telefonun açma kapama düşmesine 5 saniye basılı tutuyoruz.

Bu işlemden sonra apple losunu görüyorsanız telefon açılıyor demektir. Fakat hiç bir tepki vermiyor ise garanti kapsmında yetkili servisten, garanti kapsamı durumunda uzman iphone servis hizmeti veren firmalardan destek almanız gerekecek.

10 sonuç gösteriliyor

10 sonuç gösteriliyor