iPhone Nerede Tamir Ettirilir?

iPhone nerede tamir ettirilir sorusuna cevap vermeden önce Türkiye’de garnti kapsamını sorgulayarak garanti kapsamında yetkili servislerde mi yoksa garanti harici özel teknik servislerdemi tamir ettirmeniz gerektiğine karar vermeniz gerekmektedir.

Çünkü garanti kapsamı haricinde olan onarımlar için cihaz değişim bedeline kadar veya 2. el bir telefonun değeri kadar tamir masrafları çıkabilmektedir. Özel teknik servisler ise orjinal, yan sanayi veya çıkma orjinal parçalar ile tamir ettirerek çok daha uygun fiyatlara garantili olarak tamir ettirme şansınızda vardır.

Apple garanti sorgulama sayfasında telefonun seri no veya imei numaranız ile garantinizi kontrol edebilirsiniz. Garanti sorgulamak için buraya tıklayınız.

apple garanti sorgulama
apple garanti sorgulama yaparak telefonunuzun garanti süresi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

Garanti Kapsamındaki iPhone Nerede Tamir Ettirilir?

Garanti kapsamında arızalanan iphone telefonlarınızı ücretsiz olarak apple store mağazalarına giderek veya apple yetili teknik servis yetkisi almış olan bayilerden yaptırabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz Apple Store mağazalarına gidere oradan destek almanızdır. Çünkü diğer bayilik almış yerlerden tamir ettirmek için başvuranların bir çoğunda yetkisiz müdahale raporu verilmektedir. Bu durumda kullanıcının hiç bir itiraz hakkı bulunmamaktadır.

Apple yetkisiz müdahale ile detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

iphone nerede tamir ettirilir apple store

iPhone Garantiye Nereye Gönderilir ?

iPhone cihazınızı garanti kapsamında tamir ettirmek için önceliklle apple store mağazalarını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bunun için apple’dan randevü oluşturmanız ve verilen tarihte – saatte orada olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde randevünüz yanabilir. Ama apple store çalışanları sizin için ellerinden geldiğinice randevunuzun yanmaması için yardımcı oluyorlar. Yakınınızda apple store mağazası yoksa yetkili servis adreslerine buradan ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamında onarımlar kullanıcı hatası harici durumlarda ücretsiz, kullanıcı hataları olan durumlarda ücretli olarak yapılmaktadır.

Garanti Süresi Biten iPhone Nerede Tamir Ettilir?

Garanti kapsamı dışında kalan iphone telefonlar için özel teknik servislerinden destek alarak telefonunuzu garantili olarak tamir ettirme şansınız vardır. iPhone şarj olmuyor , açılmıyor yada herhangi bir sorunu için ücretsiz arıza tespitini servisimizde yaptırabilirsiniz. Özel iphone teknik servisi seçerken dikkat etmeniz gerekenlerin başında kurumsal bir firma olması ve daha önce yaptıkları işlerden memnun kalan ve kalmayan kullanıcıların yorumlarıdır. Servisimizde garantili iphone tamiri yaptırarak telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

CitrusMobil iPhone Tamiri Yapıyor mu?

Citrusmobil firmasında iphone tamir garantili bir şekilde yapılmakta ve alternatif kalite ve fiyatlarda zengin yedek parça stoğuna sahiptir. Apple servislerinde yapılmayan iphone anakart tamiri , iphone ön cam değişimi ve iphone face id tamiri gibi birçok tamiri de servislerimizde garantili olarak yaptırarak en uygun fiyatlı iphone tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

iphone tamiri nerede yaptirilir citrusmobil
iphone tamiri yaptırabileceğiniz yerler