iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyat Lisestesi

iphone anakart tamiri fiyatlari 1

Uzman Kadrosu ile
iPhone Şarj Soketi Değişimi
Citrus Mobil'de

Apple iPhone Şarj Soketi Değişimi

iPhone şarj soketi değişimi işleminde telefonun modeline göre mikrofon, ve hoparlör filmi ile beraber değişim yapılmaktadır. Bunun sebebi şarj soketinin bağlı olduğu parça ince bir film üzerindedir ve şarj soketi arızalarında bu parça tamamen set olarak değişir.

iPhone şarj soketi değişim yapmadan önce telefonda kullandığınız şarj aletini değiştirerek ve imkânınız var ise kablosuz şarj özelliğini kullanarak test edebilirsiniz.

iPhone şarj soketi bozuldu ne yapabilirim ?

Şarj soketiniz bozuldu ve telefonu mutlaka kullanmanız gerekiyor ise geçici çözüm için sadece deneyebileceğiniz kablosuz şarj özelliğini kullanmanızdır. Farklı markaların üretmiş olduğu kalın uçlu lightning girişli şarj kablolarını da deneyebilirsiniz. Eğer bu yöntemler sizin şarj sorununuza geçici çözüm sağlamadı ise mecburen telefonu güvenilir bir cep telefonu teknik servisine göndermeniz gerekecektir.

iPhone şarj soketi temassızlık yapıyor

iPhone telefonunuzun şarj soketinde temassızlık yaşıyor sanız, büyük ihtimalle cebinizdeki pamukçukları zamanla soketin içerisine dolmuştur ve şarj kablosu tam oturmuyor. Bu durumda şark soketinin temizlenmesi gerekir. İphone şarj soketi nasıl temizlenir hakkında bilgi almak için daha önce yazmış olduğumuz yazıya bakarak öğrenebilirsiniz.

İphone şarj kablosu iki taraflı şarj etmeye yönelik yapılmıştır. Eğer telefonu şarj ederken kabloyu sadece tek taraflı kullanarak şarj edebiliyorsanız şarj soketiniz bozulmaya başlamış demektir ve bunun tek çözüm yolu ilgili parçanın yani soketin değişmesi ile gerçekleşir.

İphone şarj soketi oturmuyor ise bu sorunu da temizlik yaparak gidermeye alışabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

iPhone şarj soketi değişiminde kullanılan parçalar

iPhone şarj soketi değişiminde orjinal ve a kalite parçalar kullanılmaktadır. Şarj soketini değişimi ile mikrofon değişimi de yapmış olursunuz

iPhone Şarj Soketi Değişimi Garanti Süresi

Servisimizde yapılan her işlemde olduğu gibi iPhone şarj soketi değişimi işleminde de 180 gün garanti verilmektedir. Garanti kapsamı boyunca yaşayacağınız soket sorunları için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Şarj Şarj soketi Değişince Bilgiler Silinir Mi ?

iPhone şarj soketi değişimi, telefondaki biliglerinize zarar verecek bir işlem değildir. Bu sebeple yapılacak işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgiler kesinlikle silinmeyecektir.

Yorumlarımız